Skocz do zawartości


osprey

Wesele, partnerka idzie beze mnie

Polecane posty

osprey

Jestem z partnerka 10 lat. Jedna z jej kolezanek wyprawia wesele. Partnerka mowi mi ze bedzie to wesele bez partnerow. Bierze moje auto i jedzie odebrac kolezanki. Jada na wesele. Na weselu okazuje sie ze wszyscy sa z partnerkami/ami tylko nie ja (no chyba ze nie wiem ze z kims byla). W trakcie wesela dzwoni i mowi ze jest ok, ze wlasnie chlopak jej kolezanki powiedzial to a innej co innego.
Po powrocie pytam, ze to mialo byc ponoc wesele bez partnerow. Ona: No ja tez tak myslalam, bylam zaskoczona ze wiozlam dwie pary i siebie….

 

Rozwod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


endriu

Może jest po prostu głupia, po co zaraz rozwód. ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoły
BrakLoginu

Może koleżanka z jakiejś przyczyny nie życzyła sobie Twojej obecności na tym weselu, a może zwyczajnie partnerka zapragnęła iść sama na tę nic nie znaczącą imprezę?

27 minut temu, osprey napisał:

no chyba ze nie wiem ze z kims byla

No chyba, że jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rutlawski
Godzinę temu, osprey napisał:

 

Rozwod?

Ty pytasz poważnie, czy żarty sobie robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lawendowa

Trudno określić co kierowało Twoją partnerką. Może się Ciebie wstydzi albo wzięła kogoś innego. Można mnożyć przypuszczenia, ale najlepiej zapytać u źródła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Publikujesz jako gość. Jeśli masz konto, Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.






Chat Nastroik

Chat Nastroik

Proszę wpisać nazwę wyświetlaną

×
×
  • Utwórz nowe...