Publikujesz jako gość.
Jeśli masz konto, Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.
Cześć, gdzie w Słupsku jeszcze można zarezerwować salę na wigilię firmową? W tym roku wszystko nagle wypadło, ale mam nadzieję, że pomożecie coś ciekawego znaleźć.
Drodzy Forumowicze
Niech magia Bożego Narodzenia przyniesie Wam spokój i nadzieję, a blask choinki rozświetli Wasze dni radością i miłością. Życzę Wam Świąt pełnych wytchnienia i refleksji. Życzę dobrego Nowego Roku 2026, który obdarzy Was zdrowiem i pomyślnością oraz kreatywnością w tworzeniu tego show pod nazwą Nastoik.
Kjs
ahahahahah TAK!
...bo jakbym sprzedawała, to bym nie miała czasu dziś wejść na forum (dopiero jutro wieczorem😄) a tak już porąbane, zawiezione do punktów sprzedaży i spokój...hahah kocham Cię😄 Jestem żoną drwala😉 Tak!😉🙂
Nie, to przez tak zwane inne czynności (ale uwaga : przedświąteczne ), których nie robi się na co dzień i hurtem i boli mnie wszystko, a do tego jeszcze wielka radość taka tam w moim życiu😊