Z g r e d 887 Napisano 6 Maja 2022 21 minut temu, Helenka Zy napisał: Teraz to Ty grasz pod publikę, niby że jesteś rozkosznie skomplikowany i niedostępny. Na bank szpilki wystarczą. Same szpilki. No ...no...no ideal kobieta? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Helenka Zy 3 203 Napisano 6 Maja 2022 Przed chwilą, Pieprzna napisał: Doszłam do wniosku, że kiedyś byłam chuda a myślałam, że jestem gruba ?? No to żeś Amerykę odkryła... ?? Jak dojdziesz do tego, że jesteś gruba, ale uważasz, że jesteś chuda i wyglądasz zajebiście, to podrzuć patent 2 Pieprzna i Maryyyś zareagowały na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Helenka Zy 3 203 Napisano 6 Maja 2022 (edytowany) 5 minut temu, Z g r e d napisał: No ...no...no ideal kobieta? Oj... nie prowokuj mnie. Bo moja przekorna natura jednak Ci udowodni w punktach, jak bardzo się mylisz. Mhmmm... no... ten tego... tak ☺️ Edytowano 6 Maja 2022 przez Helenka Zy 1 Z g r e d zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 471 Napisano 6 Maja 2022 4 minuty temu, Helenka Zy napisał: No to żeś Amerykę odkryła... ?? Jak dojdziesz do tego, że jesteś gruba, ale uważasz, że jesteś chuda i wyglądasz zajebiście, to podrzuć patent Coraz bardziej archaiczny pesel i niezmienny przyboczny to te patenty ? Plus TWA nastroik ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 471 Napisano 6 Maja 2022 1 minutę temu, Helenka Zy napisał: Oj... nie prowokuj mnie. Bo moja przekorna natura jednak Ci udowodni w punktach, jak bardzo się mylisz. Mhmmm... no... ten tego... tak ☺️ Brudnopis z matury. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Z g r e d 887 Napisano 6 Maja 2022 19 minut temu, Helenka Zy napisał: Oj... nie prowokuj mnie. Bo moja przekorna natura jednak Ci udowodni w punktach, jak bardzo się mylisz. Mhmmm... no... ten tego... tak ☺️ Ważne że jesteś skromna i skromnie się ubierasz. To tak w nawiązaniu do szpilek. 1 Helenka Zy zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 6 Maja 2022 1 godzinę temu, Pieprzna napisał: Ja bym mu wianek z mleczy zrobiła. Zaraz by się bzykacze zleciały. Niech się oswaja z klimatami szukania kwiatu paproci. Ależ byłby słodziutki! ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 6 Maja 2022 11 godzin temu, Bledny napisał: I tak poleci. ? Dzikus, c'nie? ? 1 Helenka Zy zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Helenka Zy 3 203 Napisano 6 Maja 2022 (edytowany) No to skoro ideał kobiecy mamy obgadany... to może pokusimy się o doprecyzowanie ideału męskiego? ? Tutaj nie będzie tak łatwo Edytowano 6 Maja 2022 przez Helenka Zy Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Helenka Zy 3 203 Napisano 6 Maja 2022 12 minut temu, Maryyyś napisał: Dzikus, c'nie? ? Animals Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Z g r e d 887 Napisano 6 Maja 2022 10 minut temu, Helenka Zy napisał: No to skoro ideał kobiecy mamy obgadany... to może pokusimy się o doprecyzowanie ideału męskiego? ? Tutaj nie będzie tak łatwo To tak by załapać plusa powiem że kocham was wszystkie, chociaż nie jesteście do końca normalne, to i tak jesteście dla mnie więcej jak rodzina, dla was dałbym sobie obciąć nawet paznokcie 1 Pieprzna zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Helenka Zy 3 203 Napisano 6 Maja 2022 3 minuty temu, Z g r e d napisał: To tak by załapać plusa powiem że kocham was wszystkie, chociaż nie jesteście do końca normalne, to i tak jesteście dla mnie więcej jak rodzina, dla was dałbym sobie obciąć nawet paznokcie Hmmm... założyłam, że jako facet polecisz konkretami, znaczy liczbami... 1 Pieprzna zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Z g r e d 887 Napisano 6 Maja 2022 27 minut temu, Maryyyś napisał: Ależ byłby słodziutki! ? Tak kąśliwa pszczółeczko tak. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Z g r e d 887 Napisano 6 Maja 2022 1 minutę temu, Helenka Zy napisał: Hmmm... założyłam, że jako facet polecisz konkretami, znaczy liczbami... Tak naprawdę to nie odpowiadam za resztę samczego gatunku. Nikt nie lubi konkurencji. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 6 Maja 2022 56 minut temu, Helenka Zy napisał: Animals Czyli dzikus oraz dziwak ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 6 Maja 2022 42 minuty temu, Z g r e d napisał: Tak kąśliwa pszczółeczko tak. A co jak jeszcze koniczynki dołożymy? Będziesz też milutki? ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Z g r e d 887 Napisano 6 Maja 2022 19 minut temu, Maryyyś napisał: A co jak jeszcze koniczynki dołożymy? Będziesz też milutki? ? Wśród tak cudownych uroczych wspaniałomyślnych i łaskawych kobiet mogę być nawet ukojeniem i czystą rozkoszą? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Helenka Zy 3 203 Napisano 6 Maja 2022 41 minut temu, Maryyyś napisał: Czyli dzikus oraz dziwak ? Eee, po prostu hart na... góry 1 godzinę temu, Z g r e d napisał: To tak by załapać plusa powiem że kocham was wszystkie, chociaż nie jesteście do końca normalne, to i tak jesteście dla mnie więcej jak rodzina, dla was dałbym sobie obciąć nawet paznokcie A plecak w górach, ewentualnie zdrożoną koleżankę na plecy wziąć? Hę? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Z g r e d 887 Napisano 6 Maja 2022 6 minut temu, Helenka Zy napisał: A plecak w górach, ewentualnie zdrożoną koleżankę na plecy wziąć? Hę? W góry ok ale z tym noszeniem to bym nie przesadzał. Powiedzmy że można liczyć na mentalne wsparcie w każdej postaci. Góry są dla odpowiedzialnych ludzi także to nie miejsce na udowadnianie jakim to się jest dżentelmenem. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 6 Maja 2022 40 minut temu, Z g r e d napisał: Wśród tak cudownych uroczych wspaniałomyślnych i łaskawych kobiet mogę być nawet ukojeniem i czystą rozkoszą? Tu gdzieś jest haczyk, a raczej nawet wielki hak ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Helenka Zy 3 203 Napisano 6 Maja 2022 8 minut temu, Z g r e d napisał: W góry ok ale z tym noszeniem to bym nie przesadzał. Powiedzmy że można liczyć na mentalne wsparcie w każdej postaci. Góry są dla odpowiedzialnych ludzi także to nie miejsce na udowadnianie jakim to się jest dżentelmenem. Tak jest, psze pana! PS. Każde miejsce, nie tylko góry, jest dobrym do udowadniania, że się dżentelmenem nie jest. 1 Maryyyś zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Helenka Zy 3 203 Napisano 6 Maja 2022 1 minutę temu, Maryyyś napisał: Tu gdzieś jest haczyk, a raczej nawet wielki hak ? Strasznie jesteś dla kolegi łaskawa ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Z g r e d 887 Napisano 6 Maja 2022 12 minut temu, Helenka Zy napisał: Tak jest, psze pana! PS. Każde miejsce, nie tylko góry, jest dobrym do udowadniania, że się dżentelmenem nie jest. Coś za złota myśl. Jest mi niezmiennie przykro że trafiasz na samych niemiłych indywidualistów. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 6 Maja 2022 28 minut temu, Z g r e d napisał: W góry ok ale z tym noszeniem to bym nie przesadzał. Powiedzmy że można liczyć na mentalne wsparcie w każdej postaci. Góry są dla odpowiedzialnych ludzi także to nie miejsce na udowadnianie jakim to się jest dżentelmenem. Pfff ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 6 Maja 2022 17 minut temu, Helenka Zy napisał: Tak jest, psze pana! PS. Każde miejsce, nie tylko góry, jest dobrym do udowadniania, że się dżentelmenem nie jest. Zrzućmy go z górki! ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach