Skocz do zawartości
  • Niebo
  • Borówka
  • Szary
  • Porzeczka
  • Arbuz
  • Truskawka
  • Pomarańcz
  • Banan
  • Jabłko
  • Szmaragd
  • Czekolada
  • Węgiel
panama25

Hej, co ostatnio fajnego oglądaliście w TV?

Rekomendowane odpowiedzi

panama25

Co ostatnio oglądaliście w telewizji, może jakiś ciekawy film, lub program?😊

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Layne

Nie w tv, a online, ale w tv kiedyś też leciało:

images?q=tbn:ANd9GcRRmv5Yx820hdZF24B9tnd

Oraz

images?q=tbn:ANd9GcTt3cYcKHU9C-scpRK07vE

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
panama25
6 minut temu, Layne napisał:

Nie w tv, a online, ale w tv kiedyś też leciało:

images?q=tbn:ANd9GcRRmv5Yx820hdZF24B9tnd

Oraz

images?q=tbn:ANd9GcTt3cYcKHU9C-scpRK07vE

Japońskie kreskówki😊Pamiętam jak z zapartym tchem  oglądałam ''Dragon Ball'':)Ależ to były czasy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Layne
3 godziny temu, panama25 napisał:

Japońskie kreskówki😊Pamiętam jak z zapartym tchem  oglądałam ''Dragon Ball'':)Ależ to były czasy...

Dragon Balla nie oglądałem. Ostatnio mnie wciągnęła japońszczyzna po obejrzeniu Castlevanii.

One  punch man też był dobry. Zabawny.

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
panama25
44 minuty temu, Layne napisał:

Dragon Balla nie oglądałem. Ostatnio mnie wciągnęła japońszczyzna po obejrzeniu Castlevanii.

One  punch man też był dobry. Zabawny.

Tak japońskie seriale i bajki są takie specyficzne😁 Nieźle się można przy nich ubawić;)

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jacekz

Oglądałem prezesa w TV i ujęła mnie jego dobroć i mądrość promieniująca na lud,który był przed telewizorami..

^^

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BrakLoginu
58 minut temu, Jacekz napisał:

Oglądałem prezesa w TV i ujęła mnie jego dobroć

Zwłaszcza dobroć, tam wręcz powinien być wykrzyknik lub drukowanymi powinno to być ujęte :P 

Jak ja słucham mego wodza, to mam wrażenie, że już jesteśmy krainą nie tylko mlekiem i miodem płynącą, ale od razu przypomina mi się scena Bohdana Łazuki z "Chłopaki nie płaczą" - "Jeśli któryś z nich odkręci kran w kiblu, ma z niego płynąć Johny Łolker, rozumiesz?" :D

• Lubię to 1
  • Wesoło 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
omam

właśnie oglądam film pt 'Handel' - na pewno nie jest fajny - i usunęłabym chyba to słowo z tematu (ale to taka luźna sugestia tylko)

Film jest  mocny - handel ludźmi, dziećmi, dorosłymi...gwałty, zmuszanie do prostytucji., narkotyki..walka o przetrwanie, braterstwo, przyjaźń...

trudny, ale polecam

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BrakLoginu
33 minuty temu, omam napisał:

Film jest  mocny - handel ludźmi, dziećmi, dorosłymi...gwałty, zmuszanie do prostytucji., narkotyki..walka o przetrwanie, braterstwo, przyjaźń...

Masz cierpliwość do oglądania takich produkcji? Mnie to od razu biorą nerwy (lekko rzecz ujmując), zwłaszcza jak dzieci się krzywdzi i kobiety. W sumie, to pewnie nie był dokument? To jeszcze, by uszło, ale coś na faktach, to już trudniej.

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
omam
1 minutę temu, BrakLoginu napisał:

Masz cierpliwość do oglądania takich produkcji? Mnie to od razu biorą nerwy (lekko rzecz ujmując), zwłaszcza jak dzieci się krzywdzi i kobiety. W sumie, to pewnie nie był dokument? To jeszcze, by uszło, ale coś na faktach, to już trudniej.

no nie jest to przyjemne w oglądaniu...nie jest to dokument, ale wszyscy wiemy, że takie rzeczy się zdarzają, że jest to odzwierciedleniem zwyrodniałej rzeczywistości - do dzisiaj handluje się ludźmi, dziećmi, zmusza do przestępstw, rozwiązłości...nieraz nawet u nas w kraju słyszy się o porwaniach, gwałtach..straszne!

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BrakLoginu

No niestety, akurat w tych klimatach nawet najbardziej nieprawdopodobny scenariusz może być odzwierciedleniem realnego świata.

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rutlawski

Tematyka strasznie trudna i odstreczajaca. Moim zdaniem jednak trzeba czasem coś takiego obejrzeć, choćby dla świadomości, że żyjemy w świecie, w którym to się zdarza.

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Taki co to...

Ostatnio...🤔...to jakiś serial..."w garniturach" ,maraton trwał 2 tygodnie... zabiłem dużo czasu...ale to było wieki temu...😁

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
panama25
13 godzin temu, omam napisał:

właśnie oglądam film pt 'Handel' - na pewno nie jest fajny - i usunęłabym chyba to słowo z tematu (ale to taka luźna sugestia tylko)

trudny, ale polecam

Tak ja też kiedyś oglądałam taki serial - ''Dziewczyny z przemytu''. Opowiada on o dziennikarce, która prowadzi śledztwo i by zbadać ten nielegalny interes ''od podszewki'', sama  do niego wkracza😐

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
omam
6 godzin temu, panama25 napisał:

Tak ja też kiedyś oglądałam taki serial - ''Dziewczyny z przemytu''. Opowiada on o dziennikarce, która prowadzi śledztwo i by zbadać ten nielegalny interes ''od podszewki'', sama  do niego wkracza

chyba coś kojarzę..tytuł na pewno...ale kurcze czy to serial...chyba, że taki naprawdę mini, albo źle kojarze

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
panama25
2 godziny temu, omam napisał:

chyba coś kojarzę..tytuł na pewno...ale kurcze czy to serial...chyba, że taki naprawdę mini, albo źle kojarze

Tak masz rację to był chyba mini serial🤔

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twoja zawartość musi zostać zatwierdzona przez moderatora.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Powiadomienie o plikach cookie

W związku z Rozporządzeniem UE 2016/679 (znanym też jako „RODO”) informujemy w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe pozostawiane podczas korzystania z forum Nastroik.pl. Zamykając ten komunikat wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych przez forum Nastroik.pl - Regulamin - Polityka prywatności