Publikujesz jako gość.
Jeśli masz konto, Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.
Muszę wybrać się gdzieś na nasz rodzimy akwen, nigdy jeszcze nie widziałem aby ktoś uprawiał tu snorkeling, widocznie coś się zmieniło 🤔. Jak mniemam, jesteś przedstawicielką krajowego snorkowania?
i dlatego nie będę narzekać!
... a mógłbym,
potrafię narzekać🤨
ale to chyba taka cecha narodowa...
więc nie ma czym się chwalić...
... ale to tak na marginesie,
Kiedyś Chi pisała, że Madonna to absolutna królowa, ikona...
I przyznaję rację, przez tyle dekad, tyle pokoleń..
A oczy...oczy się nie zmieniają....
...w mojej opinii jest ciągle piękna...
A tu i tam mówią ci ...jest pięknie, co widziałem? Rozmaite różniste i kolorowe i piękne, i jedynym co zakłóca mi to piękno, jest myśl, że oto nagle widzę żarłacza i projekcja gaśnie