Skocz do zawartości


Zaloguj się, aby obserwować  
ewcia87

Czy ponownie jechać do weterynarza?

Polecane posty

ewcia87

Hej.

Około 3 tygodnie temu psina wpadła w szkła, które ucięły jej kawałek poduszki bocznego palca. Byłam z nią u weta, smarowałam maściami i owijałam bandażem. Po 2 tygodniach od zdarzenia psiak dziwnie trzymał 2 przednie palce, więc ponownie udałyśmy się do weterynarza, który stwierdził że rana nie jest do końca zagojona i jak się wygoi to pies będzie normalnie stawał na łapie. Niestety rana zagojona, a 2 przednie palce cały czas ma podniesione do góry. Delikatnie je sprawdzałam. Jak nimi ruszam nie czuć żadnego oporu jaki powinien stawiać psi palec, inne od razu próbuje podkurczyć (nawet nie mogę podnieść ich ku górze) a tymi w ogóle nie rusza. Nie bolą ją, ma w nich czucie, nie są też zimne. Psiak zachowuje się już normalnie, biega, skacze, bawi się jednak gdy idzie stawia łapę na tej największej poduszce przez co lekko utyka. Czy ponownie jechać do weterynarza? np na prześwietlenie? Czy poczekać i dać jej jeszcze trochę czasu? Nie mam pojęcia co się stało z tymi palcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dołącz do rozmowy

Publikujesz jako gość. Jeśli masz konto, Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  





Chat Nastroik

Chat Nastroik

Proszę wpisać nazwę wyświetlaną

×
×
  • Utwórz nowe...