KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 20 Grudnia 2021 5 minut temu, Pieprzna napisał: Beneficjent, deprecjonujący... kurła, to na pewno Ty? ? Podoba mi się ta wersja Ciebie ? Kochana nie znasz moich możliwości mogę tak długo i namiętnie ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 20 Grudnia 2021 1 minutę temu, Maryyyś napisał: Obawiam się, że właśnie bardzo ważne czego ? Czekaj Co tam jest mile widziane. MOPS, renta z KRUS ? 1 Pieprzna zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 20 Grudnia 2021 1 minutę temu, KapitanJackSparrow napisał: Czekaj Co tam jest mile widziane. MOPS, renta z KRUS ? A, to biere wszystko! ? Pozdowie od Ciebie Widmaka, chcesz? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 470 Napisano 20 Grudnia 2021 2 minuty temu, KapitanJackSparrow napisał: Kochana nie znasz moich możliwości mogę tak długo i namiętnie ? Oooo taaak! Daaaj mii więęceej truudnyych słóóów! Mój musk robi się wilgotny. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 20 Grudnia 2021 2 minuty temu, Pieprzna napisał: Oooo taaak! Daaaj mii więęceej truudnyych słóóów! Mój musk robi się wilgotny. Ty drwisz damo? oćwiczyć cię na kwaśne jabłko? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 20 Grudnia 2021 3 minuty temu, Maryyyś napisał: A, to biere wszystko! ? Pozdowie od Ciebie Widmaka, chcesz? Nie chcę. ? powiedz mu że kompletnie nie wiem nic o nim nie pamiętam go,i że jest nieistotny. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 470 Napisano 20 Grudnia 2021 4 minuty temu, KapitanJackSparrow napisał: Ty drwisz damo? oćwiczyć cię na kwaśne jabłko? Ależ skąd! Brakowało mi tego. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
KapitanJackSparrow 3 767 Napisano 20 Grudnia 2021 1 godzinę temu, Pieprzna napisał: Ależ skąd! Brakowało mi tego. Ach tak, zatem ma kindersztuba nie pozwala mi inaczej jak prosić o wybaczenie Panią za mój występek i opacznie postponowanie... 1 Pieprzna zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 470 Napisano 21 Grudnia 2021 @Maryyyś jednak umyłam te okna ? Do kompletu brakuje tylko aż dwie firanki wyjdą z pralki ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
StoneFree 95 Napisano 21 Grudnia 2021 Czesc, jak tam leci?? Ja postanowilem, ze moge zostac kiedys dietetykiem w Anglii. Lubie czytac ksiazki o tym Wczoraj wypozyczylem ksiazke o dobrym jedzeniu, co jest dobre dla mozgu, z biblioteki, i juz 140 stron przeczytalem Jak zdam ngle i matme w 2023, to moge isc na kurs, ktory mi otworzy furtke na uniwerek w tematach z zakresu Biologii ? Chcilabym tez sobie skonczyc informatyke i ekonomie Fajnie byloby miec 3 kierunki, huh Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 470 Napisano 21 Grudnia 2021 1 minutę temu, StoneFree napisał: Czesc, jak tam leci?? Ja postanowilem, ze moge zostac kiedys dietetykiem w Anglii. Lubie czytac ksiazki o tym Wczoraj wypozyczylem ksiazke o dobrym jedzeniu, co jest dobre dla mozgu, z biblioteki, i juz 140 stron przeczytalem Jak zdam ngle i matme w 2023, to moge isc na kurs, ktory mi otworzy furtke na uniwerek w tematach z zakresu Biologii ? Chcilabym tez sobie skonczyc informatyke i ekonomie Fajnie byloby miec 3 kierunki, huh Piękne plany, ale wszystko po kolei. Skup się na obecnych obowiązkach, trzymaj się z daleka od alkoholu gdy idziesz na zajęcia, pracuj sumiennie. Dasz radę ? Dietetyk to potrzebna profesja, jeśli cię to interesuje, to jak najbardziej możesz spróbować. 1 ddt60 zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
StoneFree 95 Napisano 21 Grudnia 2021 (edytowany) No nie mam duzo do nauki teraz. Jestem na latwych kursach. Alkohol lubie jak najbardziej. Podobno ci ktorzy pija 1-4 szklanek piwa lub wina tyvodniowo, maja mniejsza szanse zachorowac na Alzhaimera niz niepijacy Chyba se wszystkie ksiazki z biblioteki przeczytam na temat odzywiania xd Edytowano 21 Grudnia 2021 przez StoneFree Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 21 Grudnia 2021 (edytowany) 1 godzinę temu, Pieprzna napisał: @Maryyyś jednak umyłam te okna ? Do kompletu brakuje tylko aż dwie firanki wyjdą z pralki ? Durnaś ? Oczymujesz... czwarty punkt do głupoty ? Gdzie @Z g r e d zina? Chyba mi brakuje przyznawania minusów ? Edytowano 21 Grudnia 2021 przez Maryyyś Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 470 Napisano 21 Grudnia 2021 4 minuty temu, Maryyyś napisał: Durnaś ? Oczymujesz... czwarty punkt do głupoty Zadowolona ? 5 minut temu, Maryyyś napisał: Gdzie @Z g r e d zina? Chyba mi brakuje przyznawania minusów ? Nooo, mógłby wpaść. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
StoneFree 95 Napisano 21 Grudnia 2021 Dostalem od kolegi kurtke Ted Barker xd W czw idziemy na miasto Ubieramy sie eelgancko xx Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 470 Napisano 21 Grudnia 2021 Pierniczki drożdżowe też są spoko ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
ddt60 820 Napisano 21 Grudnia 2021 Przed chwilą, Pieprzna napisał: Pierniczki drożdżowe też są spoko ? o drożdżowych nie słyszałem - chyba generalnie piernik to nie jest ciasto drożdżowe .... Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 470 Napisano 21 Grudnia 2021 1 minutę temu, ddt60 napisał: o drożdżowych nie słyszałem - chyba generalnie piernik to nie jest ciasto drożdżowe .... Raczej nie, ale jak widać da się i w ten sposób. To chyba wersja dla obawiających się twardzizny ? 1 ddt60 zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Midsummer Eve 949 Napisano 21 Grudnia 2021 3 godziny temu, StoneFree napisał: No nie mam duzo do nauki teraz. Jestem na latwych kursach. Alkohol lubie jak najbardziej. Podobno ci ktorzy pija 1-4 szklanek piwa lub wina tyvodniowo, maja mniejsza szanse zachorowac na Alzhaimera niz niepijacy Chyba se wszystkie ksiazki z biblioteki przeczytam na temat odzywiania xd @Pieprzna dobrze Ci radzi. Trzymaj się małych kroków i planu. Obecnie dążysz do zdania egzaminów, które sam widzisz, że zdasz bez problemu, jeśli nie olejesz nauki. Potem zobaczysz, co dalej. Nie znam tych programów na tamtejszych uczelniach, ofert dla osób w Twojej sytuacji, ale myślę, że dalsze jakieś opcje się otworzą. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 21 Grudnia 2021 No to chyba będą białe Święta, bo zimno i śnieg sypie. Ależ będę rano brzydko klela za kierownica ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 470 Napisano 21 Grudnia 2021 Ospa ? 2 Merkana i Midsummer Eve zareagowały na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Midsummer Eve 949 Napisano 22 Grudnia 2021 12 godzin temu, Pieprzna napisał: Ospa ? Akurat na Święta... ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 470 Napisano 22 Grudnia 2021 5 minut temu, Midsummer Eve napisał: Akurat na Święta... ? Póki co tylko krostki bez gorączki. Myślę, że przejdzie łagodnie. Ale wielki żal, że wyszło dzień przed przybyciem Gwiazdora do przedszkola ? 1 Midsummer Eve zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 22 Grudnia 2021 Bry, kaleki ? Ależ nie chce mi się pracowac ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 470 Napisano 22 Grudnia 2021 3 minuty temu, Maryyyś napisał: Bry, kaleki ? Ależ nie chce mi się pracowac ? To pracuj z niechceniem ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach