Skocz do zawartości


Zaloguj się, aby obserwować  
mari40

Zdradził i się wypiera

Polecane posty

mari40

Odkryłam zdradę mojego męża. Mam ewidentne dowody na jego winę. Romans trwał dobrych kilka miesięcy mąż odsunął się ode mnie całkowicie w tym czasie emocjonalnie i fizycznie. Męża spakowałam i wyrzuciłam z domu. Wysyła mi miliony smsow dzwoni obiecuje ze będzie wspaniałe ze wszystko odbudujemy itp... jednak cały czas upiera się ze mnie nie zdradził i ze to tylko koleżanka była.
Dodam ze to jego drugie małżeństwo w pierwszym tez zdradził a z kochanką ma dziecko. Co w takiej sytuacji? Czy przyznanie się do faktu zdrady przez niego ma jakiekolwiek znaczenie jeśli miałabym pozwolić mu wrócić? Czy fakt ze mimo ewidentnych dowodów dalej się wypiera i twierdzi ze mnie kocha ale wg mnie chce dalej coś budować na kłamstwie przekreśla ten związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Wesoły
BrakLoginu

Czyli wzięłaś sobie za męża faceta, który zdradzał poprzednią żonę i pewnie jeszcze tą kochankę z którą ma dziecko zdradzał z Tobą? Bo taka trochę kołomyja z tego wyszła. Dziwią mnie kobiety, które same się w takie związki pchają a potem "rozczarowane" swoim partnerem.
A odpowiadając na pytanie... zostaw go, ale to Twoje życie i tak zrobisz co uważasz za stosowne, ale według mnie nie warto, kto raz zdradził (w tym przypadku nie pierwsza zdradzana kobieta) to może zdradzić kolejny raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Publikujesz jako gość. Jeśli masz konto, Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  





Chat Nastroik

Chat Nastroik

Proszę wpisać nazwę wyświetlaną

×
×
  • Utwórz nowe...