Skocz do zawartości
  • Niebo
  • Borówka
  • Szary
  • Porzeczka
  • Arbuz
  • Truskawka
  • Pomarańcz
  • Banan
  • Jabłko
  • Szmaragd
  • Czekolada
  • Węgiel


Melodia

Hej, co ostatnio fajnego oglądaliście w TV?

Polecane posty

Melodia

Co ostatnio oglądaliście w telewizji, może jakiś ciekawy film, lub program??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Layne

Nie w tv, a online, ale w tv kiedyś też leciało:

images?q=tbn:ANd9GcRRmv5Yx820hdZF24B9tnd

Oraz

images?q=tbn:ANd9GcTt3cYcKHU9C-scpRK07vE

  • Lubię to! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melodia
6 minut temu, Layne napisał:

Nie w tv, a online, ale w tv kiedyś też leciało:

images?q=tbn:ANd9GcRRmv5Yx820hdZF24B9tnd

Oraz

images?q=tbn:ANd9GcTt3cYcKHU9C-scpRK07vE

 

Japońskie kreskówki?Pamiętam jak z zapartym tchem  oglądałam ''Dragon Ball'':)Ależ to były czasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Layne
3 godziny temu, panama25 napisał:

 

Japońskie kreskówki?Pamiętam jak z zapartym tchem  oglądałam ''Dragon Ball'':)Ależ to były czasy...

Dragon Balla nie oglądałem. Ostatnio mnie wciągnęła japońszczyzna po obejrzeniu Castlevanii.

One  punch man też był dobry. Zabawny.

  • Lubię to! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melodia
44 minuty temu, Layne napisał:

Dragon Balla nie oglądałem. Ostatnio mnie wciągnęła japońszczyzna po obejrzeniu Castlevanii.

One  punch man też był dobry. Zabawny.

Tak japońskie seriale i bajki są takie specyficzne? Nieźle się można przy nich ubawić;)

  • Lubię to! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacenty

Oglądałem prezesa w TV i ujęła mnie jego dobroć i mądrość promieniująca na lud,który był przed telewizorami..

^^

  • Lubię to! 1
  • Ha Ha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoły
BrakLoginu
58 minut temu, Jacekz napisał:

Oglądałem prezesa w TV i ujęła mnie jego dobroć

Zwłaszcza dobroć, tam wręcz powinien być wykrzyknik lub drukowanymi powinno to być ujęte :P 

 

Jak ja słucham mego wodza, to mam wrażenie, że już jesteśmy krainą nie tylko mlekiem i miodem płynącą, ale od razu przypomina mi się scena Bohdana Łazuki z "Chłopaki nie płaczą" - "Jeśli któryś z nich odkręci kran w kiblu, ma z niego płynąć Johny Łolker, rozumiesz?" :D

 

 

  • Lubię to! 1
  • Ha Ha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oszołomiony
omam

właśnie oglądam film pt 'Handel' - na pewno nie jest fajny - i usunęłabym chyba to słowo z tematu (ale to taka luźna sugestia tylko)

Film jest  mocny - handel ludźmi, dziećmi, dorosłymi...gwałty, zmuszanie do prostytucji., narkotyki..walka o przetrwanie, braterstwo, przyjaźń...

trudny, ale polecam

 

 

  • Lubię to! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoły
BrakLoginu
33 minuty temu, omam napisał:

Film jest  mocny - handel ludźmi, dziećmi, dorosłymi...gwałty, zmuszanie do prostytucji., narkotyki..walka o przetrwanie, braterstwo, przyjaźń...

Masz cierpliwość do oglądania takich produkcji? Mnie to od razu biorą nerwy (lekko rzecz ujmując), zwłaszcza jak dzieci się krzywdzi i kobiety. W sumie, to pewnie nie był dokument? To jeszcze, by uszło, ale coś na faktach, to już trudniej.

  • Lubię to! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oszołomiony
omam
1 minutę temu, BrakLoginu napisał:

Masz cierpliwość do oglądania takich produkcji? Mnie to od razu biorą nerwy (lekko rzecz ujmując), zwłaszcza jak dzieci się krzywdzi i kobiety. W sumie, to pewnie nie był dokument? To jeszcze, by uszło, ale coś na faktach, to już trudniej.

no nie jest to przyjemne w oglądaniu...nie jest to dokument, ale wszyscy wiemy, że takie rzeczy się zdarzają, że jest to odzwierciedleniem zwyrodniałej rzeczywistości - do dzisiaj handluje się ludźmi, dziećmi, zmusza do przestępstw, rozwiązłości...nieraz nawet u nas w kraju słyszy się o porwaniach, gwałtach..straszne!

  • Lubię to! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoły
BrakLoginu

No niestety, akurat w tych klimatach nawet najbardziej nieprawdopodobny scenariusz może być odzwierciedleniem realnego świata.

  • Lubię to! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rutlawski

Tematyka strasznie trudna i odstreczajaca. Moim zdaniem jednak trzeba czasem coś takiego obejrzeć, choćby dla świadomości, że żyjemy w świecie, w którym to się zdarza.

  • Lubię to! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyczerpany
Taki co to...

Ostatnio...?...to jakiś serial..."w garniturach" ,maraton trwał 2 tygodnie... zabiłem dużo czasu...ale to było wieki temu...?

  • Lubię to! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melodia
13 godzin temu, omam napisał:

właśnie oglądam film pt 'Handel' - na pewno nie jest fajny - i usunęłabym chyba to słowo z tematu (ale to taka luźna sugestia tylko)

Film jest  mocny - handel ludźmi, dziećmi, dorosłymi...gwałty, zmuszanie do prostytucji., narkotyki..walka o przetrwanie, braterstwo, przyjaźń...

trudny, ale polecam

 

 

Tak ja też kiedyś oglądałam taki serial - ''Dziewczyny z przemytu''. Opowiada on o dziennikarce, która prowadzi śledztwo i by zbadać ten nielegalny interes ''od podszewki'', sama  do niego wkracza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oszołomiony
omam
6 godzin temu, panama25 napisał:

Tak ja też kiedyś oglądałam taki serial - ''Dziewczyny z przemytu''. Opowiada on o dziennikarce, która prowadzi śledztwo i by zbadać ten nielegalny interes ''od podszewki'', sama  do niego wkracza

chyba coś kojarzę..tytuł na pewno...ale kurcze czy to serial...chyba, że taki naprawdę mini, albo źle kojarze

  • Lubię to! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melodia
2 godziny temu, omam napisał:

chyba coś kojarzę..tytuł na pewno...ale kurcze czy to serial...chyba, że taki naprawdę mini, albo źle kojarze

Tak masz rację to był chyba mini serial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oszołomiony
omam

siedzę sobie i leci w tle film Street Fighter: Legenda Chun-Li - pierwszy raz oglądam, dopiero się zaczyna - porwania, walka, latanie - tak przyjemnie się zapowiada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rutlawski

Oh nie... Mam niestety traume co do filmów na podstawie gier wideo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoły
BrakLoginu
16 godzin temu, omam napisał:

porwania, walka, latanie - tak przyjemnie się zapowiada...

To są słowa klucze? Mamy Cię porwać, walczyć o Ciebie, chcesz latać czy tu bardziej chodzi o dzielnego kapitana Wronę, że on to taki Twój ideał? :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oszołomiony
omam
13 godzin temu, Rutlawski napisał:

Oh nie... Mam niestety traume co do filmów na podstawie gier wideo.

dopiero po Twoim wpisie to sprawdziłam...nie miałam pojęcia, że była taka gra

7 godzin temu, BrakLoginu napisał:
23 godziny temu, omam napisał:

porwania, walka, latanie - tak przyjemnie się zapowiada...

To są słowa klucze? Mamy Cię porwać, walczyć o Ciebie, chcesz latać czy tu bardziej chodzi o dzielnego kapitana Wronę, że on to taki Twój ideał? :D 

nie mam pojęcia kto to jest kapitan Wrona...ale tak...porwij mnie, walcz o mnie - zrób tak! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoły
BrakLoginu
6 minut temu, omam napisał:

nie mam pojęcia kto to jest kapitan Wrona...ale tak...porwij mnie, walcz o mnie - zrób tak! 

Kapitan Wrona:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oszołomiony
omam
2 minuty temu, BrakLoginu napisał:

Kapitan Wrona:

mistrz parkowania!

  • Ha Ha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rutlawski

@omam, a żeby to jedna.... Tegoż było chyba wysypisko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Layne

Nie w tv, tylko online, ale seria telewizyjna. BBC życie. Na razie pierwszy sezon. Dokument przedstawiający naturę. Rośliny, owady, zwierzęta. Bardzo fajnie się ogląda, nawet gdy leci tylko w tle. Oglądałem z polskim lektorem. W wersji angielskiej głosu użyczył Attenborough, którego lubię słuchać jak i oglądać.

7307264.3.jpg

  • Lubię to! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lawendowa

"Szkło kontaktowe"

  • Lubię to! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Publikujesz jako gość. Jeśli masz konto, Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.






Chat Nastroik

Chat Nastroik

Proszę wpisać nazwę wyświetlaną

×
×
  • Utwórz nowe...