Nafto Chłopiec 1 274 Napisano 20 Listopada 2021 17 minut temu, Pieprzna napisał: Gdybym miała czas to znalazłabym wcześniejsze deklaracje ? ? także ten, noo... Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Aco 3 042 Napisano 20 Listopada 2021 19 minut temu, Nafto Chłopiec napisał: Więcej nie piję ?? Pij pij będziesz łatwiejszy? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 470 Napisano 20 Listopada 2021 1 minutę temu, Aco napisał: Pij pij będziesz łatwiejszy? A Ty już po ilu, bo nie wiem czy zaczynać grę wstępną czy od razu atakować ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Aco 3 042 Napisano 20 Listopada 2021 1 minutę temu, Pieprzna napisał: A Ty już po ilu, bo nie wiem czy zaczynać grę wstępną czy od razu atakować ? Jestem trzeźwy kochanie? 1 Maryyyś zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 470 Napisano 20 Listopada 2021 4 minuty temu, Aco napisał: Jestem trzeźwy kochanie? Wczoraj byłam cukiereczkiem, dzisiaj kochaniem. Jak ja lubię to forum ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Nafto Chłopiec 1 274 Napisano 20 Listopada 2021 8 minut temu, Aco napisał: Pij pij będziesz łatwiejszy? Trzy rodzaje bimberku były grane, a dzisiaj są grane zwłoki Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Aco 3 042 Napisano 20 Listopada 2021 (edytowany) 8 minut temu, Pieprzna napisał: Wczoraj byłam cukiereczkiem, dzisiaj kochaniem. Jak ja lubię to forum ? Ciekawe co autor cukiereczka miał na myśli? Czy pozbycie się "papierka" i konsumpcję. Czy może z uwagi na karmienie cycem miał na myśli krówkę ? Edytowano 20 Listopada 2021 przez Aco 1 Pieprzna zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 470 Napisano 20 Listopada 2021 11 minut temu, Nafto Chłopiec napisał: Trzy rodzaje bimberku były grane, a dzisiaj są grane zwłoki Ja prdl! To Ty jesteś jednak niezły asior. 3 rodzaje bimbru to brzmi jak śmierć ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 470 Napisano 20 Listopada 2021 4 minuty temu, Aco napisał: Ciekawe co autor cukiereczka miał na myśli? Czy pozbycie się "papierka" i konsumpcję. Czy może z uwagi na karmienie cycem miał na myśli krówkę ? Wtedy powiedziałby "ty krowo" ? A @Nafto Chłopiec to taka baryłka z likierem ? 1 Aco zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Nafto Chłopiec 1 274 Napisano 20 Listopada 2021 4 minuty temu, Pieprzna napisał: Ja prdl! To Ty jesteś jednak niezły asior. 3 rodzaje bimbru to brzmi jak śmierć ? Trzy butelki na cztery osoby więc bez przesady Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 470 Napisano 20 Listopada 2021 3 minuty temu, Nafto Chłopiec napisał: Trzy butelki na cztery osoby więc bez przesady Ale miks pewnie też robi swoje. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Aco 3 042 Napisano 20 Listopada 2021 39 minut temu, Nafto Chłopiec napisał: Trzy butelki na cztery osoby więc bez przesady Zwłaszcza jak butelka była o pojemności 1,7 litra? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Aco 3 042 Napisano 20 Listopada 2021 36 minut temu, Pieprzna napisał: Ale miks pewnie też robi swoje. 47 minut temu, Nafto Chłopiec napisał: Trzy butelki na cztery osoby więc bez przesady Ja w zeszłym tygodniu wypiłem trzy drinki, maksymalnie to było 200ml wódki i na drugi dzień czułem się jak bym wypił ponad pół litra. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Nafto Chłopiec 1 274 Napisano 20 Listopada 2021 44 minuty temu, Aco napisał: Ja w zeszłym tygodniu wypiłem trzy drinki, maksymalnie to było 200ml wódki i na drugi dzień czułem się jak bym wypił ponad pół litra. Dyspozycja dnia 1 Aco zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Aco 3 042 Napisano 20 Listopada 2021 3 minuty temu, Nafto Chłopiec napisał: Dyspozycja dnia Tylko i wyłącznie. Kiedyś miałem taki dzień w sylwestra, że wypiłem 0.7 na głowę i trzeba było iść dokupić. O dziwo w Nowy Rok nie było mega kaca. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Arkina 3 630 Napisano 20 Listopada 2021 4 godziny temu, Aco napisał: Ja w zeszłym tygodniu wypiłem trzy drinki, maksymalnie to było 200ml wódki i na drugi dzień czułem się jak bym wypił ponad pół litra. Dziś chodziłam w sklepie po dziale z alkoholami z myślą kupię sobie coś delikatnego na weekend i na sam widok tych butelek poczułam się źle ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 20 Listopada 2021 Dobrej nocy, kaleki ?? Chyba wszystkie dzis zarobione były ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 20 Listopada 2021 5 minut temu, Arkina napisał: Dziś chodziłam w sklepie po dziale z alkoholami z myślą kupię sobie coś delikatnego na weekend i na sam widok tych butelek poczułam się źle ? Dla Ciebie to chyba tylko cydr teraz. Jabłkowy albo gruszkowy ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Arkina 3 630 Napisano 20 Listopada 2021 31 minut temu, Maryyyś napisał: Dla Ciebie to chyba tylko cydr teraz. Jabłkowy albo gruszkowy ? Mój organizm odrzuca niektóre rzeczy i na sam widok już wiem, że to nie dla mnie ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Z g r e d 887 Napisano 21 Listopada 2021 3 Pieprzna, Midsummer Eve i Jacennty zareagowały na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 21 Listopada 2021 4 minuty temu, Z g r e d napisał: Zmieniam zasady: oddaj wino, Zgred? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Z g r e d 887 Napisano 21 Listopada 2021 3 minuty temu, Maryyyś napisał: Zmieniam zasady: oddaj wino, Zgred? Oddać? Do sklepu? No ok. Wezmę coś z większym procentem. 1 Pieprzna zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 21 Listopada 2021 3 minuty temu, Z g r e d napisał: Oddać? Do sklepu? No ok. Wezmę coś z większym procentem. Oddaj mnie ☺️ Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Z g r e d 887 Napisano 21 Listopada 2021 5 minut temu, Maryyyś napisał: Oddaj mnie ☺️ Czyli rozumiem że nie znasz się na afrykańskiej faunie. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 470 Napisano 21 Listopada 2021 @Z g r e d ? 1 1 Midsummer Eve i Z g r e d zareagowały na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach