Arkina

Klub kibica

Polecane posty

Krzysiek1

A mecze, wiem wiem. To tych kilkunastu facetów co gonią się po boisku i jak któryś się przewróci z ogromnym talentem udaje ze go bardzo boli.

Coś przeciwnie niż zawodnicy sportów wali, gdzie po utracie głowy taki udaje ze wszystko jest ok i dziwi się  czemu się sędzia czepia i cos tam liczy na palcach.

zawsze oglądam,

ale przez pandemię i to ciągłe przekładanie terminów straciłem kontrolę nad kalendarzem, więc w zasadzie nie czekałem?

tym razem będzie spontanicznie,

Arkina

Wiesz taktyka też jest ważna, każdy ma inne priorytety. Korzyści się liczą i dążenie do wygranej...

Aco
2 minuty temu, Frau napisał:

Oglądałem cały mecz ?

Frau
1 godzinę temu, Aco napisał:

Jednym okiem i ja oglądałam ?

To niesamowite, w 89 minucie udało się. Jest wielki.

Frau

Drugi dzień zmagań siatkarzy. Wreszcie coś dla kanapowego kibica ?

Gość w kość
10 minut temu, Frau napisał:

znaczy, że zasypia się na kanapie??

Żebrak
9 minut temu, Frau napisał:

Ale duma z wygranej taka jakbyś sama po parkiecie biegała? Dwie opcje: mamy to! Wyyygggrrraaalllliiiiśśśmmmyyy!!!

Przegrali! To dddzzziiiaaadddyyy!!!

Flaszka pęknie przy pierwszej jak i drugiej opcji?

Frau
4 godziny temu, Gość w kość napisał:

Żartujesz? Przy siatkówce spać się nie da.

Przy Leonie i jego zagrywce (131km/h) i super grze Semieniuka? Never.

4 godziny temu, Żebrak napisał:

Jestem kibicem, nie kibolem z jabolem ?

Rozczarowany
mk777

Nic się nie stało.. spokojnie, tylko ćwiczę na czerwiec :P

Kiedyś piłka kopana była dla mnie najważniejsza.. Kopałem, walczyłem, emocjonowałem się.. Teraz pewnie zapomnę obejrzeć to Euro. W ogóle coraz mniej we mnie kibica. Ciekawe jak to się dzieje, że te rzeczy tak ważne.. z perspektywy czasu okazują się nieistotne?

Aco
1 godzinę temu, Frau napisał:

Oglądam siatkę jak mi czas pozwala, ale tylko mecze reprezentacji. Podobnie z piłką kopaną. Rozgrywki ligowe już dawno przestały mnie interesować. Na ligowy futbol nie idzie na trzeźwo patrzeć. Wolę już od czasu do czasu obejrzeć ligę zagraniczną, ale z tym ostatnio też na bakier.