Skocz do zawartości


ktostam

Facet wzrokowiec a utrata miłości

Polecane posty

ktostam

Przestałyście może kochać swojego faceta bo np oglądał się za innymi w waszej obecnosci albo oglądał inne kobiety? ja np tracę coraz więcej miłości do swojego faceta właśnie przez takie rzeczy. Już nie myślę o nim już całymi dniami jak jest w pracy nie potrafię spontanicznie obdarzyc go buziakie, przytulić, nawet komplementu od niego nie jestem w stanie przyjąć z szczerym uśmiechem. Niby zawsze uważałam że kobiety przesadzaja z zazdrością na tego typu rzeczy natomiast samo mnie to dotknęło i już coraz mniej się dziwię takiej sytuacji że kobiety robią się oschle dla swoich facetów. Tym bardziej że głupio tłumacza się byciem wzrokowcami natomiast zostało udowodnione że.i kobiety zawsze były same dobrze wiemy że i na nas bodźce wzrokowe działają.... Natomiast nie robimy i nie ranimy swoich facetów i mamy chęć sprawić,aby na facet czuł się wyjątkowy a oni tak nie mają. Co wy o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Lawendowa

Nie widziałam nigdy problemu gdy któryś z moich partnerów oglądał się za kobietami. Wydaje się to być naturalnym zjawiskiem. Czytałam kiedyś artykuł naukowy na ten temat. Otóż my kobiety też patrzymy na przystojnych mężczyzn, tyle że mamy trochę szersze pole widzenia przez co nie odwracamy głowy. Porównywanie się do obiektu westchnień nie ma jakiekolwiek sensu. Skoro jest z Tobą to znaczy, że widzi to COŚ w Tobie. Sama zawsze wracałam uwagę na przystojnych  i ciekawie ubranych mężczyzn. Czy zmieniała się miłość do męża? Oczywiście, że nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoły
BrakLoginu

Nie rozumiem jak można się odkochać, bo partner obejrzał się za jedną czy drugą kobietą? Dla mnie to szukanie dziury w całym, takie usilne wyszukanie problemu (głupiego), by w przypadku autorki, chyba chodzi o rozstanie, a że nie ma innego powodu, to trzeba go na siłę znaleźć :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rutlawski

Pytanie teraz czy dla Ciebie ważne jest t9, że on to robi świadomie przeciwko Tobie i przez to Cię rani, ból ten sprawia, że miłość osłabia - co rozumiem wtedy całkowicie, ale raczej jest to mało prawdopodobne, czy robi to całkowicie bezwiednie, a Ty nawet z nim nie rozmawiałaś na ten temat.

 

W tym wypadku zgadzam się z przedmowcami i muszę przyznać, że chyba krucha ta podstawa miłości...

"Nie myślę o nim całymi dniami"

Zauroczenia i pierwsze oznaki zakochania zwykle mijają po dłuższym czasie bycia razem, a związek trwa nadal bo pojawia się coś głębszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Publikujesz jako gość. Jeśli masz konto, Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.






Chat Nastroik

Chat Nastroik

Proszę wpisać nazwę wyświetlaną

×
×
  • Utwórz nowe...