Skocz do zawartości


Karola

Marzę o beztrosce i przyjemnościach.

Polecane posty

Karola

Marzę o beztrosce i przyjemnościach. Dlaczego wielu ludzi marzy zamiast tego o trudach i obowiązkach?

Ja marzę o słoneczku, plaży, zachodach słońca, romantyzmie, seksie, wędrówkach górskich, rowerowych, pięknych widokach, pięknych zapachach, uniesieniach, orgazmach.

Natomiast większość kobiet marzy o śmierdzących zapaćkanych pieluchach, nieprzespanych nocach, braku czasu żeby się podrapać, braku pieniędzy i braku wszystkiego tego o czym ja marzę - nie potrafię tego pojąć - ktoś mi wytłumaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Rutlawski

Może to co mają potem w zamian jest znacznie piękniejsze niż to co odpisałaś powyżej? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nenesh
W dniu 15.04.2019 o 16:53, Karola napisał:

nie potrafię tego pojąć - ktoś mi wytłumaczy?

Może chodzi o szeregowanie priorytetów, a może tylko o zwyczajne egoistyczne ''widzi-mi-się'', czasem przemyślane, ale często jednak nie. Myślę, że gdyby ludzie głębiej zastanawiali się nad swoimi wyborami i tym, co one za sobą niosą, podejmowaliby je świadomie, mniej byłoby narzekaczy, osób z problemami i schorowanych. Być może też bardziej zadowolonych z życia. Choć niektórzy potrzebują doraźnego dowartościowania się i często uzyskują je właśnie za pomocą tzw. ''pracowitości'' i bycia cierpiętnikiem.

  • Lubię to! 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia
W dniu 15.04.2019 o 16:53, Karola napisał:

Marzę o beztrosce i przyjemnościach. Dlaczego wielu ludzi marzy zamiast tego o trudach i obowiązkach?

Ja marzę o słoneczku, plaży, zachodach słońca, romantyzmie, seksie, wędrówkach górskich, rowerowych, pięknych widokach, pięknych zapachach, uniesieniach, orgazmach.

Natomiast większość kobiet marzy o śmierdzących zapaćkanych pieluchach, nieprzespanych nocach, braku czasu żeby się podrapać, braku pieniędzy i braku wszystkiego tego o czym ja marzę - nie potrafię tego pojąć - ktoś mi wytłumaczy?

Nie ma tylko czerni i bieli. Pomiędzy jest wiele innych barw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hagne

rozumiem Cię. Ja też wolę przyjemne życie z jak najmniejszą ilością obowiązków. Znam bardzo wiele ludzi,którzy w ogóle nie kontemplują za bardzo życia, nie wiem, czy zastanawiają się nad tym czego chcą, czego nie.Poznają kogoś, pobierają się, potem pojawiają się dzieci, żyją sobie z dnia na dzień, myśląc o tym co ugotować na obiad i nie przychodzi im do głowy, że mogą żyć inaczej. Nie wszyscy myślą sobie : świat jest przeludniony- niszczymy planetę, albo ok urodzę dziecko, ale nie wiem ile będzie żyć, ile ja będę, albo : żyję na planecie Ziemia, w Układzie Słonecznym, otoczona cudem tętniącego życiem istnienia, na coż mi jeszcze dzieci? zeby je posłac do szkoły w której je bedą uczyć, że modne ubrania to wszystko i  ze warto się bić o to który tata ma lepsze auto? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maybe

Ja też! ??️☀️?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwy
ddt60
Ja też!
To i ja, ale mnie się już za tego życia nie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maybe
22 minuty temu, ddt60 napisał:
3 godziny temu, Maybe napisał:
Ja też! emoji571.pngemoji2513.pngemoji3508.pngemoji94.png

To i ja, ale mnie się już za tego życia nie uda

Jak będziesz chciał, to się uda ;)

Ja zaczynam od poniedziałku.

Jutro jeszcze czeka mnie laserowe usuwanie pieprzykow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwy
ddt60
Jak będziesz chciał, to się uda
Ja zaczynam od poniedziałku.
Jutro jeszcze czeka mnie laserowe usuwanie pieprzykow
Te duże lepiej usunąć chirurgicznie i dać do badania histopatologicznego. Male laserem jak najbardziej. I pora kosmetycznie też nie najlepsza Lepiej to robić na jesieni. Sorry, że się wtryniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maybe
4 minuty temu, ddt60 napisał:
41 minut temu, Maybe napisał:
Jak będziesz chciał, to się uda emoji6.png
Ja zaczynam od poniedziałku.
Jutro jeszcze czeka mnie laserowe usuwanie pieprzykowemoji12.png

Te duże lepiej usunąć chirurgicznie i dać do badania histopatologicznego. Male laserem jak najbardziej. I pora kosmetycznie też nie najlepsza Lepiej to robić na jesieni. Sorry, że się wtryniam.

Nie mam dużych, ale od groma małych. Cześć z nich usunę. 

Może i tak ale na jesieni będę w UK a tam jest problem z tym. Nie są chętni usuwać tak dla fanaberii. A w Polsce mam akurat zaufanego lekarza który, już usuwał mojej córce wielkiego pieprza na głowie i byłam w strachu że to czerniak a ona miała 16 lat. Ale się okazało że wszystko ok.

  • Lubię to! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwy
ddt60
Nie mam dużych, ale od groma małych. Cześć z nich usunę. 
Może i tak ale na jesieni będę w UK a tam jest problem z tym. Nie są chętni usuwać tak dla fanaberii. A w Polsce mam akurat zaufanego lekarza który, już usuwał mojej córce wielkiego pieprza na głowie i byłam w strachu że to czerniak a ona miała 16 lat. Ale się okazało że wszystko ok.
Ok ....mam przyjaciela chirurga estetycznego i zawsze usuwa wszystko mi i rodzinie na jesieni. Twierdzi, że wtedy najlepiej się goi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maybe
1 minutę temu, ddt60 napisał:
5 minut temu, Maybe napisał:
Nie mam dużych, ale od groma małych. Cześć z nich usunę. 
Może i tak ale na jesieni będę w UK a tam jest problem z tym. Nie są chętni usuwać tak dla fanaberii. A w Polsce mam akurat zaufanego lekarza który, już usuwał mojej córce wielkiego pieprza na głowie i byłam w strachu że to czerniak a ona miała 16 lat. Ale się okazało że wszystko ok.

Ok ....mam przyjaciela chirurga estetycznego i zawsze usuwa wszystko mi i rodzinie na jesieni. Twierdzi, że wtedy najlepiej się goi.

Też to słyszałam, ale jest jak jest.

W dodatku jadę nad morze w poniedziałek ?

Ale nie muszę się opalać. Zresztą nastawiam się na "zwiedzanie" różnych ciekawych miejsc. A nie leżenie na plaży. Sprawdzałam też pogodę, ma być dość ciepło, ale ok 24-25 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Publikujesz jako gość. Jeśli masz konto, Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.






Chat Nastroik

Chat Nastroik

Proszę wpisać nazwę wyświetlaną

×
×
  • Utwórz nowe...