Skocz do zawartości


Zaloguj się, aby obserwować  
admin

Pierwsze urodziny forum Nastroik.pl

Polecane posty

admin

Witamy wszystkich użytkowników naszego forum - właśnie dzisiaj mija równy rok od założenia strony! Tak dokładnie 05 kwietnia 2018 roku - powstało lubiane przez was forum Nastroik.pl!

 

Przez okres tego roku napisaliście sporą ilość postów, jak i tematów. Wielu użytkowników przewinęło się przez forum w ciągu roku - niektórzy zostali na dłużej i są z nami do teraz, a niektórym po prostu nie spodobało się to, że u nas na forum nie tolerujemy nienawiści do drugiej osoby, więc niestety opuścili nasze szeregi.

Dzięki Wam to forum nadal istnieje i się tak prężnie rozwija. Nastroik jest naszym wspólnym domem,  w którym każdy z was miał i ma w niego wkład, dzięki wam stworzono tu niepowtarzalny klimat, który ciężko szukać na innych forach.

 

Rok temu założyliśmy sobie za cel by forum miało przyjazną atmosferę i było wolne od nienawiści. Udało nam się uzyskać spokojne, wesołe, czasem poważne miejsce spotkań dla każdego typu ludzi, bez względu na wiek, pochodzenie czy wyznanie. Dzięki temu uzyskaliśmy miejsce gdzie nie znajdziemy hejtu, nienawiści i innych złych emocji, które można znaleźć prawie wszędzie w Internecie.

 

Ten rok minął dość szybko, przez co forum przeszło dość sporo zmian, które można przeczytać w ChangeLogu, oczywiście były również zmiany "pod maską”, które nie były widoczne gołym okiem dla użytkownika. A to wszystko dzięki wam Nastrojonym. 

 

Dziękujemy, że jesteście z nami! Mamy nadzieje, że zostaniecie z nami przez kolejne lata.

 

Pozdrawiamy! Ekipa Nastroik.pl

  • Lubię to! 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Layne

Hej. No to wszystkiego najlepszego.

Z mojej strony tylko tyle, że zrobiliście dobrą robotę jeżeli chodzi o Nastroik, świetnie się tu spędza czas i jest na prawdę pozytywna atmosfera. 

Ludzie, z którymi miałem okazję tu wymienić parę zdań okazali się jednymi z najlepszych jakich spotkałem. 

Dzięki 

 

  • Lubię to! 2
  • Super 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dionizy

No i chyba wkrótce mi stuknie pierwszy rok tutaj bo jakoś w kwietni tu przylazłem. Za szybko. Wszystko za szybko. Jakoś wytrzymaliście za mną i moimi durnymi myślami. A tak poważniej to Cieszę sie ze tu jestem. Cieszę sie ze poznałem Bila i Wiktora. To forum sprawiło że na nowo spotkałem się ze Wspaniałą Zizi i Radunią na którą nie mam określenia bo wszystkie znane mi są zbyt skromne. Wspomnę tylko o Nich bo znamy sie już bardzo długo i zawsze jest nam ze sobą dobrze i miło. Kilka bardzo wartościowych ludzi nie utrzymało sie tu. Szkoda ale takie są uroki zycia.

Jest OK

  • Lubię to! 2
  • Super 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoły
BrakLoginu

Layne wspomniał o dobrej atmosferze. I to jest największym plusem tego forum. Ja cenię sobie wygłupy, żarty i żarciki, a tutaj przynajmniej większość użytkowników nie robi dziwnych foszków najwidoczniej ludzie się znają na żartach i mają dystans do siebie, no może prócz ostatnio sfochowanego Technika @EFX :P 
Lubię też porozmawiać na poważne tematy (widzę teraz wasze kopary opadnięte :P ) i jest z kim tutaj podyskutować :) 


Na plus należy też zaliczyć całodobową opiekę medyczną u Pani Prezes Sanktuarium tfuu (zawsze mi się myli) Sanatorium @omam. Może to i eksperymentalne leczenie, ale żadne inne forum tego nie ma!

Teraz trochę porobię za "Czarusia"...

Cytat

 

Czym by bez nich był ten świat?
Co tu łgać, co tu kryć,

Spróbuj bez baby żyć,

Gdy ci uda się taka sztuka, toś jest chwat!

 

Właśnie, ach te baby (nasze forumowe kobietki) czym, by było bez nich to miejsce :) 
 

Dochodzą nowi użytkownicy, starzy dobrzy znajomi wracają. 
Sobie, Nastroikowi i Nastrojonym użytkownikom życzę kolejnych lat miło spędzonych w tym miejscu! :) 


Imprezę czas zacząć! Za Nastroik!

szampan-na-nowy-rok.gif

 

P.S. Do @Jacekz małe info. Nie wiesz czasem czy Prezes też wpadnie do nas na imprezę? :P 

  • Lubię to! 3
  • Super 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella

ooo gratulacje :)

  • Super 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przygnębiony
RAW

To już rok, ahh - choć nie dla mnie bo co prawda jestem tutaj od 15 Czerwca i o dziwo zaczynałem tutaj jako zwykły użytkownik - nie byłem od razu ustawiony, z czasem poznawałem tutaj użytkowników, trochę zgłaszałem błędów i podobnych, aż w końcu sam @admin zaproponował mi bym zaczął zajmować się forum w wolnym czasie - więc dołączyłem do zespołu forum jako administrator, niektórych to zdziwiło, niektórzy nie wytrzymali z zawiści, też co niektórzy zaczęli unikać ze mną kontaktu - Więc od tamtego czasu zacząłem modernizować i tworzyć forum tak by co prawda przykryć ślady i w taki oto sposób stałem się Technikiem, no ale niektórzy dalej bali się do mnie odzywać - pewnie z obawy o bana czy inne bzdety - ale ostatecznie wydaje mi się że wszyscy się oswoili z tym że może jestem tym Technikiem, ale też człowiekiem - potrafię się z siebie pośmiać, podroczyć, wyzywanie dla żartów też przejdzie - więc większość osób zrozumiała że jestem dalej takim samym użytkownikiem, jak przed awansowaniem na Technika. Co prawda miałem niekrótką przerwę z powodów zdrowotnych - ale wszystko się unormowało i mam nadzieje że zostanę tutaj z wami do końca istnienia tego forum, jako Technik, czy zwykły użytkownik - bez znaczenia - bo Nastroik stał się dla mnie czymś ważnym, takim właśnie drugim domem do którego miło jest wpadać codziennie :) 

  • Lubię to! 2
  • Super 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacenty

Bardzo fajne forum..

0001B4I0EO70E1WI-C417.jpg

Zdrowie Wasze w gardło nasze..  oczy2.gif

 

  • Lubię to! 2
  • Super 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz

Do przodu, do przodu, cały czas do przodu, po prostu do przodu...

  • Lubię to! 2
  • Super 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoły
BrakLoginu

z11162294Q,Szwedzki-stol.jpg

 

0.jpg

 

Imprezę czas zacząć :D

 

Bym zapomniał. Dla miłośniczki słodkiego:
szarlotka_z_papierowek_01.jpg

  • Lubię to! 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia

Szarlotka?! A Radunia jest? Skosztuję póki jej nie ma i potem coś powiem....

.

.

.

No cóż, jestem tu od 4 lipca, więc i moja rocznica zbliża się wielkimi krokami.

Pamiętam że ledwo weszłam zrobiono mi tu urodzinowy wątek, bo mój dobry znajomy Dyziek

ma pamięć do dat, a może po prostu chciał zapulsować. Nie wiem, w każdym razie zaczęło się miło.

Były ciekawe rozmowy, osoby z rozdwojeniem jaźni;) Początkowo nie było nas zbyt wielu, ale małymi kroczkami 

i sprytnymi rączkami otwierały się kolejne drzwi i zaglądali nowi userzy. Jest nas coraz więcej, choć mnie coraz mniej.

Wiem że forum żyje i ma się dobrze i oby tak dalej.

Kolejnych roczków życzę! 

 

  • Lubię to! 3
  • Super 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oszołomiony
omam

No to gratulacje i wszystkiego dobrego na przyszłość! Oby to forum utrzymało się jak najdłużej! Widać, że osobom, które je stworzyły, które je prowadzą i udzielają się w mniejszym lub większym stopniu, zależy na nim - a to się ceni.

Nie mam tutaj większego stażu i gdyby nie to, że poprzedni jacht, którym pływałam zatonął w najmniej nieoczekiwanym momencie, to pewnie bym się tutaj nie znalazła...a szukając znajomych pseudonimów artystycznych postanowiłam dołączyć...

Ufam, że jeszcze się razem trochę pokołyszemy na falach!

Wiatr w żagle!

W dniu 5.04.2019 o 11:58, BrakLoginu napisał:

Na plus należy też zaliczyć całodobową opiekę medyczną u Pani Prezes Sanktuarium tfuu (zawsze mi się myli) Sanatorium @omam. Może to i eksperymentalne leczenie, ale żadne inne forum tego nie ma!

:BL:

 

 

  • Lubię to! 1
  • Super 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoły
BrakLoginu
7 godzin temu, omam napisał:

:BL:

Zabiję Technika @EFX za opisanie jemoty moim skromnym imieniem :P 

  • Lubię to! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przygnębiony
RAW
1 minutę temu, BrakLoginu napisał:

Zabiję Technika @EFX za opisanie jemoty moim skromnym imieniem :P 

Łojciec! Ale to nie moja wina xD 

  • Lubię to! 1
  • Ha Ha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoły
BrakLoginu
5 minut temu, EFX napisał:

Łojciec! Ale to nie moja wina xD 

Taaaa najlepiej, zwal wszystko na biedną Omamkę :P Całe życie z wariatami i bądź tu normalny, nie da się!

  • Lubię to! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyczerpany
Taki co to...

...były urodziny a nikt nie przypomniał ?...no nic...spóźnione "najlepszego"...?...następnym razem przyjdę pierwszy dwa dni przed ??

  • Super 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
admin
2 minuty temu, Taki co to... napisał:

następnym razem przyjdę pierwszy dwa dni przed ??

Odnotowane. Sprawdzimy za rok, czy słowo ciałem się stało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Publikujesz jako gość. Jeśli masz konto, Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  





Chat Nastroik

Chat Nastroik

Proszę wpisać nazwę wyświetlaną

×
×
  • Utwórz nowe...