Skocz do zawartości


Elka

Mam wielka ochote na randke

Polecane posty

Elka

Dlaczego jest tak, ze gdy spotykamy sie z kims wydaje sie nam, ze wokol jest troche interesujacych facetow. Jednak gdy jestesmy same, sytuacja jest zupelnie inna. Jestem mloda i dosyc atrakcyjna. Ostatnio chcialam poswiecic wiecej czasu studiom i mialam mniej dla siebie. Teraz mam wielka ochote na randke... ;) Tylko brak drugiej osoby... ;) 
Pozdrawiam :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Rutlawski

No randka ma to do siebie, że samemu średnio wychodzi!

Ale nie wiem czy w dobrym miejscu szukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głodny

To już zależy z jakiego drzewa spadłaś. Jeśli typowo przeromantyzowanego i na takową randkę liczysz, to życzę powodzenia i ambicji. Cobyś się nie zniechęciła po nieudanych rajdach. A jeśli z jakiegoś dobrego mocnego i się poobdzierałaś tu i tam, to chodź, opatrzę i idziemy na spacer gdzieś :)

  • Lubię to! 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elka
W dniu 10.04.2019 o 17:35, Rutlawski napisał:

Ale nie wiem czy w dobrym miejscu szukasz.

Miejsce raczej nie ma wiekszego znaczenia wazne, by spotkac odpowiednia dla siebie osobe.

W dniu 10.04.2019 o 18:51, Głodny napisał:

A jeśli z jakiegoś dobrego mocnego i się poobdzierałaś tu i tam, to chodź, opatrzę i idziemy na spacer gdzieś :)

Nawet nie spodziewalam sie, ze ktos mi odpisze. Wrzucilam tak po prostu swoje przemyslenia. "Poobdzierana" nie jestem, ale spacer zawsze jest mile widziany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rutlawski

Mam wielką ochotę na randkę i na spacer dlatego napisze w tym miejscu, choć miejsce jest nieważne i nie oczekuje, że ktoś odpisze, ale pisze bo chce żeby ktoś odpisał.

 

Oj coś kręcisz, dobra kobieto ?

 

STATE YOUR INTENTIONS!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głodny

To odbij nieco na południowy wschód po połowie maja. Zamierzam pomału zacząć zdobywać koronę roztocza, dwie górki są dość blisko. Jeśliś zainteresowana - śmiało, wpadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elka
W dniu 15.04.2019 o 14:55, Rutlawski napisał:

Oj coś kręcisz, dobra kobieto ?

Źle to po prostu ujęłam. Nie spodziewałam się, że ktoś odpisze.

W dniu 15.04.2019 o 19:06, Głodny napisał:

Zamierzam pomału zacząć zdobywać koronę roztocza,

Możesz coś więcej o tym napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głodny

Korona roztocza to kilka bardzo przyjemnych górek wysokich na ledwie 400 metrów. To znaczy nie wiem czy przyjemnych, ale na tyle lubię roztocze, że wszystko mi się tam podoba. No i jest zielono inaczej niż na tych cholernych połoninach czy innych schodzonych ścieżkach. Trasy niedługie, pętle dłuższe lub krótsze można robić, dziennie zrobisz nawet 30 kilo bez większego wysiłku. Zaczynam w maju jak tylko dowiem się co z pracą i czy będę miał dużo manufaktury drewnianej do wyrobienia.

  • Lubię to! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głodny

Świetnie :)  Ja z kolei nie cierpię miejsc, gdzie ludzi jest na pęczki. Tatry są niestety na liście. Ale, jeśliś chętna na powłóczenie się po roztoczu lub po Beskidzie Niskim w okolicy Dukli,  to śmiało, możemy zacząć coś kminić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Publikujesz jako gość. Jeśli masz konto, Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.






Chat Nastroik

Chat Nastroik

Proszę wpisać nazwę wyświetlaną

×
×
  • Utwórz nowe...