Skocz do zawartości


Paulynnna

W mieszkaniu słychać dźwięk polaczenia

Polecane posty

Paulynnna

Witam. Pewnie zabrzmi to śmiesznie :) Mam pytanie czy komuś z Was zdarzylo się słyszeć dźwięk wykonywanego połączenia telefonicznego mimo iż sami tego nie robicie? Ja rozumiem że skoro ma się sąsiadów z każdej strony to może coś przebijac, ale chyba nie dźwięk połączenia. Słyszalam, dziś od miesiąca po raz drugi taki sygnał, jakby z głośnomowiacego trybu, ale nigdzie wówczas nie dzwonilam. Słychać go wyraźnie. Piiii Piiii. Czy może mieć to jakiś związek z nowym smart tv i głośnikiem (soundbar?) pomocy bo normalnie zaczynam się schizowac :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Rutlawski

Ech, wiem bardzo dobtze o czym mówisz. Mieszkam w bloku fatalnym akustycznie i jakiekolwiek zachowanie sąsiadów - zwlaszcza z dołu - podniesione głosy, kąpiel, szum wody, w najgorszej sytuacji nawet kaszel i za przeproszeniem pierdy, jest słyszany tak wyraźnie, jakby był to pokój obok. Jest to strasznie męczące psychicznie, dlatego mocno już dojrzewam do przeprowadzki.

 

D źwięk o którym mówisz - najprawdopodobniej sygnał na głośniku - również nie jest mi obcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacenty

Ech codzienność.Lecę do telefonu odebrać a to na chodniku do kogoś dzwoni a mieszkam 4 pietrze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rutlawski
13 godzin temu, Jacekz napisał:

Ech codzienność.Lecę do telefonu odebrać a to na chodniku do kogoś dzwoni a mieszkam 4 pietrze ?

Bloki to pomyłka cywilizacyjna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helena

Współczuję -ja nigdy nie mieszkałam w bloku ,ale jak nieraz jestem u córki (4 piętro -bez windy)to dużo zdrowia "kosztuje"mnie samo wejście ,a potem czuję się jak w klatce,a spojrzeć z balkonu ?tragedia mam lęk wysokości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacenty

Całe szczęście mieszkam w starym "bloczku" budowanym jeszcze z cegły a nie w betonowym pudełku i mam b.ładny widok przez balkon-roślinność,rzeka..ale od drugiej strony jest chodnik i czasem jakoś dziwnie dźwięk się odbija/rozchodzi,że słychać nawet co ludzie mówią..no i ich telefony..też. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
interior

Najnowsze fale nośne 5G i 7G do komórek są o wiele bardziej penetracyjne niż poprzednie pasma.  Niedługo będzie można dodać co nieco do dialogu obcych osób rozmawiających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Publikujesz jako gość. Jeśli masz konto, Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.






Chat Nastroik

Chat Nastroik

Proszę wpisać nazwę wyświetlaną

×
×
  • Utwórz nowe...