Skocz do zawartości
  • Niebo
  • Borówka
  • Szary
  • Porzeczka
  • Arbuz
  • Truskawka
  • Pomarańcz
  • Banan
  • Jabłko
  • Szmaragd
  • Czekolada
  • Węgiel
BrakLoginu

Gdzie na urlop?

Rekomendowane odpowiedzi

BrakLoginu

Dawno nie byłem na prawdziwym urlopie. Na "dziś" przejadłem się już górami i morzem, za wczasy zagraniczne również podziękuję. Chciałbym zwiedzić jakiś region Polski, zobaczyć co on ma do zaoferowania, skosztować jego kuchni oraz zobaczyć wszelkie jego atrakcje, głownie kulturalne.
Ktoś jest w stanie z tego forum mi zachwalić swój region? Chętnie objadę parę miejsc :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cooliberek

Bl ja Ci proponuje Podlaskie jak lubisz ciszę , rzekę , przyrodę . Wiele jest tam również do zwiedzania 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Olena

Na Ukrainie byleś?, jak nie to Lwów, Iwano Frankowsk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
omam

Co prawda umiem jeździć na rowerze, ale bardzo rzadko z niego korzystam - wolę długie piesze wędrówki.

Jeżeli chodzi o trasy...to będą w Bieszczadach spotkałam się z wieloma opiniami, że mają tam fantastyczne trasy rowerowe i widoki przy tym rewelacyjne - kumpela od kilku lat spędza tam kilka dni urlopu właśnie w celu porowerowania - także...chyba warto zwrócić uwagę na tamtejsze okolice.

Będąc swego czasu na Śląsku..również widziałam piękne trasy rowerowe i przyznam, że w co drugiej agroturystyce/hotelu/motelu była opcja wynajmu roweru...

W dniu 1.06.2018 o 23:29, BrakLoginu napisał:

Dawno nie byłem na prawdziwym urlopie.

mam podobnie...może w końcu uda się to zmienić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BrakLoginu
8 minut temu, omam napisał:

mam podobnie...może w końcu uda się to zmienić

No co zrobić. Z różnych powodów jest tego wczasowania mniej i rzadziej.
Ja już nawet zapomniałem o tym temacie :) 

Bieszczady kuszą ciszą. Skoro do tego można pośmigać rowerem, to coś dla mnie :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
omam
2 minuty temu, BrakLoginu napisał:

No co zrobić. Z różnych powodów jest tego wczasowania mniej i rzadziej.
Ja już nawet zapomniałem o tym temacie :) 

Bieszczady kuszą ciszą. Skoro do tego można pośmigać rowerem, to coś dla mnie :) 

no dokładnie...nie zawsze jest tak jak byśmy chcieli

Poczytaj sobie najwyżej w necie o tych trasach - może rzeczywiście się skusisz...niby cisza i spokój, ale jednak zależy od miejsca - dosyć turystyczne tereny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BrakLoginu
2 minuty temu, omam napisał:

Poczytaj sobie najwyżej w necie o tych trasach - może rzeczywiście się skusisz...niby cisza i spokój, ale jednak zależy od miejsca - dosyć turystyczne tereny

Obejrzałem parę odcinków w tv "Przystanek Bieszczady", tam zwłaszcza wypalacze "czarnego złota" żyli w dość spartańskich warunkach i takie coś na 2-3 dni jako "restart" świetna sprawa :) Taka mini szkoła przeżycia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twoja zawartość musi zostać zatwierdzona przez moderatora.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Powiadomienie o plikach cookie

W związku z Rozporządzeniem UE 2016/679 (znanym też jako „RODO”) informujemy w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe pozostawiane podczas korzystania z forum Nastroik.pl. Zamykając ten komunikat wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych przez forum Nastroik.pl - Regulamin - Polityka prywatności