Skocz do zawartości


BrakLoginu

Rozmowy przy muzyce

Polecane posty

Lala z nieba

Co z tymi rozmowami ?

Temacik.. temacik.. temacik..

 

O życiu, o życiu, o życiu, o życiu jakie znamy,

 

 

 

  • Lubię to! 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Wesoły
BrakLoginu

No właśnie, jakoś ten temat wyhamował. A jak ktoś lubi muzykę to przy niej zawsze można porozmawiać nawet o tyłku @Maryna /y. Sorry, ale takie jest powiedzonko, nie mamy Maryna zamiaru Ciebie tutaj obrabiać :P
 

  • Lubię to! 1
  • Super 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MXY

@BrakLoginu Buahahaha ? już się przyzwyczaiłam do tego, że na forach często się rozmawia o d.pie Marynie ?

 

@Lala z nieba  co tam u Ciebie, powiedz jak tu trafiłaś? Bo podobno to Twoja sprawka, że nam się tu Arenowicze zaczęli schodzić ?

 

 

 

  • Lubię to! 2
  • Ha Ha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lala z nieba
1 godzinę temu, Maryna napisał:

powiedz jak tu trafiłaś?

Wyguglowałam sobie Ciebie, Ty mnie tu przyprowadziłaś.

Jest Marynia, to poinformowałam przyjaciół.

 

 

 

  • Lubię to! 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia

Super że udało Wam się odnaleźć w tym miejscu :) 

 

 

  • Lubię to! 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lala z nieba

Magiczna, lekka, elektryzująca. Jak to dobrze, że jeszcze mamy utalentowane osoby w tym kraju.

 

 

  • Lubię to! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoły
BrakLoginu

Dzisiaj cały dzień leciała u mnie mżawka (jeszcze leci), to w takim razie coś w odmiennym klimacie pogodowym :)

 

Natalia Kukulska, Anna Jantar - Tyle słońca w całym mieście

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Layne

W niedzielę się dowiedziałem, że zmarł wokalista  zespołu, który jako pierwszy wbił mnie w ziemię, gdy usłyszałem ich na żywo. Zrobili na mnie mocne wrażenie i pomyślałem wtedy, że to najlepszy grunge'owy zespół na świecie (gdzie Nirvana była dla mnie i w sumie nadal jest najważniejszym zespołem). Było to naście lat temu, zespół się rozpadł, ale cały czas istnieli w mojej świadomości. Mam ich demo, koszulkę samoróbę, którą dostałem na któreś urodziny i mnóstwo zdjęć z prób, które mi sprezentowali. Z którymś tam wcześniejszym moim niewydarzonym zespołem graliśmy nawet cover Antipathy. Najwięksi zawsze odchodzą wcześniej. Domyślam się, że mało kto podzieli mój entuzjazm, co do ich muzyki, bo są mocno garażowi, ale wrzucam, żeby upamiętnić jakoś Tomka.

 

 

 

  • Lubię to! 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Layne
2 godziny temu, Jakąś tam napisał:

 

Lubię ten kawałek i zawsze jak leci w radio, to się mocno wsłuchuję.

Jeszcze był taki w 90:

 

  • Lubię to! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoły
BrakLoginu
W dniu 2.02.2019 o 14:35, LayneStaley napisał:

Lubię ten kawałek i zawsze jak leci w radio, to się mocno wsłuchuję.

Tak, ma coś w sobie.
Ciekawi mnie jak sam tekst jest interpretowany przez inne osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Layne
8 godzin temu, BrakLoginu napisał:

Ciekawi mnie jak sam tekst jest interpretowany przez inne osoby.

Ja go czytam dosłownie. Życie w gangu, chłopaki ze slumsów którzy chcą być kimś, wyrwać się z ulicznego życia, ale ulica to część ich życia. Jednak życie w gansterce dla wielu krótkie..

Myślę, że nie treść, a forma sprawiły, że ten utwór stał się taki popularny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tako rzeczka Brahmaputra
W dniu 21.11.2018 o 18:47, LayneStaley napisał:

W niedzielę się dowiedziałem, że zmarł wokalista  zespołu, który jako pierwszy wbił mnie w ziemię, gdy usłyszałem ich na żywo. Zrobili na mnie mocne wrażenie i pomyślałem wtedy, że to najlepszy grunge'owy zespół na świecie (gdzie Nirvana była dla mnie i w sumie nadal jest najważniejszym zespołem). Było to naście lat temu, zespół się rozpadł, ale cały czas istnieli w mojej świadomości. Mam ich demo, koszulkę samoróbę, którą dostałem na któreś urodziny i mnóstwo zdjęć z prób, które mi sprezentowali. Z którymś tam wcześniejszym moim niewydarzonym zespołem graliśmy nawet cover Antipathy. Najwięksi zawsze odchodzą wcześniej. Domyślam się, że mało kto podzieli mój entuzjazm, co do ich muzyki, bo są mocno garażowi, ale wrzucam, żeby upamiętnić jakoś Tomka.

 

 

 

Nie trafiłem tu wcześniej. Z tym porównaniem Seiche - Nirvana wyszło więc przypadkiem.
Fusy bardzo fajne. I dobrze, że jest ktoś, w tym przypadku Ty, kto przypomina takie ulegające zapomnieniu zespoły.
No a ja wspomniałem jeszcze o rozkręcającym się Elliottcie. Oto on:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.





Chat Nastroik

Chat Nastroik

Proszę wpisać nazwę wyświetlaną

×
×
  • Utwórz nowe...