Skocz do zawartości


Zaloguj się, aby obserwować  
BrakLoginu

Sanatorium leczenia eksperymentalnego

Polecane posty

Wesoły
BrakLoginu

Nie czujesz się na siłach, by w tym temacie przebywać? Nie masz dystansu do siebie? Nie masz poczucia humoru, to wchodzisz na własną odpowiedzialność!

Nadal tutaj jesteś? Cieszymy się, że dołączyłeś do Normalnych Inaczej :D

 

Nie wiem czy wiecie, ale niedawno ruszyło Sanatorium. Właściwie powinno się nazywać Sanktuarium, ale pod naciskiem różnych grup społecznych, zastraszaniem sądami itd. nazwa uległa modyfikacji.

Dyrektorką, prezeską i pomysłodawczynią jest prof. dr. hab. @omam.

Ja nieskromnie dodam, że jestem u niej pierwszym klientem zwerbowanym! W przyszłości mam zamiar starać się o stanowiska - pielęgniarz i masażysta :D

 

To nie jest jakieś tam NFZ!  Najważniejszą cechą, która może skusić każdego potencjalnego pacjenta, to najwyższej światowej klasy opieka lekarska!

 

Poniżej cytat z mediów ogólnopolskich z udzielonego wywiadu twórczyni Sanatorium:

Cytat

Wsparcie, podanie pomocnej dłoni, opieka, dobro, empatia to podstawa mojego Sanktuarium!


Zapytacie czy każdy może tam się dostać? Otóż nie. Tylko Omam wyłapuje z tłumu, co trudniejsze przypadki i je kwalifikuje na odpowiedni poziom leczenia.

  • Ha Ha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Oszołomiony
omam

Jak widać po założonym temacie... @BrakLoginu to naprawdę trudny przypadek! ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoły
BrakLoginu

To ja jej tu biznes rozkręcam, interesu pilnuje! 

7 godzin temu, omam napisał:

to naprawdę trudny przypadek! ;P

I jestem z tego dumny tak samo jak z mojego -2 IQ :D 

  • Ha Ha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoły
BrakLoginu

Sanktuarium tfu sanatorium chyba jednak padnie. Brak potencjalnych pacjentów oznaczać może zakończenie działalności :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysiek1
5 godzin temu, BrakLoginu napisał:

Sanktuarium tfu sanatorium chyba jednak padnie. Brak potencjalnych pacjentów oznaczać może zakończenie działalności :D 

Ja zgłaszam się na pacjenta. Jestem chory na wszystko. dosłownie na wszystko i oczekuję natychmiastowego wyleczenia.

Pacjentem jestem trudnym, niecierpliwym, leniwym i unikającym wszelkich form pomocy paramedycznej, medycznej, ezoterycznej i egzorcystycznej.

Ufam, że to moje szczere wynurzenie będzie wystarczające do zastosowania skutecznych metod terapeutycznych i jak się tu pojawię to będę zdrów niczym koń i silny prawie jak turoń.

Z wyrazami szacunku.

Kuracjusz:pileczki:

Edytowano przez Krzysiek
Taki sobie powodzik
  • Lubię to! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dionizy

No ja może też bym chciał? Cierpię na chorobliwa przyziemnosc i zbyt ciężka pupę by wybić się nad poziomy. Do tego tęsknoty wysuszaja mój sen lub nawet wyjalawiaja go z elementów erotogennych. Cierpię też na notoryczne oglądanie się za.przechodzących dziewczynami aż do uciążliwego bólu karku. Czy do sie coś z tym zrobić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoły
BrakLoginu

Spokojnie, nie pchać się, dla wszystkich znajdzie się miejsce. Ja jako główny pacjent i zarazem prawa ręka Pani Dr. @omam apeluję o cierpliwość. Jak pojawi się szefowa, to się Wami zapewne niezwłocznie zajmie :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoły
BrakLoginu

Coś Pani Doktor @omam nie wywiązuje się ze swoich obowiązków i swoich pacjentów zaniedbuje :D

Leki nam się kończą. Ja już nie biorę od ponad tygodnia i na dowód załączam aktualne zdjęcie...

 

41mFy0A3f5L.jpg

 

Dwoje kolejnych też już ledwo się trzyma :( 

 

Ofiara_dopalaczy.jpg 

 

CuVQ7yFW8AARtvU.jpg

  • Ha Ha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oszołomiony
omam
Dnia 17.09.2019 o 21:17, BrakLoginu napisał:

Ja już nie biorę od ponad tygodnia i na dowód załączam aktualne zdjęcie...

tak wyglądasz po lekach...więc nie kłam, że nie bierzesz :P

  • Ha Ha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoły
BrakLoginu
6 godzin temu, omam napisał:

tak wyglądasz po lekach...więc nie kłam, że nie bierzesz :P

Pani doktor wróciła :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoły
BrakLoginu
Dnia 28.09.2019 o 16:23, omam napisał:

tak wyglądasz po lekach...więc nie kłam, że nie bierzesz :P

Tyle miesięcy, a ja bez odpowiedniej dawki leków! Czyżbym wyzdrowiał? <wywołuje panią doktor> :P
Oby obyło się bez czopków i lewatyw <pomyślał>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Publikujesz jako gość. Jeśli masz konto, Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  





Chat Nastroik

Chat Nastroik

Proszę wpisać nazwę wyświetlaną

×
×
  • Utwórz nowe...