Skocz do zawartości
  • Niebo
  • Borówka
  • Szary
  • Porzeczka
  • Arbuz
  • Truskawka
  • Pomarańcz
  • Banan
  • Jabłko
  • Szmaragd
  • Czekolada
  • Węgiel


katecheta

Katecheza wielkopostna - rozrywce i zabawie należy oddać pokłon

Polecane posty

katecheta

Dzisiejsza katecheza będzie o tym w jaki sposób należy oddawać pokłon swojej rozrywce, Wielu z was zastanawia się jak to zrobić, w kościel czasami po mszy jest śpewane przed tak wielkim sakramentem lub Ciebie Boga wysłąwiamy i są podpalane świece, są ministranci z dzwonkami, a ksiądz używa kadzidła. Ale jak zrobić kiedy zaczynamy rozrywkę - podobnie ale nie tak samo czyli należy zapalić co najmniej 4 różowe świeczki z wosku pszczelego po dwie po każdej stronie oczywiscie możecie kupić żyrandol na świeczki ale nie jest to konieczne. Kolejną rzecz jaką należy zrobić to postawić głośnik bezprzewodowy po środku 4 różowych świec, a póżniej przez co najmniej 30 minut należy puścić marsza weslenego lub strażackiego a nawet moze być melodia krakowiaczek jeden miał koników siedem i do tego należy uklęknąć ale to jeszcze nie wszystko przy tym należy dzwonić przez pół godziny ale nie muszą to być dzwonki jak wo kosciel moga być to nawet dzwonki jako zabawki dla dzieci ale nie mozę byc to grzechotka ale dzownek, po dobyciu czci do swojej rozrywki mozecie juz normalnie z rozrywki korzystać. Należy jednak pamietać że świeczki powinny byc zapalone przez cały okres zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Wesoły
BrakLoginu
5 godzin temu, katecheta napisał:

Kolejną rzecz jaką należy zrobić to postawić głośnik bezprzewodowy po środku 4 różowych świec, a póżniej przez co najmniej 30 minut należy puścić marsza weslenego lub strażackiego a nawet moze być melodia krakowiaczek jeden miał koników siedem i do tego należy uklęknąć ale to jeszcze nie wszystko przy tym należy dzwonić przez pół godziny

Witaj,
Bardzo przydatny temat. Moje życie na imprezach wreszcie nabierze sensu i harmonii. 

Głośnik bezprzewodowy mam już w gotowości. Napisałeś o wielu różnych znanych kawałkach muzycznych, typu marsz weselny czy też krakowiaczek. Przy nich na imprezach nieco rzadziej się bawię.
Powiedz mi proszę, jakie "odczyny" czy też co innego muszę zrobić, by prawidłowo bawić się przy tym:


Mniemam, że zadbasz o mój i moich znajomych komfort na imprezie i napiszesz mi, co należy zrobić, by bawić się do tego kawałka.

Z góry dziękuję za pomoc i poświęcony czas mojej skromnej osobie.
Z wyrazami szacunku,
BrakLoginu

  • Lubię to! 1
  • Ha Ha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz
13 godzin temu, BrakLoginu napisał:

Powiedz mi proszę, jakie "odczyny" czy też co innego muszę zrobić, by prawidłowo bawić się przy tym:

Pielgrzymka do Częstochowy, na kolanach, plus biczowanie. Worek pokutny mile widziany. 

Edytowano przez Tomasz
  • Ha Ha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoły
BrakLoginu

Biczowanie na okrągło serwuje mi @omam czyli to mam już zaliczone. Młody nie jestem, więc raczej pielgrzymka na kolanach odpada. Trudno, będę musiał się pogodzić i przerzucić na jakieś Disco Polo (pewnie mniejsza pokuta) :D

  • Ha Ha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rutlawski
14 godzin temu, BrakLoginu napisał:

Witaj,
Bardzo przydatny temat. Moje życie na imprezach wreszcie nabierze sensu i harmonii. 

Głośnik bezprzewodowy mam już w gotowości. Napisałeś o wielu różnych znanych kawałkach muzycznych, typu marsz weselny czy też krakowiaczek. Przy nich na imprezach nieco rzadziej się bawię.
Powiedz mi proszę, jakie "odczyny" czy też co innego muszę zrobić, by prawidłowo bawić się przy tym:


Mniemam, że zadbasz o mój i moich znajomych komfort na imprezie i napiszesz mi, co należy zrobić, by bawić się do tego kawałka.

Z góry dziękuję za pomoc i poświęcony czas mojej skromnej osobie.
Z wyrazami szacunku,
BrakLoginu

To już niestety nic nie pomoże. Zostaje jedynie piekło.

  • Ha Ha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoły
BrakLoginu

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwy
monalisa

 aż się popłakałam. Dziękuję za ten temat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Publikujesz jako gość. Jeśli masz konto, Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.






Chat Nastroik

Chat Nastroik

Proszę wpisać nazwę wyświetlaną

×
×
  • Utwórz nowe...