Skocz do zawartości


Rav

Hej hej :3

Polecane posty

Wania
Godzinę temu, Jacekz napisał:

Tetryka to ja mogę tu ściągnąć jak chcecie..;-)

Po chwili zastanowienia doszedłem do wniosku, że czytanie wpisów gości wystarczająco ryje banię.

  • Ha Ha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Tako rzeczka Brahmaputra
5 godzin temu, Wania napisał:

Po chwili zastanowienia doszedłem do wniosku, że czytanie wpisów gości wystarczająco ryje banię.

...ale gdyby się logowali, to by było strawne, jak przypuszczam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wania
Napisano (edytowany)
4 minuty temu, Tako rzeczka Brahmaputra napisał:

...ale gdyby się logowali, to by było strawne, jak przypuszczam ;)

Myślę, że tak. Gadając z gościem czuję się tak, jakbym się czuł, rozmawiając przez interkom z kimś, kto widzi mnie przez kamerę, a ja w tym czasie widziałbym tylko ścianę. Niezbyt komfortowo i nie wzbudza zaufania. 

Edytowano przez Wania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tako rzeczka Brahmaputra
1 minutę temu, Wania napisał:

Myślę, że tak. Gadając z gościem czuję się tak, jakbym się czuł, rozmawiając przez interkom z kimś, kto widzi mnie przez kamerę, a ja w tym czasie widziałbym tylko ścianę. Niezbyt komfortowo i nie wzbudza zaufania. 

To mnie zaskoczyłeś. Ja chciałem lekko zażartować, a tu się okazuje, że w zasadzie nie sama treść postów jest dla Ciebie "ryjąca banię" ale dopiero w połączeniu z brakiem konta do logowania autora wypowiedzi. To dla mnie o tyle dziwne, że na tym forum goście są naprawdę... grzeczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wania
Napisano (edytowany)
2 minuty temu, Tako rzeczka Brahmaputra napisał:

a tu się okazuje, że w zasadzie nie sama treść postów jest dla Ciebie "ryjąca banię"

Gdyby mieli konta, z których korzystaliby regularnie, to nie pisaliby durnot. Ale nie mają kont, więc piszą durnoty. 

Edytowano przez Wania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tako rzeczka Brahmaputra
3 minuty temu, Wania napisał:

Gdyby mieli konta, z których korzystaliby regularnie, to nie pisaliby durnot. Ale nie mają kont, więc piszą durnoty.

Chyba się więc nie porozumieliśmy. Mi chodziło o to czy te posty gości, które uznałeś za ryjące banię byłyby OK gdyby je napisali zalogowani.
Myślisz że regularne korzystanie z konta powstrzymuje przed pisaniem durnot? Czyli mogę odetchnąć z ulgą? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wania
Napisano (edytowany)
11 minut temu, Tako rzeczka Brahmaputra napisał:

Chyba się więc nie porozumieliśmy. Mi chodziło o to czy te posty gości, które uznałeś za ryjące banię byłyby OK gdyby je napisali zalogowani.
Myślisz że regularne korzystanie z konta powstrzymuje przed pisaniem durnot? Czyli mogę odetchnąć z ulgą? ;)

Tetryk miał konto na Arenie i też rył banię. 

 

Posiadanie konta sprawia, że jesteś niejako podłączony do tego konta, do swojego profilu. Jesteś sobą, inni użytkownicy widząc twój nick, avatar, czy nawet licznik postów wiedzą, że ty to ty. Jeśli masz w planie aktywnie korzystać z forum i rozmawiać z ludźmi, to będziesz to robić na serio. Bez błaznowania. Bez wydziwiania. No, może od czasu do czasu, ale wtedy już ludzie będą wiedzieli kiedy sobie robisz jaja. 

 

Pisanie jako gość to umożliwienie sobie pisania wszystkiego czego zapragniesz. Raz możesz się nazwać "dudek", potem możesz być "gość", aż następnego dnia możesz odpisać jako "zaginiony w tłumie" lub "andrzej z zaświatów". I możesz wszystko, bo nie bierzesz odpowiedzialności za to, co piszesz. Pojawiasz się i znikasz jak ninja. 

 

Stąd moja awersja. Bo dziwnym trafem te wszystkie pierdoły o cudach niewidach piszą goście. To nie jest zbieg okoliczności.

 

No ale na ten temat już się wypowiedziałem w pewnym temacie, a to jest - co by nie było - temat powitalny jednak.

Edytowano przez Wania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadowolony
Rav

@Wania weź oddech i przechodź nad takimi "ryjaczami bani" do porządku dziennego.Nie ma co z tym walczyć ---> bo można tylko rany odnieść na zdrowiu psychicznym :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wania
Napisano (edytowany)
3 minuty temu, Rav napisał:

 weź oddech i przechodź nad takimi "ryjaczami bani" do porządku dziennego.Nie ma co z tym walczyć ---> bo można tylko rany odnieść na zdrowiu psychicznym :)

Te kmiotki nie dorastają do pięt ultratrollom, z którymi miałem do czynienia! Ale i tak są wkurzający. Coś jak te małe wredne komary latem brzęczące nad uchem.

 

Ale te komary są niczym w porównaniu do chińskich szerszeni. :)

Edytowano przez Wania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadowolony
Rav

Aż mnie kusi, by zapytać któż takie piękne miano szerszeńcze otrzymał? :) ale ugryzę się i nie zapytam ?

a na komary to Off wystarczy ")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piktor

Witam wszystkich ! Mam na imię Marek, jestem nowym uczestnikiem forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wania
23 minuty temu, Rav napisał:

a na komary to Off wystarczy ")

Chemia. ?

 

8 minut temu, piktor napisał:

Witam wszystkich ! Mam na imię Marek, jestem nowym uczestnikiem forum.

Cześć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Publikujesz jako gość. Jeśli masz konto, Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.






Chat Nastroik

Chat Nastroik

Proszę wpisać nazwę wyświetlaną

×
×
  • Utwórz nowe...