Pieprzna 5 470 Napisano 17 Grudnia 2021 3 minuty temu, Maryyyś napisał: Bo raczej masz, kaleko ? A niektóre buty robią z nóg cuda normalnie ? Że 15 grudnia? Chyba nie. No nie mam kaleko i słusznie mówisz, że niektóre robią cuda ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 17 Grudnia 2021 Przed chwilą, Pieprzna napisał: No nie mam kaleko i słusznie mówisz, że niektóre robią cuda ? Przesadzasz, kaleko ? Dawaj zdanie Misiaczka na temat Twoich nóg ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 470 Napisano 17 Grudnia 2021 3 minuty temu, Maryyyś napisał: Przesadzasz, kaleko ? Dawaj zdanie Misiaczka na temat Twoich nóg ? Już o tym pisałam nie raz. On ma spaczony gust. Ale powiedz szczerze, nie widziałaś w życiu kobiety z brzydkimi nogami? Na pewno widziałaś. Czyli takie istnieją i ja mogę taka być. No to czas na przypomnienie suchara: Idą dwie dziewczyny. Jedna w długiej spódnicy, druga też z oazy ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 17 Grudnia 2021 (edytowany) 5 minut temu, Pieprzna napisał: Już o tym pisałam nie raz. On ma spaczony gust. Ale powiedz szczerze, nie widziałaś w życiu kobiety z brzydkimi nogami? Na pewno widziałaś. Czyli takie istnieją i ja mogę taka być. No to czas na przypomnienie suchara: Idą dwie dziewczyny. Jedna w długiej spódnicy, druga też z oazy ? Brzydkich to nie powiedziałabym. Są różne, ale żeby określić jako brzydkie, weź się pacnij! A zauważyłaś, że czasami kobieta z ładnymi nogami chodzi/porusza się w taki sposob, że jest to właśnie brzydkie? Właśnie mi koleżanka napisała, że po badaniach wykluczyli PIMS u małej, ufff! ? Brzuszek bolał, bo bardzo powiększone węzły chłonne, coś ja znowu łapie, ale nie jest to to groźne paskudztwo ? Edytowano 17 Grudnia 2021 przez Maryyyś Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Żmij84 282 Napisano 17 Grudnia 2021 26 minut temu, Maryyyś napisał: Ja mam czarne na obcasku, do kolan, wiadomo ? No kobieta! Wiadomix ? Ja mam takie sznurowane za kostke, gdzie sznurówek od zakupienia nie ruszam bo z boku jest suwak. Nawet nie wiem jaka firma, no name, ale kupilem w 2016 i do dzis zadbane ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 470 Napisano 17 Grudnia 2021 10 minut temu, Maryyyś napisał: Brzydkich to nie powiedziałabym. Są różne, ale żeby określić jako brzydkie, weź się pacnij! A zauważyłaś, że czasami kobieta z ładnymi nogami chodzi/porusza się w taki sposob, że jest to właśnie brzydkie? Hehe, zapomniałam o tym aspekcie. No to ja mam dwa punkty brzydoty ? 12 minut temu, Maryyyś napisał: Właśnie mi koleżanka napisała, że po badaniach wykluczyli PIMS u małej, ufff! ? Brzuszek bolał, bo bardzo powiększone węzły chłonne, coś ja znowu łapie, ale nie jest to to groźne paskudztwo ? Uff ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 17 Grudnia 2021 1 minutę temu, Żmij84 napisał: No kobieta! Wiadomix ? Ja mam takie sznurowane za kostke, gdzie sznurówek od zakupienia nie ruszam bo z boku jest suwak. Nawet nie wiem jaka firma, no name, ale kupilem w 2016 i do dzis zadbane ? To ja mam takie traperki do ćwierć łydki do latania z psami. Bardzo ładne były jak byly nowe i też bardzo zgrabnie mi w nich było. Polskie buty. Mam jeszcze takie wizualnie paskudne -polaczenia krótkiego kalosza z kozaczkiem, bo ocieplane i te na błoto i do ogródka są super, do kostki wsuwane. Pieprz powinna sobie takie zanabyc ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 17 Grudnia 2021 2 minuty temu, Pieprzna napisał: Hehe, zapomniałam o tym aspekcie. No to ja mam dwa punkty brzydoty ? Myślę, ze masz dwa punkty. Głupoty ? 1 Pieprzna zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 470 Napisano 17 Grudnia 2021 1 minutę temu, Maryyyś napisał: To ja mam takie traperki do ćwierć łydki do latania z psami. Bardzo ładne były jak byly nowe i też bardzo zgrabnie mi w nich było. Polskie buty. Mam jeszcze takie wizualnie paskudne -polaczenia krótkiego kalosza z kozaczkiem, bo ocieplane i te na błoto i do ogródka są super, do kostki wsuwane. Pieprz powinna sobie takie zanabyc ? Ja miałam bardzo fajne i długowieczne trzewiki, ale tak się w nich cholernie ślizgałam w śnieżne dni, że w końcu się ich pozbyłam. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 470 Napisano 17 Grudnia 2021 2 minuty temu, Maryyyś napisał: Myślę, ze masz dwa punkty. Głupoty ? Mario, przestań. Bo wyślę Ci foto moich nóg i będzie afera na forum, że Pieprz to facet ??? 1 Maryyyś zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 17 Grudnia 2021 5 minut temu, Pieprzna napisał: Mario, przestań. Bo wyślę Ci foto moich nóg i będzie afera na forum, że Pieprz to facet ??? Trzeci punkt do głupoty! Zdobywasz jak złoto. W totka zagraj ? 1 Pieprzna zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 470 Napisano 17 Grudnia 2021 1 minutę temu, Maryyyś napisał: Trzeci punkt do głupoty! Zdobywasz jak złoto. W totka zagraj ? W ekstra pensję. Już nikt nie powie, że żyję z 500+ ??? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 17 Grudnia 2021 2 minuty temu, Pieprzna napisał: W ekstra pensję. Już nikt nie powie, że żyję z 500+ ??? Z 500+ to byś wyzyła....dajze spokój ? Wygon mnie do roboty domowej, co? ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 470 Napisano 17 Grudnia 2021 4 minuty temu, Maryyyś napisał: Z 500+ to byś wyzyła....dajze spokój ? Wygon mnie do roboty domowej, co? ? Jako wzór pracowitości, który umył dziś jedno okno niedokładnie (bo windomaticiem p******onym) i tylko od strony wewnętrznej, wyganiam Cię do roboty domowej ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 17 Grudnia 2021 (edytowany) 7 minut temu, Pieprzna napisał: Jako wzór pracowitości, który umył dziś jedno okno niedokładnie (bo windomaticiem p******onym) i tylko od strony wewnętrznej, wyganiam Cię do roboty domowej ? I dobrze! Nie forsuj się! Kręgosłupa i zdrowia, znaczy. Ja zamierzam tak samo, przetrzec w środku te w salonie , bo mają firanki, które chyba wypiore ? Ja tylko warzywa w sklepie kupiłam, bo odwozilam sąsiada na policyjna imprezę, to potem po drodze ? Dobra włoszczyzna do wigilijnego barszczu mi będzie potrzebna i do ryby w galarecie. Co to za sprzęt jest? Edytowano 17 Grudnia 2021 przez Maryyyś Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 470 Napisano 17 Grudnia 2021 5 minut temu, Maryyyś napisał: bo mają firanki, które chyba wypiore Te moje to takie nijakie po praniu pewnie znowu będą. Może czas na nowe ? Ale szkoda mi kasy ? 6 minut temu, Maryyyś napisał: Dobra włoszczyzna do wigilijnego barszczu mi będzie potrzebna i do ryby w galarecie. A masz coś z ogródka jeszcze? Ja mam fest pietruchy i selery. A pory obieram, obieram, aż zostają cieńsze niż palec ? Robaczki się objadły za wsze czasy. 9 minut temu, Maryyyś napisał: Co to za sprzęt jest? Taki odkurzaczyk ściągający wodę ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 17 Grudnia 2021 2 minuty temu, Pieprzna napisał: Te moje to takie nijakie po praniu pewnie znowu będą. Może czas na nowe ? Ale szkoda mi kasy ? A masz coś z ogródka jeszcze? Ja mam fest pietruchy i selery. A pory obieram, obieram, aż zostają cieńsze niż palec ? Robaczki się objadły za wsze czasy. Taki odkurzaczyk ściągający wodę ? Z ogródka tylko jeszcze trochę właśnie cieniutkich porów. Malutki mam. Selery juz wykorzystałam. Marchewki nie sieje, pietruszkę trudno uhodowac nawet na nac, bo tu pełno turkucia, a obecna (unijna) chemia raz że nie ziała, a dwa że to mega chemia jest. Myślę o podwyzszanych drewnianych grządkach, od spodu siatka + 2x razy ciemna, ścisła agrowloknina... ? Le, to słaby sprzęt. Bynajmniej, u mnie szyby nie są problemem (gąbka, woda z Ludwikiem i potem płyn i ręczniki papierowe) tylko te białe framugi. Mam białe plastikowe, wiesz jak to wygląda na wsi, no nie?.... Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 470 Napisano 17 Grudnia 2021 3 minuty temu, Maryyyś napisał: Mam białe plastikowe, wiesz jak to wygląda na wsi, no nie?.... Też mam. Wyobraź sobie jak to wyglądało gdy jeszcze hodowaliśmy bydło ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 17 Grudnia 2021 (edytowany) 9 minut temu, Pieprzna napisał: Też mam. Wyobraź sobie jak to wyglądało gdy jeszcze hodowaliśmy bydło ? No masakra z czyszczeniem tego. Obmuszone, uciapane... Masz jakiś patent? Bo ja gąbka i Ludwik, potem gąbka i cilit/cif w butli takiej jak płyn do szyb- często ten do kuchni albo lazienkowy, i ściereczka z czysta woda ? Edytowano 17 Grudnia 2021 przez Maryyyś Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 470 Napisano 17 Grudnia 2021 18 minut temu, Maryyyś napisał: No masakra z czyszczeniem tego. Obmuszone, uciapane... Masz jakiś patent? Bo ja gąbka i Ludwik, potem gąbka i cilit/cif w butli takiej jak płyn do szyb- często ten do kuchni albo lazienkowy, i ściereczka z czysta woda ? Nie mam patentu. Też robię płynem od naczyń albo Ajaxem. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Arkina 3 630 Napisano 18 Grudnia 2021 Już 10 a tu cisza na forum od wczoraj... @Pieprzna kto jak kto ale Pieprzna ma budziki niezawodne a ni ma jej ? Gdzieś ugrzezla? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 470 Napisano 18 Grudnia 2021 14 minut temu, Arkina napisał: Już 10 a tu cisza na forum od wczoraj... @Pieprzna kto jak kto ale Pieprzna ma budziki niezawodne a ni ma jej ? Gdzieś ugrzezla? Kochaniutka, w sobotę dziatwy nie trzeba odprowadzać więc wyrka nie opuszczam tak szybko ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Arkina 3 630 Napisano 18 Grudnia 2021 (edytowany) 21 minut temu, Pieprzna napisał: Kochaniutka, w sobotę dziatwy nie trzeba odprowadzać więc wyrka nie opuszczam tak szybko ? A ja myślałam że stoisz gdzieś w kolejce po karpia ? Bardzo dobrze robisz, każdy potrzebuje odrobiny luksusu ? @Aco przywitał byś się chociaż ? Edytowano 18 Grudnia 2021 przez Arkina Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 470 Napisano 18 Grudnia 2021 3 minuty temu, Arkina napisał: A ja myślałam że stoisz gdzieś w kolejce po karpia ? Bardzo dobrze robisz, każdy potrzebuje odrobiny luksusu ? @Aco przywitał byś się chociaż ? Wolę jakiś skromny płat, bo w tym roku Wigilia u mamusi ? Do luksusu brakuje mi dźwiękoszczelności pomieszczenia ? @Aco już nas nie kocha ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Arkina 3 630 Napisano 18 Grudnia 2021 (edytowany) 7 minut temu, Pieprzna napisał: Wolę jakiś skromny płat, bo w tym roku Wigilia u mamusi ? Do luksusu brakuje mi dźwiękoszczelności pomieszczenia ? @Aco już nas nie kocha ? U mnie też u mamusi. Zrób zawody...kto najdłużej wytrzyma bez gadania i pisków dostanie nagrodę. Jak nie pomoże zawsze jest taśma klejąca ? @Aco tłumacz się ? Edytowano 18 Grudnia 2021 przez Arkina Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach