- Niebo
- Borówka
- Szary
- Porzeczka
- Arbuz
- Truskawka
- Pomarańcz
- Banan
- Jabłko
- Szmaragd
- Czekolada
- Węgiel
-
Statystyki forum
-
Tematów9 733
-
Postów263 488
-
-
Statystyki użytkowników
-
Użytkowników981
-
Najwięcej dostępnych13 845
Najnowszy użytkownik
Kunegundaduza88
Dołączył -
-
Nowe Posty
-
-
-
-
-
-
Przez Kunegundaduza88 · Napisano
Szukam sprawdzonych, niskich roślin owocowych, które dobrze rosną na grządkach i nie zajmują dużo miejsca. Myślę o truskawkach, poziomkach czy żurawinie, ale chętnie poznam też inne gatunki i odmiany warte uwagi. Zależy mi na roślinach: 🍓 łatwych w uprawie, 🌱 dobrze plonujących, ☀️ odpowiednich do słonecznych stanowisk. Co sprawdziło się u Was najlepiej? Jakie odmiany polecacie do przydomowego ogrodu lub na działkę? -
-
Przez Gość w kość · Napisano
zapamiętałem to jako bajkę dla dzieci, ale ten odcinek taki... niewychowawczy🤔 ... w dwóch minutach można tyle treści przemycić😮 -
-
-
Przez Krzysztof · Napisano
polska juz nie wytrzymuje usa usunąc 13 grudnia z polski wiadomo co sie dzieje w polsce od 2024 roku .Opzucja jest zablokowana , a w mediach oserwatywnych wszytsiego sie dowiesz tylko tak prawidłlwo naparwia sie ustrój kazdego panstwa w ue wg prawa własnego kraju a przywileje imunitety nie dawc lewadzkiej władzy zawsze jest nielegalniie .Trzeba zmienic a bedzie na swiecie lepiej .A propo mercosur .Chca zatruc narody w ue żeby mnej panstwo płaciło a sami rzadzacy w brukseli jedza naturalna zywność , a reszte narodów uurpejskicj zatruc mercosurem.Co za interes niehumanitarny nieludzki biurokracja falszywa brukselska le -
-
-
-
-
-
Przez Astafakasta · Napisano
chemia medyczna to jest takie gówno, że wolałbym być skazany na branie narkotyków i krótsze życie przez to -
Przez Astafakasta · Napisano
Każdy w Internecie brzmi jak wyrocznia. Łatwo takiemu człowiekowi uwierzyć, gdy się szuka prawdy. Najchętniej bym ich jednak spalił w jednym kontenerze na małym ogniu. Nie ma tutaj miejsca na: może, chyba, raczej. Mówią tylko: tak jest, bo ja tak twierdzę. A człowiek się męczy latami przez te ich stwierdzenia. Dobrze, że nie mam już nic wspólnego z takimi i ich ludźmi. -
-
-
-
Przez LadyTiger · Napisano
Ano właśnie, tak to jest z tymi emocjami, ale nie możesz im wejść na głowę, mając taki potencjał w Twojej sytuacji (widziałam Twoje ryciny). Jestem niewiele młodsza od Ciebie, nie rób z nas emerytów, którym życie przeleciało przed oczami Polecam też z autopsji na social mediach szukać konkretnych informacji, a nie obserwować cudzych profili i się porównywać - to normalne, że ludzie tam koloryzują i pokazują tylko to, co najlepsze. -
Przez Astafakasta · Napisano
Właśnie robię kurs grafika komputerowego, w niedzielę ma się zacząć i trwać 10 miesięcy, potem jak by wyszło to planuję studia w tym kierunku, gdyby się udało utrzymać w pracy. Dziś jestem na etapie rzucania palenia. Ćwiczę sporo hantlami, to nawet lubię. Uczę się angielskiego. Rysuję prawie co dzień martwe natury. Czytam też co nieco o sztuce. Ale w tym wszystkim jest taki haczyk, bo uważam, że moje dzialania w obrębie grafiki, rysunku czy czytania o sztuce są wymuszone. Boję się że to będzie mnie męczyło w pracy. -
Przez LadyTiger · Napisano
Nie musisz jej pomagać. Ja bym na Twoim miejscu (choć wiesz, nie potrafię się postawić w Twojej sytuacji, ale ja też swoje przeżyłam) nagrywała po kryjomu wszystko. Moim zdaniem powinieneś zrobić to, co możesz zrobić i co postawi Cię choć trochę w innej pozycji, czyli zacząć zarabiać. -
-
-
Najnowsze Tematy
-
