Maryyyś 1 615 Napisano 18 Listopada 2021 2 minuty temu, Pieprzna napisał: Wrócił w majestacie Prezesa ? Prezesa czego? ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 470 Napisano 18 Listopada 2021 5 minut temu, Maryyyś napisał: Prezesa czego? ? Top secret ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Delicious 102 Napisano 19 Listopada 2021 12 godzin temu, Midsummer Eve napisał: Jednak nowy nick brzmi bardziej wyrafinowanie Też witam po forumowej przerwie ? Czesc, w sumie to nie wiem czy stary bylby odpowiedni do tego forum.?? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Midsummer Eve 949 Napisano 19 Listopada 2021 1 godzinę temu, Delicious napisał: Czesc, w sumie to nie wiem czy stary bylby odpowiedni do tego forum.?? Chyba nie ? Zdziadzieliśmy erotycznie, jeśli chodzi o forum ? 1 Z g r e d zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Delicious 102 Napisano 19 Listopada 2021 1 minutę temu, Midsummer Eve napisał: Chyba nie ? Zdziadzieliśmy erotycznie, jeśli chodzi o forum ? ? Ale jak ? Przeciez bez erotyki nie da sie zyc. ? Potrzeba wam afrodyzjakow.?? 1 Midsummer Eve zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 470 Napisano 19 Listopada 2021 14 minut temu, Delicious napisał: ? Ale jak ? Przeciez bez erotyki nie da sie zyc. ? Potrzeba wam afrodyzjakow.?? Tylko mi nie mów, że jesteś z tej szajki reklamującej hiszpańską muchę i inne eliksiry ?? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Delicious 102 Napisano 19 Listopada 2021 1 godzinę temu, Pieprzna napisał: Tylko mi nie mów, że jesteś z tej szajki reklamującej hiszpańską muchę i inne eliksiry ?? Eeee nie, nie mam z tym nic wspolnego. Jestem niewinny wysoki sadzie.? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Z g r e d 887 Napisano 19 Listopada 2021 11 godzin temu, Maryyyś napisał: O mój boosz.... ☺️ Nic nie powiem!! ☺️ Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 470 Napisano 19 Listopada 2021 5 minut temu, Z g r e d napisał: Jesteś przeuroczy ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Z g r e d 887 Napisano 19 Listopada 2021 5 minut temu, Pieprzna napisał: Jesteś przeuroczy ? Wiesz co. Nie chce mi się z Tobą spierać a przynajmniej nie słownie.? 1 Pieprzna zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 470 Napisano 19 Listopada 2021 4 minuty temu, Z g r e d napisał: Wiesz co. Nie chce mi się z Tobą spierać a przynajmniej nie słownie.? To co? Siłujemy się na rękę? ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 470 Napisano 19 Listopada 2021 20 minut temu, Delicious napisał: Eeee nie, nie mam z tym nic wspolnego. Jestem niewinny wysoki sadzie.? Musisz przyprowadzić co najmniej trzech świadków ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Delicious 102 Napisano 19 Listopada 2021 Ale ja moge tobie udowodnic, bez swiadkow, o jaki afrodyzjak mi chodzi.? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 470 Napisano 19 Listopada 2021 11 minut temu, Delicious napisał: Ale ja moge tobie udowodnic, bez swiadkow, o jaki afrodyzjak mi chodzi.? Intrygujące ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Z g r e d 887 Napisano 19 Listopada 2021 1 godzinę temu, Pieprzna napisał: To co? Siłujemy się na rękę? ? Na rękę powiadasz. Hmm... To Ty ręką a ja palcami? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 470 Napisano 19 Listopada 2021 Przed chwilą, Z g r e d napisał: Na rękę powiadasz. Hmm... To Ty ręką a ja palcami? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Z g r e d 887 Napisano 19 Listopada 2021 4 minuty temu, Pieprzna napisał: 1 Pieprzna zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 470 Napisano 19 Listopada 2021 @Z g r e d dzięki, ten krasnal świetnie studzi ? Jednak wolę Cię w wersji zgredowatej ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Z g r e d 887 Napisano 19 Listopada 2021 28 minut temu, Pieprzna napisał: @Z g r e d dzięki, ten krasnal świetnie studzi ? Jednak wolę Cię w wersji zgredowatej ? Czyli jakiej? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 470 Napisano 19 Listopada 2021 10 minut temu, Z g r e d napisał: Czyli jakiej? Nieprzesłodzonej ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Z g r e d 887 Napisano 19 Listopada 2021 27 minut temu, Pieprzna napisał: Nieprzesłodzonej ? Cukiereczku przesłodki, nieprzesłodzony to jest kompot. Ja, ja jestem cierpki jak ocet i szorstki jak klęcznik przy konfesjonale. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 470 Napisano 19 Listopada 2021 2 minuty temu, Z g r e d napisał: Cukiereczku przesłodki, nieprzesłodzony to jest kompot. Ja, ja jestem cierpki jak ocet i szorstki jak klęcznik przy konfesjonale. Co się dziwić skoro cały cukier mi oddałeś właśnie ? Ocet to niezły konserwant, pewnie nieźle się trzymasz ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 19 Listopada 2021 3 godziny temu, Z g r e d napisał: Ślicny kjoicek ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Z g r e d 887 Napisano 19 Listopada 2021 2 minuty temu, Pieprzna napisał: Co się dziwić skoro cały cukier mi oddałeś właśnie ? Ocet to niezły konserwant, pewnie nieźle się trzymasz ? Nie mi to oceniać. W każdym razie na stu startujących na mistera roku zająlbym jakieś sto drugie miejsce. Oczywiście mistera zgredów. 1 Pieprzna zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 19 Listopada 2021 Stwierdzam, że Wam odbija, kaleki ? 1 Pieprzna zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach