Skocz do zawartości


Zaloguj się, aby obserwować  
monix20

2 latek nie chce wracać od ojca

Polecane posty

monix20

Witam!
Moj synek ma niecałe dwa latka.Z jego ojcem jesteśmy po rozwodzie i nie mieszkamy ze sobą od ponad pol roku. Młody chodzi do żłobka gdyż ja pracuje.Moj problem polega na tym ze syn za każdym razem jak wraca od ojca płacze,krzyczy "mama nie" nie da sie wziac na ręce itp. Mimo ze jestem z nim praktycznie cały dzień,karmie,kąpie,wychodzę na spacer,bawię sie i kocham nad życie. Nie rozumiem co robię zle..staram jak najbardziej jak tylko potrafię. Jego ojciec nie interesuje sie niczym,ciagle imprezuje..potrafi małego nie odwiedzać przez 2 tyg...Mieszka ze swoimi rodzicami i bierze małego tylko dlatego ze jego mama go wyręcza we wszystkim.On go nawet sam nie wykąpie i nie nakarmi! Serce mi pęka i nie wiem co robić jak sie zachować..Wiem ze synek tęskni za babcia i ojcem i jest u nich rozpieszczany ale dlaczego nie chce wracać do domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dołącz do rozmowy

Publikujesz jako gość. Jeśli masz konto, Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  





Chat Nastroik

Chat Nastroik

Proszę wpisać nazwę wyświetlaną

×
×
  • Utwórz nowe...