- Niebo
- Borówka
- Szary
- Porzeczka
- Arbuz
- Truskawka
- Pomarańcz
- Banan
- Jabłko
- Szmaragd
- Czekolada
- Węgiel
Zaloguj się, aby obserwować
Obserwujący
0
Bohemian Rhapsody - o życiu Freddiego Mercury'ego
Przez
Julka, w Film i kino
-
Statystyki forum
-
Tematów9 733
-
Postów263 509
-
-
Statystyki użytkowników
-
Użytkowników982
-
Najwięcej dostępnych13 845
Najnowszy użytkownik
Basiabonar90
Dołączył -
-
Nowe Posty
-
-
Przez Nafto Chłopiec · Napisano
Efekt pierwszego półmaratonu 😛 W sumie bliżej mi do Koniczynek 🤣 -
Przez Pieprzna · Napisano
Ciekawe to jest co za manianę odwaliłeś, że cię będą tak intensywnie badać. Zapisz się do KO, to ci zaraz zrobią 😛 -
Przez Pieprzna · Napisano
Takie pasteryzowane słoiki przetrwają wieczność 😉 Ludzie od lat w ten sposób konserwują żywność a ty masz teraz wątpliwości? Nawet sklepowe słoiki mają odległe daty przydatności do spożycia. -
Przez Gość w kość · Napisano
po co? i jak to się załatwia? bo ja ostatnio chciałem troszkę szerzej zbadać swoją krew i nie mogłem się doprosić, w końcu wyłożyłem z własnej kieszeni🙄 -
-
Przez Nafto Chłopiec · Napisano
5 skierowań do specjalistów, 7 badań laboratoryjnych, USG i rezonans. Ciekawe ile mi to czasu zajmie w polskiej służbie zdrowia 🤣🤣🤣 -
Przez Basiabonar90 · Napisano
Jeśli szukasz niskich roślin owocowych na grządki, które są łatwe w uprawie, dobrze plonują i lubią słońce, to poza truskawkami i poziomkami warto rozważyć kilka innych gatunków. Truskawki: To chyba najlepszy wybór na początek. Są stosunkowo mało wymagające, szybko zaczynają owocować i dają wysokie plony. Borówka brusznica: Niski krzew (10–30 cm), bardzo odporny i długowieczny. Wymaga kwaśnego podłoża podobnie jak żurawina. Tutaj możesz zaopatrzyć się w te rośliny owocowe: <reklama> -
Przez KapitanJackSparrow · Napisano
Ciekawe. Patrzysz czasem w sklepie na termin ważności towaru? A w domu na zaprawione słoiki pewnie nie. No chyba że podpisane jakoś. -
-
-
-
-
-
-
Przez Nafto Chłopiec · Napisano
Idź pan w chuj z bieganiem w taką pogodę 🥵 -
Przez Pieprzna · Napisano
Dopadła mnie spożywcza wersja filmu Oszukać przeznaczenie. Wczoraj wydaliśmy żółte czereśnie szwagierce, bo nie potrzebujemy w tym roku zaprawiać, a dzisiaj przyjechał kolega z pracy i przywiózł siatę czarnych czereśni 🤦🏼♀️ I znowu słoiki pójdą w ruch 😛 -
Przez Astafakasta · Napisano
czasem trzeba powiedzieć nie i myślę, że bardzo dobrze, gdyby się kiedyś jakiś lekarz o tym dowiedział, ale mają zbyt dużo spraw na głowie by słuchać swoich "pacjentów", więc napisałem tutaj, czasem trzeba powiedzieć nie. -
-
Przez Vitalinka · Napisano
Bardzo delikatny temat... Myślę, że dobrze, że tu piszesz, jeżeli to tobie w jakiś sposób pomaga. . Bardzo ciężko jest jak rodzina Cię nie wspiera, jest przeciw Tobie, ja widzę w tym przyczynę Twojej historii i co z tym się wiąże Twojego obecnego stanu... Jest tu dużo żalu, goryczy, rozczarowania, złości. Te uczucia należy wyrazić, co robisz, jednak nie skupiając się na innych (lekarzach), ale tym co się dzieje w Tobie w związku z tym co przeżyłeś. W mojej opinii chęć zemsty, nie jest uczuciem, któremu należy ulegać. Chęć zemsty stopuje Cię, natomiast danie sobie prawa do przeżycia żałoby za tym co Cię spotkało , posunie Cię naprzód. -
-
-
-
-
-
-
Najnowsze Tematy
-
