KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 29 Kwietnia 2022 4 minuty temu, Pieprzna napisał: Już się nie możesz doczekać ? Taak chcemy upić Maryśkę ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maybe 4 875 Napisano 29 Kwietnia 2022 33 minuty temu, Pieprzna napisał: Naślij na nie biedronki ? Rosną u ciebie pokrzywy? Bo gnojówka z pokrzyw jest jednocześnie nawozem i środkiem ochrony roślin. Zanim z pokrzyw zrobię gnojówkę to mi zeżrą róże. ? Wyszukałam że woda z octem w proporcji 1:100 zwalcza mszyce. Zaraz przygotuje miksturę. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 471 Napisano 29 Kwietnia 2022 32 minuty temu, Maybe napisał: Zanim z pokrzyw zrobię gnojówkę to mi zeżrą róże. ? Wyszukałam że woda z octem w proporcji 1:100 zwalcza mszyce. Zaraz przygotuje miksturę. Napisz za jakiś czas czy to skuteczne. A gnojówkę można zrobić na przyszłe potrzeby ? 1 Maybe zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 29 Kwietnia 2022 1 godzinę temu, KapitanJackSparrow napisał: Taak chcemy upić Maryśkę ? Wtedy nie wejdę na gorkeM ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 471 Napisano 29 Kwietnia 2022 @Maybe właśnie wyświetlił mi się artykuł o nietypowej walce z mszycami. Polecają do roślin przyczepić żółte wstążeczki, bo żółty kolor wabi biedronki ? 1 Maybe zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 29 Kwietnia 2022 59 minut temu, Maybe napisał: Zanim z pokrzyw zrobię gnojówkę to mi zeżrą róże. ? Wyszukałam że woda z octem w proporcji 1:100 zwalcza mszyce. Zaraz przygotuje miksturę. Dodaj trochę płynu do naczyń! 1 Maybe zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 471 Napisano 29 Kwietnia 2022 Przed chwilą, Maryyyś napisał: Wtedy nie wejdę na gorkeM ? Bo tu chodzi o to żeby Cię wymacać podczas wnoszenia ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 471 Napisano 29 Kwietnia 2022 Przed chwilą, Maryyyś napisał: Dodaj trochę płynu do naczyń! Od dzisiaj w nastroikowych reklamach insektycydy i płyny do naczyń? ? 1 Maybe zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 29 Kwietnia 2022 Przed chwilą, Pieprzna napisał: Bo tu chodzi o to żeby Cię wymacać podczas wnoszenia ? Nie wolno mnie macac, jak za mięciutka jestem ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 29 Kwietnia 2022 1 minutę temu, Pieprzna napisał: Od dzisiaj w nastroikowych reklamach insektycydy i płyny do naczyń? ? I żółte wstążeczki. Zrobimy sobie warkoczyki? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 471 Napisano 29 Kwietnia 2022 1 minutę temu, Maryyyś napisał: Nie wolno mnie macac, jak za mięciutka jestem ? O kobiecych mięciutkości robią się męskie twardości ? 2 minuty temu, Maryyyś napisał: I żółte wstążeczki. Zrobimy sobie warkoczyki? Mam włosy trochę za ucho więc będzie ciężko ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 29 Kwietnia 2022 2 minuty temu, Pieprzna napisał: O kobiecych mięciutkości robią się męskie twardości ? Mam włosy trochę za ucho więc będzie ciężko ? Chyba nie od każdych mieciutkosci ? Też będę takie miała, musze ściąć, bo mocno siano już mi urosło. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 471 Napisano 29 Kwietnia 2022 2 minuty temu, Maryyyś napisał: Też będę takie miała, musze ściąć, bo mocno siano już mi urosło. No to wiesz... poproszę foto ? Ja dzisiaj kwadrans analizowałam szampony w sklepie, bo takie jakieś dziwne mam te włosy. I jakby ciut kolor zmieniły. Może niedługo osiwieję ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maybe 4 875 Napisano 29 Kwietnia 2022 15 minut temu, Maryyyś napisał: Dodaj trochę płynu do naczyń! Trochę, to znaczy ile? Kroplę, dwie czy więcej? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maybe 4 875 Napisano 29 Kwietnia 2022 17 minut temu, Pieprzna napisał: @Maybe właśnie wyświetlił mi się artykuł o nietypowej walce z mszycami. Polecają do roślin przyczepić żółte wstążeczki, bo żółty kolor wabi biedronki ? O kurcze ale nie mam żółtych wstażeczek, ale może kiedyś wypróbuję! Dzięki Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maybe 4 875 Napisano 29 Kwietnia 2022 44 minuty temu, Pieprzna napisał: Napisz za jakiś czas czy to skuteczne. A gnojówkę można zrobić na przyszłe potrzeby ? Napiszę! Bo sama jestem ciekawa.... Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maybe 4 875 Napisano 29 Kwietnia 2022 18 minut temu, Pieprzna napisał: Od dzisiaj w nastroikowych reklamach insektycydy i płyny do naczyń? ? A może jakieś gotowe preparaty, ale co mi po nich, jak to polskie reklamy Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 471 Napisano 29 Kwietnia 2022 1 minutę temu, Maybe napisał: A może jakieś gotowe preparaty, ale co mi po nich, jak to polskie reklamy Samolotem ci wyślemy skoro u was taka bieda ? 1 Maybe zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maybe 4 875 Napisano 29 Kwietnia 2022 8 minut temu, Pieprzna napisał: No to wiesz... poproszę foto ? Ja dzisiaj kwadrans analizowałam szampony w sklepie, bo takie jakieś dziwne mam te włosy. I jakby ciut kolor zmieniły. Może niedługo osiwieję ? A twoja mama kiedy osiwiała? Wczesnie? Jeśli tak to możesz bo to czasem genetycznie ale nie życzę, ja mam takie pojedyncze, ale robią taką szarą poświatę i ujowo to wygląda jak nie pofarbuje, bo całe włosy wtedy są takie jakby ciemne ale szare wolałabym takie konkretne siwe pasma. Też mam za ucho Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maybe 4 875 Napisano 29 Kwietnia 2022 4 minuty temu, Pieprzna napisał: Samolotem ci wyślemy skoro u was taka bieda ? Oj bieda bieda... .bieda bo nawet nie wiem jak to sie moze nazywac, nawet nie wiem jak po angielsku są mszyce mam niedaleko Garden Center ale spróbuję naturalnie jakoś..... Koszty by przerosły cenę krzaka róży ??? ale kto bogatemu zabroni Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maybe 4 875 Napisano 29 Kwietnia 2022 Dobra, dzięki za porady, dodałam taką kroplę tego płynu, bo Maryś gdzieś w boju zaginęła i mi nie powiedziała ile ? Uciekam. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 29 Kwietnia 2022 44 minuty temu, Maryyyś napisał: Wtedy nie wejdę na gorkeM ? Znaczy się na szczyt? Czyli mowa o szczytowaniu. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 471 Napisano 29 Kwietnia 2022 27 minut temu, Maybe napisał: A twoja mama kiedy osiwiała? Wczesnie? Raczej późno. Do tej pory przód ma w blondzie a siwizna na czubku z tyłu. 25 minut temu, Maybe napisał: bieda bo nawet nie wiem jak to sie moze nazywac, nawet nie wiem jak po angielsku są mszyce No to musisz łaciną jechać, pani biolożko ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
gość ***** *** Napisano 29 Kwietnia 2022 2 godziny temu, Maybe napisał: Pytanie: czym zlikwidować mszyce? https://www.protect-garden.co.uk/provanto-smart-bug-killer?gclid=EAIaIQobChMIovnhhdW59wIVdgWiAx2TOg2SEAAYASAAEgK3ePD_BwE Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
witek 155 Napisano 29 Kwietnia 2022 21 godzin temu, Pieprzna napisał: Mało mi gały nie wypadły na widok tego awataru. Wiciu! Ty żyjesz! Żyję i mam się dobrze. Wróciłem właśnie ie z wakacji. Życie bywa dobre. Co u Ciebie Pieprz? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach