Arkina 3 630 Napisano 10 Czerwca 2022 Przed chwilą, Pieprzna napisał: A nieeee, tak se szukam na co to zwalimy. Ja zwalam na okres. Swój? Ja jestem przed 6 tabletek... Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 471 Napisano 10 Czerwca 2022 3 minuty temu, Arkina napisał: Widzę że prowokujesz dalej... A gdzie tam była prowokacja? Temu kotu już się w głowie kręci. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 471 Napisano 10 Czerwca 2022 1 minutę temu, Arkina napisał: Swój? Ja jestem przed 6 tabletek... Gdyby to była reklama natychmiast pojawiłby się troll-agent od reklamy v.m. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Arkina 3 630 Napisano 10 Czerwca 2022 Przed chwilą, Pieprzna napisał: A gdzie tam była prowokacja? Temu kotu już się w głowie kręci. Zrzuciłaś na mnie odpowiedzialność i babskie przypadłości. Kobieta kobiecie? No dobra...zmykam. Bawta się. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Arkina 3 630 Napisano 10 Czerwca 2022 1 minutę temu, Pieprzna napisał: Gdyby to była reklama natychmiast pojawiłby się troll-agent od reklamy v.m. Nie wiem...nie znam reklamy. Nigdy tak nie pisałaś i nie pasuje mi to do ciebie trochę ale ok. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 471 Napisano 10 Czerwca 2022 4 minuty temu, Arkina napisał: Zrzuciłaś na mnie odpowiedzialność i babskie przypadłości. Kobieta kobiecie? No dobra...zmykam. Bawta się. Podtrzymuję, że to ty głównie namieszałaś aluzjami nie na temat. Narkoza. 1 Maybe zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość w kość Napisano 10 Czerwca 2022 2 minuty temu, Z g r e d napisał: Przytulić? życie Ci niemiłe? obie rozdrażnione, ja bym się nie zbliżał? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Arkina 3 630 Napisano 10 Czerwca 2022 (edytowany) 6 minut temu, Pieprzna napisał: Podtrzymuję, że to ty głównie namieszałaś aluzjami nie na temat. Narkoza. Zly humor a teraz aluzje... Sami zaczęliście zarzuty z złym humorem... Niewazne. Nie będę tu wchodzić tzn do kliki aby przypadkiem ktoś znów źle mnie nie odebrał. Macie swoje grono które się rozumie i tyle... Więcej nie popełnię tego błędu... A i przepraszam że śmiałam zapytać o niby gajowskie majty ? Edytowano 10 Czerwca 2022 przez Arkina Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 471 Napisano 10 Czerwca 2022 Teraz już spokojnie może powstać klub wyklętych. Ma ktoś wiadro? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maybe 4 875 Napisano 10 Czerwca 2022 40 minut temu, Z g r e d napisał: Pod ławką jest jeszcze lepiej. Poproszę namiary na tą ławkę ? Oooo jak miłooo, tak byśmy siedzieli i pisali na forum alfabetem morsa, ty palcem a ja cyckami, romantico ? Pod ławką to jeszcze nie byłam hahahaha ale nigdy nie mów nigdy, niech deszcz zacznie padać to spróbuję! Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maybe 4 875 Napisano 10 Czerwca 2022 14 minut temu, Pieprzna napisał: Teraz już spokojnie może powstać klub wyklętych. Ma ktoś wiadro? Ja jestem najbardziej wyklęta z wyklętych więc przywykłam i klub mi się podoba i żądam jakiejś odznaki! I się ze mną nie zadawaj ???? 1 Pieprzna zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 471 Napisano 10 Czerwca 2022 2 minuty temu, Maybe napisał: Ja jestem najbardziej wyklęta z wyklętych więc przywykłam i klub mi się podoba i żądam jakiejś odznaki! I się ze mną nie zadawaj ???? Ja jestem prawie wyklęta za zadawanie się z tobą ? Ale w obliczu kurczącego się forum jesteśmy jakby na siebie skazane ? 1 Maybe zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maybe 4 875 Napisano 10 Czerwca 2022 1 minutę temu, Pieprzna napisał: Ja jestem prawie wyklęta za zadawanie się z tobą ? Ale w obliczu kurczącego się forum jesteśmy jakby na siebie skazane ? Wiem i widzę, że o to tu chodziło najbardziej a nie jakieś tam gacie i pewnie pocztę też jej psuję i w ogóle, a fee ... Pójdę ze Zgredem pod ławkę ???? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maybe 4 875 Napisano 10 Czerwca 2022 Idę się napić zielonej herbatki z jaśminem, na trawienie.....choć może powinnam wódki. Mam za dobry nastrój żeby sobie go psuć ? Wpadnę na kontrolę czy za mocno nie broicie ? 1 2 Z g r e d, Pieprzna i KapitanJackSparrow zareagowały na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Arkina 3 630 Napisano 10 Czerwca 2022 (edytowany) 12 minut temu, Pieprzna napisał: Ja jestem prawie wyklęta za zadawanie się z tobą ? Ale w obliczu kurczącego się forum jesteśmy jakby na siebie skazane ? Zaraz ja cie wyklelam? Napisałam że nie będę wchodzić do kliki i więcej żartować bo to błąd. I nie przez to że kumpujesz się z Maybe...mnie to nie przeszkadza ale z tym okresem to napisałaś jak ona. Gdyby mi wasza znajomość przeszkadzała nie rozmawiałabym z tobą na pw ani nie wchodziła wogole do kliki. Pieprzna weź ty przestań w końcu bredzić bo dziś to już przeginasz. Nie oceniaj mnie na swoim czy innych przykładach...ja potrafię być ponad takie rzeczy. Za daleko wyciągasz wnioski i czytaj że zrozumieniem bo akurat Ciebie to zawsze broniłam że względu na poglądy na forum i poza. A jak mnie prosiłaś o przysługę to nie pozostawiałam bierna a teraz takie cos? Zastanów się... Edytowano 10 Czerwca 2022 przez Arkina Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 471 Napisano 10 Czerwca 2022 1 minutę temu, Arkina napisał: Zaraz ja cie wyklelam? Nie pisałam o Tobie i koniec tematu. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Aco 3 042 Napisano 10 Czerwca 2022 (edytowany) A co tu się aktualnie odpie.....? Edytowano 10 Czerwca 2022 przez Aco 1 KapitanJackSparrow zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Arkina 3 630 Napisano 10 Czerwca 2022 2 minuty temu, Pieprzna napisał: Nie pisałam o Tobie i koniec tematu. Mam nadzieję... Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 471 Napisano 10 Czerwca 2022 1 minutę temu, Aco napisał: A co tu się tu aktualnie odpie.....? Sama już nie wiem, nie ogarniam. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Jacennty 2 950 Napisano 10 Czerwca 2022 2 minuty temu, Aco napisał: A co tu się tu aktualnie odpie.....? Płeć piękna za kudły się targa. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Jacennty 2 950 Napisano 10 Czerwca 2022 ..Idę po kisiel.Może się przydać ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 471 Napisano 10 Czerwca 2022 Przed chwilą, Jacenty napisał: ..Idę po kisiel.Może się przydać ? Koniec przedstawienia. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maybe 4 875 Napisano 10 Czerwca 2022 3 minuty temu, Pieprzna napisał: Nie pisałam o Tobie i koniec tematu. Chciałaś moderatora-prowokatora? ???? Dobra idę ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Aco 3 042 Napisano 10 Czerwca 2022 16 minut temu, Jacenty napisał: Płeć piękna za kudły się targa. Zostaw kobiety same na 2 h, to ci robotę zaraz zorganizują (ktoś te włosy musi posprzątać) 1 Jacennty zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 471 Napisano 10 Czerwca 2022 5 minut temu, Aco napisał: Zostaw kobiety same na 2 h, to ci robotę zaraz zorganizują (ktoś te włosy musi posprzątać) A będziesz się schylał? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach