Maryyyś 1 615 Napisano 22 Grudnia 2021 7 minut temu, Pieprzna napisał: To pracuj z niechceniem ? Noooo nie pomogłaś ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Midsummer Eve 949 Napisano 22 Grudnia 2021 Cześć ? Ale muszę iść coś robić Przy okazji refleksji przed Świętami - gdzie zniknął jak kamfora @BrakLoginu?... Mam nadzieję, że po prostu dobre życie wciągnęło go bez reszty... ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 470 Napisano 22 Grudnia 2021 6 minut temu, Midsummer Eve napisał: Cześć ? Ale muszę iść coś robić Przy okazji refleksji przed Świętami - gdzie zniknął jak kamfora @BrakLoginu?... Mam nadzieję, że po prostu dobre życie wciągnęło go bez reszty... ? Może sobie o nas przypomni w chwili świątecznego oddechu... 1 Midsummer Eve zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 22 Grudnia 2021 Dziedzi? Znowu śnieg padał. Jest ładnie ? A u Was? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 470 Napisano 22 Grudnia 2021 6 minut temu, Maryyyś napisał: Dziedzi? Znowu śnieg padał. Jest ładnie ? A u Was? U nas nie pada. Leży trochę pruszków z poprzednich dni. Lepiej żeby u nas nie padało, bo muchomorkowi będzie przykro, że nie może wyjść lepić bałwana. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Jester 64 Napisano 22 Grudnia 2021 41 minut temu, Maryyyś napisał: Dziedzi? Znowu śnieg padał. Jest ładnie ? A u Was? U nas tak samo jak u Ciebie, Pozdrowienia dla wszystkich. 1 Midsummer Eve zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Midsummer Eve 949 Napisano 22 Grudnia 2021 4 godziny temu, Maryyyś napisał: Dziedzi? Znowu śnieg padał. Jest ładnie ? A u Was? Dziedzi, kaleki... Maryś, przesiąknęłaś tamtym slangiem ?? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 470 Napisano 22 Grudnia 2021 19 minut temu, Midsummer Eve napisał: Dziedzi, kaleki... Maryś, przesiąknęłaś tamtym slangiem ?? Ty przegrywska konserwo! Trzeba iść z duchem czasu ? 3 Midsummer Eve, Maryyyś i Merkana zareagowały na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 470 Napisano 22 Grudnia 2021 @Midsummer Eve teraz Ty wymyślasz tytuł ?? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Midsummer Eve 949 Napisano 23 Grudnia 2021 3 godziny temu, Pieprzna napisał: @Midsummer Eve teraz Ty wymyślasz tytuł ?? Nowy rok, nowy tytuł, dobrze ;) Widzę, że w tym czasie teraz jest więcej takich nocnych marków ;) Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Merkana 479 Napisano 23 Grudnia 2021 15 godzin temu, Maryyyś napisał: Dziedzi? Znowu śnieg padał. Jest ładnie ? A u Was? Biało jest ? na dzisiaj też zapowiadali opady śniegu ?️?️?️?️ Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 23 Grudnia 2021 To teraz po staremu będzie: Dzień dobry, Przegrywy! ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 23 Grudnia 2021 (edytowany) Dzień dobry, matki żony i kochanki, z okazji Świąt i Nowego Roku życzę dużo energii pożytkowanej na doskonałe pukanko ? aby was głowa nie bolała i żeby można było sprawnie nie tracąc czasu przejść do chędożenia tak wiem są to życzenia w nurcie lewackim ale w szczerej ideii niosą wam przesłanie pomyślności i szczęścia... Do życzeń dołączam całą rzeszę obywateli których pominąłem na wstępie a jak mniemam moje intencje są bliskie...?️⛄? Edytowano 23 Grudnia 2021 przez KapitanJackSparrow 2 1 2 Pieprzna, Merkana, Maryyyś i 2 inni zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Merkana 479 Napisano 23 Grudnia 2021 Dziś Mikołaj jest nie w sosie Elf przeleciał mu gosposię W akcji zemsty dziad brodaty ruchnął wszystkie inne skrzaty Renifery oburzone bo ich tyłki też ruszone a więc życzę wam wszystkiego Najlepszego by Mikołaj was nie “tego” ? Wszystkiego naaj.... !!! ?? 1 3 KapitanJackSparrow, Maryyyś, Midsummer Eve i 1 inny zareagowały na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 23 Grudnia 2021 (edytowany) Edytowano 23 Grudnia 2021 przez Maryyyś 1 Merkana zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 470 Napisano 23 Grudnia 2021 @Maryyyś wszystko dobrze z Tobą? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Midsummer Eve 949 Napisano 23 Grudnia 2021 To ja też się dołączę skromnie, życząc po prostu spokojnych, pięknych, pełnych ciepła domowego i światła z choinek Świąt ? W imieniu swoim i Piotra (na prośbę i upoważnienie ;)), który już raczej przed Świętami nie zajrzy. 1 3 Aco, Pieprzna, Merkana i 1 inny zareagowały na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 470 Napisano 23 Grudnia 2021 Dopóki jeszcze niektórzy zaglądają. Zdrowych, spokojnych, niepolitycznych, świąt Bożego Narodzenia. Szanujcie i kochajcie swoje rodziny. Nigdy nie wiemy czy te święta które teraz obchodzimy nie są ostatnie w takim gronie. Dla wierzących życzenia głębokiego przeżycia tych świąt, żeby to nie było święto choinki tylko uczczenie wielkiego wydarzenia, jakim było narodzenie Zbawiciela. 5 Merkana, Maryyyś, Aco i 2 inni zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 23 Grudnia 2021 (edytowany) 44 minuty temu, Pieprzna napisał: @Maryyyś wszystko dobrze z Tobą? Jak najbardziej ? Edytowano 23 Grudnia 2021 przez Maryyyś Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Z g r e d 887 Napisano 23 Grudnia 2021 (edytowany) Wszystkim przegrywom, kalekom, tym co obgryzają poznokcie i tym co drapią się po...no, i tym smutnym i uśmiechniętym i tym co nie mogą patrzeć na sąsiada i tym co oglądają jedynkę i tym co zapomnieli kupić opłateki i papier toaletowy i tym co kot pochlał czy tam zeżarl choinkę i tym co bombki chooj strzelił nie życzę by inflacja spadła...choć było by miło...tylko by sobie ulepili bałwana no i standardowo zdrowych, rodzinnych, pogodnych i białych. Edytowano 23 Grudnia 2021 przez Z g r e d 3 2 KapitanJackSparrow, Pieprzna, Maryyyś i 2 inni zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Z g r e d 887 Napisano 23 Grudnia 2021 (edytowany) Edytowano 23 Grudnia 2021 przez Z g r e d Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Aco 3 042 Napisano 23 Grudnia 2021 Wszystkiego najlepszego. Przede wszystkim zdrowia, bo ono jest najcenniejsze. WSZYSTKIM FORUMOWICZOM -ACO- 3 2 KapitanJackSparrow, Maryyyś, Pieprzna i 2 inni zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
ddt60 820 Napisano 23 Grudnia 2021 Również Zdrowych i Wesołych Świąt oraz Radosnego Nowego Roku 2 2 KapitanJackSparrow, Pieprzna, Aco i 1 inny zareagowały na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 23 Grudnia 2021 2 godziny temu, Z g r e d napisał: Wszystkim przegrywom, kalekom, tym co obgryzają poznokcie i tym co drapią się po...no, i tym smutnym i uśmiechniętym i tym co nie mogą patrzeć na sąsiada i tym co oglądają jedynkę i tym co zapomnieli kupić opłateki i papier toaletowy i tym co kot pochlał czy tam zeżarl choinkę i tym co bombki chooj strzelił nie życzę by inflacja spadła...choć było by miło...tylko by sobie ulepili bałwana no i standardowo zdrowych, rodzinnych, pogodnych i białych. Zgredek, a zamień się ze mną rolami ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Nafto Chłopiec 1 274 Napisano 23 Grudnia 2021 3 godziny temu, Maryyyś napisał: Jak najbardziej ? To po co stoisz na głowie? ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach