Skocz do zawartości


Zaloguj się, aby obserwować  
tomek96

Depresja nerwica

Polecane posty

tomek96

Witam mam 22 lata mam na imie Tomek od grudnia 2017 nie radzę sobie z zdrowiem psychicznym potrzebuje pomocy sprawa wygląda następująco w/w czasie rozstalem się z dziewczyną z którą mamy córkę związek ten trwał 3lata miedzy nami bywało różnie kłótnie,dobre momenty,zakochani po uszy,rozstania,powroty tak zwany toksyczny związek bez oczerniania nikogo jest to wina jednej i drugiej strony
Wspomnę że była to tak naprawdę moja pierwsza dziewczyna z którą tak długo byłem i wgl doszło do rozstania z mojej inicjatywy dosyć miałem ciągłych kłótni kontroli,nerwów i ogólnie wszystkiego mówię nie będę się już kierował emocjami przez 3 lata sporo się rozstawalismy na chwilę i zawsze ona wykazywała inicjatywę dzwoniąc,płacząc że mnie kocha że się zmieni i wgl i wracaliśmy do siebie az do grudnia prawdopodobnie jej się znudziło
Otóż w grudniu po rozstaniu chwilę było dobrze jeździłem odwiedzać dziecko po nie całym tygodniu moja dziewczyna znalazła sobie kogoś nowego jak się o tym dowiedziałem to jak bym dostał od kogoś w twarz nie powiem zabolało mnie to,i to bardzo dzwoniła momentami chciała wrócić przyjeżdżała nie raz widać było że mnie kocha i że chce do mnie wrócić pomimo moich uczuć że ja kochałem i nadal ja kocham dałem jej do myślenia zrozumienia i świadomości że nie możemy wrócić do siebie i nie możemy z sobą być zrobiłem coś wbrew wgl swoim uczynią zaczęło leżenie obwinianie się,problem z jedzeniem,siadlem psychicznie pomimo że wiem że była to wina nas dwóch to szukałem tylko winy w sobie nadal mam te poczucie winy w sobie,żal,smutek i odrzucenie zaczęłem myśleć o dziecku co z nim będzie moim zdaniem jest to przeżycie które po prostu mnie złamało psychicznie wracając do mojego zdrowia psychicznego do dnia dzisiejszego jest że mną źle nawet bardzo ciężko mi kogoś poznać ponad już rok jestem sam mam niskie poczucie wartości ciężko mi się wychodzi z domu znajomych żadnych nie mam przyjaciela przed którym mógłbym się otworzyć również,myśli samobójcze,okaleczajace się,nie uzasadniony lek,niepokój czuje jakbym po prostu zwariował są jeszcze 2 czynniki które mogły spowodować mój pogarszajacy się stan psychiczny jeden życiowy że tak powiem rodzinny siła wyższa związana z matka drugi moja własna nie odpowiedzialność przedawkowanie amfetaminy żałuję bardo tego co zrobiłem wstydzę się tego zawsze byłem temu przeciwny A jednak stało się potrzebuje pomocy dziękuję za zrozumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Zadowolony
Rav

A nie Myślałeś o tym żeby jednak udać się na sesje do psychologa, terapeuty ?

Bo forum to jednak zbiór różnych "osobistości" i czasami niekoniecznie to dobre miejsce do szukania odpowiedzi, podpowiedzi czy pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megana12

Bardzo ważne aby udać się do terapeuty. Bardzo dobrym ośrodkiem leczenia uzależnień jest Medox .Ośrodek połozony w cichym miejscu. Psychologowie tam pracujący mają ogromne doświadczenie. I potrafią pomóc. Wiem bo moja znajoma tam była na leczeniu i problemy zostały zażegnane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Publikujesz jako gość. Jeśli masz konto, Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  





Chat Nastroik

Chat Nastroik

Proszę wpisać nazwę wyświetlaną

×
×
  • Utwórz nowe...