Skocz do zawartości


Zaloguj się, aby obserwować  
chiamaka

zamienniki tuszy do drukarki

Polecane posty

chiamaka

Używacie zamienników tuszy, tonerów? Czy one faktycznie mogą zaszkodzić drukarce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Przygnębiony
RAW

Jeśli zamienniki są słabej jakości to wydruk po prostu nie będzie zadowalający i może zapchać dysze - więc w jakimś stopniu może uszkodzić drukarkę, ale jak kupisz zamienniki jakieś lepszej firmy niż No-Name z allegro to powinno być okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoły
BrakLoginu

Ja kiedyś korzystałem z zamiennych tonerów i powiem, że miałem problemy z drukarką, a o jakości nie wspomnę. No, ale jak wspomniał kolega wyżej, to też w dużej mierze zależy od firmy.
Nie można też poza gorszą jakością pominąć faktu, że wydrukujesz też odpowiednio mniej kartek na danym tuszy czy tonerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oszołomiony
omam

wiadomo, że używam zamienników...jakość nie jest mistrzowska, ale obleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chiamaka

A jakieś konkretne polecacie albo odradzacie? Zaglądam na allegro i ceny od złotówki w górę do mojej drukarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zniechęcony
solitudin

Drugi raz nie kupowałbym taniej drukarki HP ze względu na małą pojemność tuszu w kartridżach. 

A zamienniki z allegro są ok i większość reprezentuje ten sam poziom, warto tylko podczas druku zmienić opcję na high quality. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chiamaka

No HP do mnie też nie przemawia, może i mają tanie drukarki ale potem po zakupie już nie jest tak różowo. Co do allegro, jakoś mam opory przed tymi najtańszymi zamiennikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przygnębiony
RAW
W dniu 29.03.2019 o 10:32, chiamaka napisał:

A jakieś konkretne polecacie albo odradzacie? Zaglądam na allegro i ceny od złotówki w górę do mojej drukarki

Możesz spróbować Actis(Polska firma) - Jak na tak tanie zamienniki jakość jest dość porządna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chiamaka

Dzięki, znalazłam te zamienniki i ta firma to chyba active? A tusze mają actis i activejet, przynajmniej co się zdażyłam zorientować, chyba że coś źle przeczytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przygnębiony
RAW
1 minutę temu, chiamaka napisał:

Dzięki, znalazłam te zamienniki i ta firma to chyba active? A tusze mają actis i activejet, przynajmniej co się zdażyłam zorientować, chyba że coś źle przeczytałam.

Firma to ACTION S.A. mają w posiadaniu mi.n. Actis, ActiveJet, Actina, Gram.pl, Specjaliści RTV AGD(to chyba tylko sklep internetowy) i sieć sklepów komputerowych Sferis - wiec nie pomyliłaś się że Actis i ActiveJet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chiamaka

Aaaa, faktycznie action :) nie wiedziałam że aż tyle marek obejmują, dzięki za wyjaśnienie. Tak czy siak tusze mają dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Publikujesz jako gość. Jeśli masz konto, Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  





Chat Nastroik

Chat Nastroik

Proszę wpisać nazwę wyświetlaną

×
×
  • Utwórz nowe...