Skocz do zawartości
  • Niebo
  • Borówka
  • Szary
  • Porzeczka
  • Arbuz
  • Truskawka
  • Pomarańcz
  • Banan
  • Jabłko
  • Szmaragd
  • Czekolada
  • Węgiel
BrakLoginu

Indyjska armia twierdzi, że odnalazła ślady Yeti.

Rekomendowane odpowiedzi

BrakLoginu

Indyjska armia twierdzi, że odnalazła ślady Yeti, mitycznego śnieżnego potwora. Biuro prasowe sił zbrojnych Indii opublikowało na Twitterze zdjęcie i twierdzi, że ma dowód.

Cytat

Uważa się, że Yeti to wysoka człekokształtna istota o masywnej sylwetce i ciele pokrytym futrem, najczęściej brunatnym, choć niektórzy świadkowie mówią również o rudym lub srebrnym umaszczeniu. Ten typ hominida widziany był w Himajach oraz na Syberii, daleko od ludzkich siedzib. Kryptozoolodzy sugerowali, że jest to krewny człowieka - zaginione ogniwo ewolucji lub potomek Neandertalczyka.

2b6061bc6a695b5cfa89e9634a37.jpeg 10312028.png _106645919_b735a9f2-657f-40df-ae5d-4f5e5 0007K3MEI1M4O293-C411.jpg

Nie wiem jak Was, ale mnie przekonują te zdjęcia, a zwłaszcza to ostatnie :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jacekz

Takie ślady..no faktycznie mogą być prawdziwe i należeć do różnych zaginionych ogniw np:

Krystyna_Paw%C5%82owicz_Sejm_2016.JPG

• Wesoło 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BrakLoginu
6 minut temu, Jacekz napisał:

i należeć do różnych zaginionych ogniw np:

Sugerujesz, że Yeti miał córkę? :D 

• Wesoło 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jacekz
12 godzin temu, BrakLoginu napisał:

Sugerujesz, że Yeti miał córkę? :D 

Miał dwie w tym jedną z nieprawego łoża..ale teraz mało o tej dobrotliwej kobiecie słychać bo została zepchnięta na drugi plan i szanowny pan Mateusz ją zastąpił... ;-)

• Wesoło 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
la primavera

No wiecie co, żeby tak kobiety do yeti porównywać...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BrakLoginu
1 godzinę temu, Jacekz napisał:

Miał dwie w tym jedną z nieprawego łoża..ale teraz mało o tej dobrotliwej kobiecie słychać bo została zepchnięta na drugi plan i szanowny pan Mateusz ją zastąpił... 😉

Ona prężnie działa bez rozgłosu, ta cała celebrytowatość jej nie służyła. Musiała się wiecznie stroić, uśmiechać i co gorsza brożki się kończyły.

46 minut temu, la primavera napisał:

No wiecie co, żeby tak kobiety do yeti porównywać...

Czyli mówisz, że ta "pani" co tak przeklina, to jednak to nie jest chłop? A mówią, że tylko faceci są tacy "kulturalni" :D

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
la primavera
13 minut temu, BrakLoginu napisał:

Czyli mówisz, że ta "pani" co tak przeklina, to jednak to nie jest chłop? A mówią, że tylko faceci są tacy "kulturalni"

Kultura nie zależy od płci. Jej braki rażą tak samo u kobiet i mężczyzn. Nie wiem czy ta pani przeklina.  Ale chyba bardziej Wam chodziło o urodę niż kulturę. 

Jakby ją uczesać, odchudzić, modnie ubrać i umalować to byście jej nie poznali. 

Taki ma styl- wolno jej, przecież podobno najważniejsze, żebyśmy sami się że sobą dobrze czuli.  Widocznie ona jest że swojego wyglądu zadowolona. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BrakLoginu
15 minut temu, la primavera napisał:

Ale chyba bardziej Wam chodziło o urodę niż kulturę. 

Może mało śmieszny żart dla niektórych, ale mi bardziej chodzi w jej przypadku, o chamstwo i brak ogłady jakim ta kobieta "błyszczy". Nawet nie chce mi się jej wpadek przypominać, ani cytować, bo szkoda w sumie na nią czasu.
Prezes niby ją odsunął od "władzy", bo jednak trochę robiła mu koło "pióra" tymi swoimi kontrowersjami, ale według mnie ona i tak po wyborach wróci (jak swego czasu Maciar), bo nie wydaje mi się, by było to zesłanie na polityczną emeryturę. Dostanie gdzieś "ciepły" fotel.
Wcale bym się nie zdziwił jakby się w przyszłości znalazła w TK :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
la primavera

Polityka jest poza moimi zainteresowaniami.  Nie głosuję, więc podobnio nie mam prawa do krytyki.

Wiem, że to żart. Ale przecież mogę Cię trochę podręczyć. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BrakLoginu
5 minut temu, la primavera napisał:

Wiem, że to żart. Ale przecież mogę Cię trochę podręczyć. 

To takie "końskie zaloty"? :P Bez tego Twojego "dręczonka" to dla mnie dzień stracony :D

Żeby było w temacie... to poniekąd mamy już ustalone, że jednak Yeti nie był raczej kobietą.

P.S. Moderator czyha na moje potknięcie i mi wlepi czasowy zakaz pisania za offtop :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twoja zawartość musi zostać zatwierdzona przez moderatora.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Powiadomienie o plikach cookie

W związku z Rozporządzeniem UE 2016/679 (znanym też jako „RODO”) informujemy w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe pozostawiane podczas korzystania z forum Nastroik.pl. Zamykając ten komunikat wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych przez forum Nastroik.pl - Regulamin - Polityka prywatności