Pieprzna 5 470 Napisano 22 Października 2021 3 minuty temu, Maryyyś napisał: Lilke zawolajcie!!! Robi się! Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Aco 3 042 Napisano 22 Października 2021 1 minutę temu, Pieprzna napisał: Wyślij mi gifa do oceny ? To nie jest dobry pomysł ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 22 Października 2021 3 minuty temu, Merkana napisał: Merkana, to jego podpis? On ładniej pisze ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Piotr_ 286 Napisano 22 Października 2021 7 minut temu, Maryyyś napisał: Chyba tylko Evka ? E tam. Taka ona ruda, jak ze mnie murzyn. Ciągle kłamie. 1 Midsummer Eve zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 470 Napisano 22 Października 2021 2 minuty temu, Piotr_ napisał: ? Ze mną się nie napijesz? ? 2 Helenka Zy i Maryyyś zareagowały na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Asmodeusz 3 Napisano 22 Października 2021 1 minutę temu, Maryyyś napisał: Merkana, to jego podpis? On ładniej pisze ? Bo grzeczniejszy jestem ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 22 Października 2021 2 minuty temu, Piotr_ napisał: E tam. Taka ona ruda, jak ze mnie murzyn. Ciągle kłamie. To musimy jej zrobić jakiś Evko-shower! ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 22 Października 2021 (edytowany) 1 minutę temu, Asmodeusz napisał: Bo grzeczniejszy jestem ? To widać! ? Hej! Edytowano 22 Października 2021 przez Maryyyś 1 Merkana zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 470 Napisano 22 Października 2021 1 minutę temu, Asmodeusz napisał: Bo grzeczniejszy jestem ? Ludziska! Łon ma status Nowicjusza nadal! Bieremy go w obroty! Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Merkana 479 Napisano 22 Października 2021 1 minutę temu, Pieprzna napisał: Ludziska! Łon ma status Nowicjusza nadal! Bieremy go w obroty! Bierta ? macie moje pozwolenie ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Piotr_ 286 Napisano 22 Października 2021 3 minuty temu, Pieprzna napisał: Ze mną się nie napijesz? ? Z Tobą zawsze Nawet bym tego dziś w minimalnej ilości potrzebował Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Piotr_ 286 Napisano 22 Października 2021 2 minuty temu, Maryyyś napisał: To musimy jej zrobić jakiś Evko-shower! ? A po polsku? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 470 Napisano 22 Października 2021 1 minutę temu, Piotr_ napisał: Z Tobą zawsze Nawet bym tego dziś w minimalnej ilości potrzebował Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 22 Października 2021 Przed chwilą, Piotr_ napisał: A po polsku? Bęcki na chudy tyłek ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Asmodeusz 3 Napisano 22 Października 2021 3 minuty temu, Maryyyś napisał: To widać! ? Hej! Hej ? Diablica mnie uwięziła i to na dobre Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 22 Października 2021 2 minuty temu, Piotr_ napisał: Z Tobą zawsze Nawet bym tego dziś w minimalnej ilości potrzebował ?? or ?? ze mną? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Pieprzna 5 470 Napisano 22 Października 2021 1 minutę temu, Piotr_ napisał: A po polsku? (Dzięki, że zapytałeś ?) 1 Piotr_ zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 22 Października 2021 Przed chwilą, Asmodeusz napisał: Hej ? Diablica mnie uwięziła i to na dobre Czy to oznacza kółeczko z kamyczkiem? ?? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Asmodeusz 3 Napisano 22 Października 2021 4 minuty temu, Pieprzna napisał: Ludziska! Łon ma status Nowicjusza nadal! Bieremy go w obroty! Przytomny nieobecny ale w temacie ?bo przy Diablicy? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 22 Października 2021 Przed chwilą, Asmodeusz napisał: Przytomny nieobecny ale w temacie ?bo przy Diablicy? Ona też malutko. Ale się cieszę Waszym szczęściem!!! ? 1 Merkana zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Asmodeusz 3 Napisano 22 Października 2021 1 minutę temu, Maryyyś napisał: Czy to oznacza kółeczko z kamyczkiem? ?? Kamyczek w dłoni....?.....łańcuszek i kulka przy nodze ??? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Piotr_ 286 Napisano 22 Października 2021 1 minutę temu, Pieprzna napisał: I taki entuzjazm sobie wyobrażam. Okazja to tysiąc stron? ? Czytam 1 Pieprzna zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 22 Października 2021 1 minutę temu, Asmodeusz napisał: Kamyczek w dłoni....?.....łańcuszek i kulka przy nodze ??? To skomplikowane ?? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Piotr_ 286 Napisano 22 Października 2021 5 minut temu, Maryyyś napisał: Bęcki na chudy tyłek ? Trzeba było pisać tak od razu Zasłużyła. 1 Midsummer Eve zareagowało na to Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Maryyyś 1 615 Napisano 22 Października 2021 Przed chwilą, Piotr_ napisał: Trzeba było pisać tak od razu Zasłużyła. No ba! ? Cytuj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach