Skocz do zawartości
  • Niebo
  • Borówka
  • Szary
  • Porzeczka
  • Arbuz
  • Truskawka
  • Pomarańcz
  • Banan
  • Jabłko
  • Szmaragd
  • Czekolada
  • Węgiel


Sagis

Narzeczona nie chce mnie puścić do pracy za granice

Polecane posty

Sagis

Witam wszystkich. Chciałbym prosić Was o poradę. Chodzi o to, że mogę wyjechać za granice (250 km od domu), wracałbym na każdy weekend a narzeczona nie chce mnie puścić. Mamy dziecko (2lata), ona sama dojeżdża do pracy 90km praktycznie codziennie a ja nie mogę wyjechać gdzie zarobilbym naprawdę fajne pieniądze. Chcemy wziąć ślub, spłacić resztę kredytu na mieszkanie (myślimy o budowie domu). Co mam robić ? Jakie argumenty przytoczyć bo gdy zaczynam temat jest tylko "NIE" i nie ma dyskusji.

Dodam też, że tak na prawdę mój wyjazd nie wyrządziłby jakiejś dodatkowej szkody, ponieważ mlody chodzi do żłobka więc pół dnia go nie ma, ona dalej może pracować tu gdzie pracuje bo w razie czego jest komu zająć się przez chwilę młodym tym bardziej, że i tak musimy prosić rodziców o pomoc w pilnowaniu go bo robię na 3 zmiany a nieobecność przez 4 dni chyba nie jest jakaś ogromną stratą. Co myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Rutlawski

Myślę, że ma swoje powody.

Ty jesteś facetem i jak każdy facet myślisz zadaniowo, ale jej może być ciężko z perspektywą zasypiają samej cały tydzień, usypiania małego samej cały tydzień itp...

Podejrzewam też, że nie chce aby mały w tym wieku nie widział przez tydzień ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sagis

Zgodzę się z tobą, ale chcę nam zapewnić lepszą przyszłość i to też powinna zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Layne

A mówiła dlaczego NIE? Dowiedz się o co chodzi i na spokojnie wytłumacz narzeczonej dlaczego chcesz jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Publikujesz jako gość. Jeśli masz konto, Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.






Chat Nastroik

Chat Nastroik

Proszę wpisać nazwę wyświetlaną

×
×
  • Utwórz nowe...