Aco 3 042 Napisano 22 Października 2021 1 minutę temu, ♡ Lili ♡ napisał: Za dużo wymagasz, już łatwiej mi zdjęcie wkleić ? A tak apropo, ktoś coś ciekawego gdzieś wstawiał, jakieś nudesy np? Bo nie wiem czy się cofać w temacie ? Zdjęcie zawsze mile widziane. Cześć Lili. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Lili ♡ 1 084 Napisano 22 Października 2021 1 minutę temu, Helenka Zy napisał: Hej ? Wjeżdżaj z tym swoim zajebistym gifem, co łaska zębami korek wyjmuje. Uwielbiam go ? Ha, a wstawiłam go nawet na powitanie ale skasowałam ? To ja jutro, tak będę opijać tysiaczka ? 1 2 Maryyyś, Midsummer Eve i Helenka Zy zareagowały na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Błękitna 263 Napisano 22 Października 2021 1 minutę temu, BrakLoginu napisał: Też tam ludzi denerwowałaś, że tutaj imprezujemy, a oni tam tylko o rozwolnieniu? Tylko napisałam "zapraszam". W tv jest "Kac Vegas" ? 1 Helenka Zy zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Aco 3 042 Napisano 22 Października 2021 Przed chwilą, Piotr_ napisał: Odwiecznym prawem natury. Jako humanista zapytam. Pijesz, Aco? Dzisiaj nie piję. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Piotr_ 286 Napisano 22 Października 2021 3 minuty temu, Maryyyś napisał: Pieprz to mleko chleje. Jej możesz ufać! @Pieprzna ? Motyw mleka to ja dobrze pamiętam... Bez zawstydzania Pieprznej, ale miłe wspomnienia ? 1 Maryyyś zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Lili ♡ 1 084 Napisano 22 Października 2021 3 minuty temu, Maryyyś napisał: Nie było nudeskow ? Coś się słabo Panowie postarali ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
BrakLoginu 7 532 Napisano 22 Października 2021 1 minutę temu, Błękitna napisał: W tv jest "Kac Vegas" ? Kdzie? Kuźwa, ale nie kolejna część pt. "Napierdzielili się na Nastroju i tyle ich widzieli?" 1 Pieprzna zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Lili ♡ 1 084 Napisano 22 Października 2021 2 minuty temu, Maryyyś napisał: Tu czy w realu? Tu pewnie prędzej ? Taak, tutaj. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 22 Października 2021 2 minuty temu, Piotr_ napisał: Odwiecznym prawem natury. Jako humanista zapytam. Pijesz, Aco? Następny, co nie czyta! ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Arkina 3 630 Napisano 22 Października 2021 2 godziny temu, Błękitna napisał: Ciężko, palce niecierpliwe. Rozumiem ale nie zdazyłam napisać wierszyka Klikajcie to na 1500 się lepiej postaram ? 1 Błękitna zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 22 Października 2021 3 minuty temu, Piotr_ napisał: Motyw mleka to ja dobrze pamiętam... Bez zawstydzania Pieprznej, ale miłe wspomnienia ? ?? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Lili ♡ 1 084 Napisano 22 Października 2021 4 minuty temu, Żmij84 napisał: Nie dołożyłaś swoich kilku postów, tylko razem z @Pieprzna byłyście prekursorkami i przetarliście tutaj szlaki po moim pomyśle o przenosinach w nowe miejsce, więc już nie bądź taka skromna ? Bez Was dwóch pewnie mój pomysł by nie wystrzelił i zakończył się podsumowaniem jakiegoś trolla, że "nie podoba ci się na kafee to wypierdalaj", a ludzie nadal by się tam męczyli i marudziliby na bany lub kasacje/blokady tematów ? Ale zabrzmiało ? No tak, w sumie tak było. Niemniej, sobie zasług nie przypisuje bo forum/temat tworzą ludzie, ogólnie. Ale dziękuję za docenienie ? 1 Żmij84 zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 22 Października 2021 3 minuty temu, ♡ Lili ♡ napisał: Coś się słabo Panowie postarali ? Same ga mo nie ?? 1 Lili ♡ zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Arkina 3 630 Napisano 22 Października 2021 2 godziny temu, Pieprzna napisał: Niektórzy już o tej porze mogą być w stanie niezdolności do klikania ? Jak się bawić to do białego rana ? 1 Maryyyś zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 22 Października 2021 3 minuty temu, ♡ Lili ♡ napisał: Taak, tutaj. To jutro późniejszym wieczorem? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Lili ♡ 1 084 Napisano 22 Października 2021 6 minut temu, Aco napisał: Zdjęcie zawsze mile widziane. Cześć Lili. Hejka Aco ? Wiem, wiem ale ja jednak wolę popatrzeć na cudze ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Błękitna 263 Napisano 22 Października 2021 4 minuty temu, BrakLoginu napisał: Kdzie? Kuźwa, ale nie kolejna część pt. "Napierdzielili się na Nastroju i tyle ich widzieli?" Nieee ? TVN Fabuła. Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 22 Października 2021 3 minuty temu, Arkina napisał: Rozumiem ale nie zdazyłam napisać wierszyka Klikajcie to na 1500 się lepiej postaram ? To napisz dwa słowa. Dajesz Arkina!!! Ps kto wygrywa na lajki? Ty czy Blender? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Arkina 3 630 Napisano 22 Października 2021 2 godziny temu, Maryyyś napisał: Jesteśmy w trakcie. Dajesz! ? Dopiero teraz mogę...kiecke mam założyć? ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Piotr_ 286 Napisano 22 Października 2021 3 minuty temu, ♡ Lili ♡ napisał: Cóż, czasami trzeba. Ale na szczęście tylko chwile. Pozdrawiam również, no i Eve jeśli jest obok ? Dzięki Jakaś kobieta jest, chociaż do Eve niepodobna. Jeśli tu nie wpadnie dzis sama, to na pewno przekażę. 1 Lili ♡ zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
BrakLoginu 7 532 Napisano 22 Października 2021 2 minuty temu, Błękitna napisał: Nieee ? TVN Fabuła. Mam! "Normalnie walę trzy" 1 Błękitna zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Helenka Zy 3 203 Napisano 22 Października 2021 Chsiałam tylko napisaś, że jeżem szczerzzze wzruszona, że sięęę tak prawie wszyszzzy zebralismyyy w tym pięknyyym dniu 1 2 1 Pieprzna, Błękitna, Lili ♡ i 1 inny zareagowały na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
BrakLoginu 7 532 Napisano 22 Października 2021 1 minutę temu, Maryyyś napisał: Ps kto wygrywa na lajki? Ty czy Blender? Ty ich znowu nie podkręcaj, bo zaraz Bliźniok coś wymyśli w korupcyjnym sensie 1 Maryyyś zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 22 Października 2021 1 minutę temu, Arkina napisał: Dopiero teraz mogę...kiecke mam założyć? ? Zdjąć ? To mi wtedy Zgredek do męczenia wróci ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Lili ♡ 1 084 Napisano 22 Października 2021 9 minut temu, BrakLoginu napisał: No właśnie proszę Panią (jak już ma być oficjalnie). Coś się opierdzielasz ostatnimi czasy Kiedy idziemy siedzieć? No a jak inaczej w tak ważnym, oficjalnym dniu ? Ano trochę sie opierdzielam, przyznaje. Na tyle się opierdzielam że nawet nie wiem czy mnie zechcą zamknąć ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach