Skocz do zawartości
  • Niebo
  • Borówka
  • Szary
  • Porzeczka
  • Arbuz
  • Truskawka
  • Pomarańcz
  • Banan
  • Jabłko
  • Szmaragd
  • Czekolada
  • Węgiel
Mario

Dlaczego Piast Gliwice nie będzie Mistrzem Polski?

Rekomendowane odpowiedzi

Mario

Wierzycie że drużyna trenera Fornalika chce walczyć o LM, wierzycie że działacze też tego chcą.
Nie wiem czy dziś handluje się punktami w ekstraklasie, ale odpuszczanie meczy myślę że jest na porządku dziennym.
Czy wisła kraków będzie wylewała siódme poty, by wygrać w gdyni z Arką - no nie żartujmy, czy górnik zabrze będzie gryzł trawę w meczu w wisłą płock - taa na pewno :)
Wydaje mi się że od kilku lat nikt po za legią nie chce zdobyć mistrzostwa, więc chyba piast nie wygra w szczecinie, da się przeskoczyć legii, która w ostatniej kolejce ogra lubin i będzie zgrywać wielkiego miszcza.
moje typy arka - wisła 1 lub 1x
zabrze płock 2 lub x2
pogon - piast 1 lub 1x
jaga-legia 2 lub x2
lech- lechia 1 lub 1x
co wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twoja zawartość musi zostać zatwierdzona przez moderatora.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Powiadomienie o plikach cookie

W związku z Rozporządzeniem UE 2016/679 (znanym też jako „RODO”) informujemy w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe pozostawiane podczas korzystania z forum Nastroik.pl. Zamykając ten komunikat wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych przez forum Nastroik.pl - Regulamin - Polityka prywatności