Skocz do zawartości


Zaloguj się, aby obserwować  
gość

Muszę go zostawić ale nie wiem jak

Polecane posty

gość

Spotykam się z facetem od maja. Praktycznie często się widujemy co drugi dzień. Jak go poznałam odrazu mi się spodobał. Jest w moim typie. Bardzo się cieszyłam że spotykanie się przerodziło się w związek i że ja jemu też się spodobałam. Jednak czas mijał a ja nic nie poczułam.. podoba mi się ale nie czuje miłości takiej np. jaka czułam kiedyś do byłego już chłopaka.. mam wrażenie że się przyzwyczailam do niego .. od tygodnia mnie to męczy.. nie umiem go zostawić. W tą sobotę idę z nim na wesele bo on swiadkuje u kolegi więc nie wypada mi go zostawić przed weselem.. problem w tym że za 3 tygodnie bierze ślub jego brat i nie chciałabym już iść na wesele do rodziny.. po co mam poznawać jego tatę, mame, brata skoro mam w planach to zakończyć? Nie umiem i nie wiem jak się do tego zabrać gdyż widzę że facetowi bardzo zależy na mnie. Jak zerwać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Olus

Poszukaj se jakiegoś innego zajęcia

i zostaw tą biedulkę

lub się z nim ożeń:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Publikujesz jako gość. Jeśli masz konto, Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  





Chat Nastroik

Chat Nastroik

Proszę wpisać nazwę wyświetlaną

×
×
  • Utwórz nowe...