Skocz do zawartości


Zaloguj się, aby obserwować  
Claire

Nawilżenie skóry - jak?

Polecane posty

Claire

Witam, zastanawiam się jak moge zregenerować skórę po zimie. macie jakies pomysły? generalnie tak: balsamy rady nie dają i zostaje jakiś zabieg regeneracyjny. Sporo czytałam na temat zabiegów z restylane skinboosters. Czy ktoś miał ten zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Lawendowa

Jedzenie tłuszczy odzwierzęcych wystarczy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
la primavera
19 godzin temu, Lawendowa napisał:

Jedzenie tłuszczy odzwierzęcych wystarczy 

Naprawdę? To nie wszędzie lansowane picie wody? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lawendowa
1 godzinę temu, la primavera napisał:

Naprawdę? To nie wszędzie lansowane picie wody? 

Na bank. 10 lat miałam skórę jak wior. Serum za kilkaset złotych czy inne kremy nie dawały rady. Na diecie wysokotłuszczowej problem zniknął w miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
la primavera

Ale czy ta wysokotluszczowa dieta nie szkodzi? 

Grubsi ludzie mają gładszą skórą bo pewnie mają pod nią więcej tłuszczu i gdy chudną to trochę widać po twarzy, że skóra gorzej wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh
W dniu 25.04.2019 o 19:53, Lawendowa napisał:

Jedzenie tłuszczy odzwierzęcych wystarczy 

Ale to prosta droga do miażdżycy. Otępienie, udary, zawały - to skutki diety, którą propagujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lawendowa
2 godziny temu, Heh napisał:

Ale to prosta droga do miażdżycy. Otępienie, udary, zawały - to skutki diety, którą propagujesz.

Niczego nie propaguje. Pokazałam na swoim przykładzie z mojego doświadczenia wynika że łączenie węglowodanów z tluszczami prowadzi do tego co piszesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacenty

Oliwka dla dzieci i po problemie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco

Jakim cudem balsamy nie daja rady? Zwykły aloes jest w zupelnosci wystarczajacy zeby zapewnic sobie dobre nawilżenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina44

Najlepsze produkty do nawilżenia skóry z aloesu znajdziesz <reklama> Duży wybór. Solidne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maybe

Kupiłam sobie ostatnio taką maszynę do oczyszczenia, ujedrniania, uelastyczniania (pobudzania kolagenu) na buzi szyi i dekolcie, a tym samym do spłycania zmarch i nie tylko.....i za jej pomocą wmasowuje sobie też sera i kremy. Do tego są jakieś światła pomagające wnikanie tego wszystkiego i rozruszanie komórek.

Nie wiem czy na pewno jest warta swojej ceny (bo nie jest tania), bo stosuję od niedawna, ale owal twarzy mi się chyba polepszył (chomiki mi się zaczęły robić ?) albo sobie wkręcam ??

Fachowo to się nazywa Mezoterapia bezigłowa B-Glossy PRO a wygląda tak...

 

B-Glammi-PRO_main-www.jpg

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacenty
5 godzin temu, Maybe napisał:

Kupiłam sobie ostatnio taką maszynę do oczyszczenia, ujedrniania, uelastyczniania (pobudzania kolagenu) na buzi szyi i dekolcie, a tym samym do spłycania zmarch i nie tylko.....i za jej pomocą wmasowuje sobie też sera i kremy. Do tego są jakieś światła pomagające wnikanie tego wszystkiego i rozruszanie komórek.

Nie wiem czy na pewno jest warta swojej ceny (bo nie jest tania), bo stosuję od niedawna, ale owal twarzy mi się chyba polepszył (chomiki mi się zaczęły robić ?) albo sobie wkręcam ??

Fachowo to się nazywa Mezoterapia bezigłowa B-Glossy PRO a wygląda tak...

 

B-Glammi-PRO_main-www.jpg

 

 

 

Wygląda jak maszynka do golenia.Możesz wstawić zdjęcia przed/po i ocenimy czy to ustrojstwo działa.

proxy-image.jpg

 

 

  • Ha Ha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maybe
6 minut temu, Jacenty napisał:

Wygląda jak maszynka do golenia.Możesz wstawić zdjęcia przed/po i ocenimy czy to ustrojstwo działa.

proxy-image.jpg

 

 

Nie będę się tu tak obnażać z moimi niedoskonałościami hahahahaha 

Gorzej jak mnie zmieni w prezesa ?

 

  • Ha Ha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruszeczka

Bielenda krem z linii eco sorbet jest genialny świetnie nawilża i dobrze się wchłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mawelko

Jeżeli możesz sobie pozwolić to taki zabieg to super sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hajwerko

Ja smaruję sie kremem z Bandi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beniszka

Na pewno warto jest stosować olejki cbd, jak i wprowadzić kosmetyki konopne, to zdecydowanie będzie miało korzystny wpływ zarówno na nasze samopoczucie jak i kondycję naszego zdrowia czy skóry.  Tu mają szeroki wybór <reklama> zarówno olejków jak i kosmetyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teska

Ja choruję na AZS i bardzo dobrze sprawdza się balsam do smarowania skóry. jest idealny nawet w okresach zaostrzenia choroby. Szybko i skutecznie nawilża i zmniejsza podrażnienia. Bardzo dobrze się wchłania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
talila

Chciałabym zrobić ogólne badania aby zobaczyć czy moje zmiany na skórze nie wynikają z jakiegoś źle funkcjonującego narządu. Kiedy tylko wspominam o AZS wszyscy od razu kierują do dermatologów a tam sprawa jest znana - jakieś sterydy, maści, kremiki, polecane specjalistyczne kosmetyki i weź się od nas odczep. Ewentualnie jak ktoś coś więcej doczytał to poda jakieś preparaty przeciwko pasożytom, liszajcowi, candidzie ale to wszystko nie działa.

Tak, pomaga na duże obszary zaostrzeń ale takie zmiany jakie miałam od 2019 na pośladkach dalej nie znikają i mam wrażenie, że nawet się nie goją, zawsze zostają.

Jak mam pójść do lekarza i poprosić o to aby zbadał też inne objawy albo zlecił badania bez wiecznego odsyłania do dermatologa?

Czy ktoś może stosował również tę serię kosmetyków? <reklama>

Czy pomogły Wam czy niekoniecznie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyr4x

Mydło z aloesem albo oliwkami, ale dobrej jakości kostka, nie dziadostwo w płynie z wysuszającym skórę sls.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Publikujesz jako gość. Jeśli masz konto, Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  





Chat Nastroik

Chat Nastroik

Proszę wpisać nazwę wyświetlaną

×
×
  • Utwórz nowe...