Skocz do zawartości


Zaloguj się, aby obserwować  
bart80

12 letnia corka szantazuje mnie

Polecane posty

bart80

Witam wszystkich.
12 letnia córka szantażuje mnie, że nigdy się ze mną już więcej nie spotka, jeżeli nie wydam zgody na przepisanie jej ze szkoly publicznej do prywatnej.
Nie chce tego robic bo mam sprawe o podwyzszenie alimentow i boje sie ze jak sie zgodze, to bedzie to argument dla sadu zeby mi podwyzszyc...
Co robic ? Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


syn fubu

Co robić? Trzeba było jej nie robić.

  • Lubię to! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacenty

W dupsko pasem ?

  • Lubię to! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przygnębiony
Mptiness
29 minut temu, syn fubu napisał:

Co robić? Trzeba było jej nie robić.

Przykry komentarz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoły
BrakLoginu
1 godzinę temu, Jacekz napisał:

W dupsko pasem ?

Dziś to przestępstwo :D 
Trochę te zmiany poszły w niezbyt dobrą stronę, bo kiedyś jak ktoś dostał przysłowiowego klapsa, to jakoś inaczej dzieciaki były wychowane. Dziś krzyknąć nie wolno.
Te bezstresowe wychowanie wychowało już wielu terroryzujących dzieciaków.
Ja akurat jestem za tłumaczeniem niż wymierzaniem "pasów", ale jak teraz widzę jak niektóre dzieciaki wchodzę na głowę rodziców lub terroryzują nauczycieli i inne dzieciaki w szkołach, a z tym ponoć nie da się nic zrobić, to jestem za przywróceniem dla nich tego pasa.

  • Lubię to! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maybe
Dnia 24.09.2019 o 10:53, bart80 napisał:

Witam wszystkich.
12 letnia córka szantażuje mnie, że nigdy się ze mną już więcej nie spotka, jeżeli nie wydam zgody na przepisanie jej ze szkoly publicznej do prywatnej.
Nie chce tego robic bo mam sprawe o podwyzszenie alimentow i boje sie ze jak sie zgodze, to bedzie to argument dla sadu zeby mi podwyzszyc...
Co robic ? Proszę o pomoc.

A pytałeś córki dlaczego chcę chodzić właśnie do tej szkoły prywatnej? A sprawdziłeś czy ta szkoła jest naprawdę dobra? Może ma swoje powody, że tak jej zależy, a może to tylko kaprys.

Dzieci to wydatek. A inwestycja w naukę, to jeden z obowiązków rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Icona
Dnia 24.09.2019 o 11:53, bart80 napisał:

Witam wszystkich.
12 letnia córka szantażuje mnie, że nigdy się ze mną już więcej nie spotka, jeżeli nie wydam zgody na przepisanie jej ze szkoly publicznej do prywatnej.
Nie chce tego robic bo mam sprawe o podwyzszenie alimentow i boje sie ze jak sie zgodze, to bedzie to argument dla sadu zeby mi podwyzszyc...
Co robic ? Proszę o pomoc.

Twoja córka jest typową pierworódką, co mówi samo za siebie. Nie trzeba nic dodawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Publikujesz jako gość. Jeśli masz konto, Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  





Chat Nastroik

Chat Nastroik

Proszę wpisać nazwę wyświetlaną

×
×
  • Utwórz nowe...