Pieprzna 5 470 Napisano 23 Stycznia 2022 Zmykam na mecz ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Aco 3 042 Napisano 23 Stycznia 2022 3 minuty temu, Pieprzna napisał: Aaa, kojarzę. Tam jest pocztowy WER. Tego nie wiem, ale byłem kiedyś w tamtych okolicach. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Nafto Chłopiec 1 274 Napisano 23 Stycznia 2022 Ale chłopacy z Płocka się zabawili w dzisiejszym meczu Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 470 Napisano 23 Stycznia 2022 1 godzinę temu, Nafto Chłopiec napisał: Ale chłopacy z Płocka się zabawili w dzisiejszym meczu Z dzisiejszego meczu płynie nauka, że i w 3 sekundy da się rzucić bramkę ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 470 Napisano 23 Stycznia 2022 Takie czasy... https://www.tysol.pl/a77833-Dzialacze-LGBT-zebrali-kilka-tysiecy-zlotych-dla-krowy-ktora-czuje-sie-bykiem-Rolnik-dobrze-zarobil-na-debilach#.YewCsWjZBAc.twitter 1 Arkina zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Arkina 3 630 Napisano 23 Stycznia 2022 6 minut temu, Pieprzna napisał: Takie czasy... https://www.tysol.pl/a77833-Dzialacze-LGBT-zebrali-kilka-tysiecy-zlotych-dla-krowy-ktora-czuje-sie-bykiem-Rolnik-dobrze-zarobil-na-debilach#.YewCsWjZBAc.twitter Świat stanął na głowie ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
purple 24 Napisano 23 Stycznia 2022 24 minuty temu, Pieprzna napisał: Takie czasy... https://www.tysol.pl/a77833-Dzialacze-LGBT-zebrali-kilka-tysiecy-zlotych-dla-krowy-ktora-czuje-sie-bykiem-Rolnik-dobrze-zarobil-na-debilach#.YewCsWjZBAc.twitter Nie ma to jak podawanie prawicowej szczujni jako źródła informacji. Prawda jest taka, że krowa urodziła się bezpłodna, więc rolnikowi nie opłaca się jej trzymać i chciał oddać ją do rzeźni. Jak to często bywa w przypadkach oddawania zwierząt do rzeźni, pojawiły się osoby, które krowę chcą uratować i odkupić. Nikt nie sugerował, że "krowa czuje się bykiem" i to sam rolnik prześmiewczo nazwał ją "transwestytką", co zresztą jest w opisie zrzutki. No ale jak chce się robić propagandę, to i z tak błahego wydarzenia można. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 470 Napisano 23 Stycznia 2022 2 minuty temu, purple napisał: Nie ma to jak podawanie prawicowej szczujni jako źródła informacji. Prawda jest taka, że krowa urodziła się bezpłodna, więc rolnikowi nie opłaca się jej trzymać i chciał oddać ją do rzeźni. Jak to często bywa w przypadkach oddawania zwierząt do rzeźni, pojawiły się osoby, które krowę chcą uratować i odkupić. Nikt nie sugerował, że "krowa czuje się bykiem" i to sam rolnik prześmiewczo nazwał ją "transwestytką", co zresztą jest w opisie zrzutki. No ale jak chce się robić propagandę, to i z tak błahego wydarzenia można. Ale w tym artykule jest opisany problem nieopłacalności z powodu bezpłodności. Dlaczego akurat tę krowę chcieli wykupić? Mało to krów idzie na rzeź? Co z nią teraz zrobią? Będą hodować jak pieska aż zdechnie ze starości? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
purple 24 Napisano 23 Stycznia 2022 Przed chwilą, Pieprzna napisał: Ale w tym artykule jest opisany problem nieopłacalności z powodu bezpłodności. Dlaczego akurat tę krowę chcieli wykupić? Mało to krów idzie na rzeź? Ale dlaczego "dlaczego akurat tę krowę"? Chyba mało internetowych zbiórek widujesz, skoro sądzisz, że to jakiś ewenement, że krowę idącą na rzeź się wykupuje. Owszem, najczęściej widuje się zbiórki na konie, ale nie jest to nic niezwykłego. 2 minuty temu, Pieprzna napisał: Co z nią teraz zrobią? Będą hodować jak pieska aż zdechnie ze starości? No pewnie nie jak pieska, bo pieski trzyma się w domu, a krowy raczej nie. Ale ludzie ratują mnóstwo zwierząt, nie tylko zresztą gospodarskich, i opiekują się nimi albo tworzą dla nich azyle. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Nafto Chłopiec 1 274 Napisano 23 Stycznia 2022 2 godziny temu, Pieprzna napisał: Z dzisiejszego meczu płynie nauka, że i w 3 sekundy da się rzucić bramkę ? Marzy mi się żeby w meczu z Kielcami o Mistrzostwo Polski Kosorotov oddał taki rzut na wagę tytułu Raz już przegraliśmy w podobnych okolicznościach wiele lat temu, tracąc bramkę z dużo wiekszej odległości Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
BrakLoginu 7 532 Napisano 24 Stycznia 2022 Dnia 23.01.2022 o 14:23, ♡ Lili ♡ napisał: Heeeej BL, dobrze Cie widzieć ? Hej Lileczko Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 470 Napisano 24 Stycznia 2022 Nareszcie dotarł do mnie czajnik z zayebiście pastelową różową obudową ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Nafto Chłopiec 1 274 Napisano 24 Stycznia 2022 23 minuty temu, Pieprzna napisał: Nareszcie dotarł do mnie czajnik z zayebiście pastelową różową obudową ? A moich trzech kurtek nie widziałaś? ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 470 Napisano 24 Stycznia 2022 2 minuty temu, Nafto Chłopiec napisał: A moich trzech kurtek nie widziałaś? ? Aż trzy? Aha, gaz zakręcasz. Jedna na dwór, druga na dzień po domu i trzecia do spania? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Nafto Chłopiec 1 274 Napisano 24 Stycznia 2022 28 minut temu, Pieprzna napisał: Aż trzy? Aha, gaz zakręcasz. Jedna na dwór, druga na dzień po domu i trzecia do spania? Spytaj mojej czemu aż trzy ? Żebyś zobaczyła jak szliśmy kiedyś do Zary oddać kilkanaście rzeczy. Myślałem że nas wzrokiem zabiją ? 1 Pieprzna zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 470 Napisano 24 Stycznia 2022 17 minut temu, Nafto Chłopiec napisał: Spytaj mojej czemu aż trzy ? Żebyś zobaczyła jak szliśmy kiedyś do Zary oddać kilkanaście rzeczy. Myślałem że nas wzrokiem zabiją ? Moja koleżanka kiedyś wchodząc do supermarketu dokonała zwrotu kurtki po czym wychodząc kupiła taką samą. Oddała w normalnej cenie, kupiła w promocji ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 24 Stycznia 2022 3 godziny temu, Pieprzna napisał: Moja koleżanka kiedyś wchodząc do supermarketu dokonała zwrotu kurtki po czym wychodząc kupiła taką samą. Oddała w normalnej cenie, kupiła w promocji ? ? a mój friends Rafał kupił ostatnio 11 śledzi w Lidlu ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 470 Napisano 24 Stycznia 2022 1 minutę temu, KapitanJackSparrow napisał: ? a mój friends Rafał kupił ostatnio 11 śledzi w Lidlu ? A dlaczego Tobą tak to fszczonsło? ? 1 Aco zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Aco 3 042 Napisano 24 Stycznia 2022 4 minuty temu, KapitanJackSparrow napisał: ? a mój friends Rafał kupił ostatnio 11 śledzi w Lidlu ? Takich do namiotu? 1 Pieprzna zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 24 Stycznia 2022 8 minut temu, Pieprzna napisał: A dlaczego Tobą tak to fszczonsło? ? Dlaczego? Dlatego że myślałeh że ty zapisujesz coo kto kupił? ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 470 Napisano 24 Stycznia 2022 19 minut temu, KapitanJackSparrow napisał: Dlaczego? Dlatego że myślałeh że ty zapisujesz coo kto kupił? ? Cofnij się i zauważ ten tupet i spryt. Ja bym nie oddała noszonej kurtki, bo przecenili ten model. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 24 Stycznia 2022 17 minut temu, Pieprzna napisał: Cofnij się i zauważ ten tupet i spryt. Ja bym nie oddała noszonej kurtki, bo przecenili ten model. Zauważ że zazwyczaj, wyciągam daleko idące wnioski na podstawie przeczytanego ostatniego postu zatem uważaj co piszesz kobieto hehe Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Błękitna 263 Napisano 24 Stycznia 2022 4 godziny temu, Pieprzna napisał: Moja koleżanka kiedyś wchodząc do supermarketu dokonała zwrotu kurtki po czym wychodząc kupiła taką samą. Oddała w normalnej cenie, kupiła w promocji ? Moja była lepsza. Po roku zareklamowała kurtkę i dostała zwrot kasy. Bardzo często tak robi z różnymi rzeczami. Cwaniara. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 24 Stycznia 2022 Co do reklamacji kiepsko na tym wychodzę, zazwyczaj mam manię gubienia najważniejszej rzeczy czyli paragonu. Zatem większość rzeczy nie jest reklamowana z tej oczywistej przyczyny. Aleee kiedyś raz trafiło mi się bingo.? Bo kupiłem walizkę tuż przed wylotem. I podczas boardingu łosie mi ją uszkodzili. Zatem po reklamacji linie łodaly mi nowiuśką jeszcze wspanialszą walizkę aaa następnie udałem się do sklepu ( sieciówka) i z groźna miną hehehe narzekałem cooo mi sprzedali że że streczem musiałem owijać by wrócić z pierwszej jedynej wycieczki !! No i zwrócili kasę. Panie Boże wybacz mi grzesznikowi. ? 2 Pieprzna i Merkana zareagowały na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 470 Napisano 24 Stycznia 2022 7 minut temu, KapitanJackSparrow napisał: gubienia najważniejszej rzeczy czyli paragonu Ja sobie tego poprzedniego czajnika chyba z rok nie wybaczę ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach