Skocz do zawartości


Zaloguj się, aby obserwować  
Brunetka

Jarosław Bieniuk wydał oświadczenie

Polecane posty

Brunetka

Jarosław Bieniuk był podejrzewany o popełnienie przestępstwa na tle seksualnym. 28-letnia kobieta twierdziła, że były piłkarz odurzył ją narkotykami i wykorzystał seksualnie. W poniedziałek została przesłuchana, a we wtorek doszło do aresztowania domniemanego sprawcy. W środę 17 kwietnia przesłuchano byłego piłkarza.

Mariusz Duszyński, prokurator okręgowy z Gdańska, poinformował w rozmowie z WP Kobieta, że Jarosław Bieniuk opuścił areszt za poręczeniem majątkowym w wysokości 20 tys. złotych. Został objęty dozorem policyjnym i ma zakaz kontaktowania się ze świadkami. Zostały mu postawione dwa zarzuty z art. 58 ustęp 1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Cytat

 

"W związku z nieprawdziwymi zarzutami formułowanymi w moim kierunku w ostatnich dniach pragnę przekazać Państwu kilka słów wyjaśnienia.

Informacje pojawiające się w mediach na temat rzekomo zarzucanych mi czynów są szokujące, zarówno dla Państwa, jak i dla mnie. Oskarżenia te są nieprawdziwe i formułowane wyłącznie w celu osiągnięcia korzyści materialnych.

Pragnę podkreślić, że jestem niewinny, dlatego też niezwłocznie i dobrowolnie stawiłem się na posterunku policji. Od początku wyrażałem i w dalszym ciągu wyrażam swoją pełną gotowość do współpracy z wymiarem sprawiedliwości w celu jak najszybszego wyjaśnienia zaistniałej sytuacji.

Niesłuszne oskarżenia formułowane pod moim adresem godzą bezpośrednio w moje dobre imię, jak i destrukcyjnie wpływają na dobro i kondycję psychiczną moich dzieci. Do zakończenia postępowania i finalnej decyzji sądu, zwracam się z prośbą do przedstawicieli mediów o wstrzymanie się od formułowania jednoznacznych ocen pod moim adresem oraz uszanowanie prawa członków mojej rodziny do prywatności w tym trudnym dla nas wszystkich okresie.

Proszę także Państwa – przedstawicieli mediów o używanie mojego pełnego imienia i nazwiska w przygotowywanych artykułach medialnych – bo tak właśnie należy postępować wobec osób niewinnych"

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Wesoły
BrakLoginu

Nie chce mi się wierzyć w te wszystkie informacje o gwałcie itd. Jego "ofiara" jak można wyczytać w pewnym artykule dziennikarza śledczego ma wiele za uszami i już ma na koncie przegrane sprawy w sądach o podobnych charakterze. Wychodzi na to, że jest to kolejna próba wyłudzenia pieniędzy. Nie znam osobiście Bieniuka, pamiętam go jedynie z gry w Amica Wronki, mieszkał w tym małym miasteczku wraz z Anią Przybylską prawie rok. Miasteczko tak kameralne i spokojne, że można było ich nie raz spotkać spacerujących. Dla mnie to była idealna para w showbiznesie, której się na prawdę udało. On sprawiał wrażenie bardzo nieśmiałego faceta i bardzo zapatrzonego w swoją kobietę.
Śmierć ukochanej pewnie co nie co w nim zmieniła, ale żeby aż tak? Nie chce mi się w to wierzyć, no ale nie mi oceniać. Mam nadzieję, że wymiar sprawiedliwości w miarę szybko, to ogarnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Publikujesz jako gość. Jeśli masz konto, Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  





Chat Nastroik

Chat Nastroik

Proszę wpisać nazwę wyświetlaną

×
×
  • Utwórz nowe...