Skocz do zawartości


Zaloguj się, aby obserwować  
Natka

Mój eks zaprosił mnie na swoje urodziny

Polecane posty

Natka

Mam problem, mój eks zaprosił mnie na swoje urodziny na których będzie między innymi jego nowa dziewczyna. Nie ukrywam, dalej zbieram się po rozstaniu które było pare miesięcy temu, rozstaliśmy się w niezbyt przyjemny sposób ale postanowiliśmy zostać dobrymi znajomymi i bo razem pracujemy. Czasem się zaprzeczamy ale zawsze później godzimy.

Nie chce iść ze względu na to ze raczej wszyscy jego znajomi wiedzą jak mnie potraktował i jak tam przyjdę mogą odebrać mnie jako żałosną laskę która lata za swoim zajętym eks :))

Pomóżcie co mam zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dark

1. Nie idź i wymyśl jakiś sensowny powód.

2. Idź tylko na chwilkę, złożyć życzenia, dać prezent. Wypić jednego drinka. Na wstępie nie zapomnij mimochodem dodać, że "Ja tylko dosłownie na parę minut. Mam dziś urwanie głowy, ale nieuprzejme by było z mojej strony w ogóle się nie pojawić, skoro mnie zaprosiłeś." Nie zapomnij dodać tego głośno.

 

Ja bym pewnie wybrała opcję nr 1.

Natomiast opcją nr 2 pokażesz, że jesteś "ponad to".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aliada

Ja bym niczego nie wymyślała i szczerze powiedziała mu jak jest, tzn. że dziękujesz za zaproszenie, ale  udział w tej imprezie byłby dla Ciebie krępujący. Powinien zrozumieć, bo to przecież dosyć oczywiste.

  • Lubię to! 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoły
BrakLoginu
14 minut temu, aliada napisał:

Ja bym niczego nie wymyślała i szczerze powiedziała mu jak jest

Dokładnie tak. Chyba, że ktoś lubi bawić się w dyplomacje, to może "szukać" wymówek, ale najlepiej postawić sprawę jasno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacenty

Za darmo alkohol i jedzonko na tych urodzinach..to trza iść.

a poważnie to co to przedszkole..? Dlaczego nie iść jak się jest zaproszonym...

  • Lubię to! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Layne

Jakiś czas temu byłem na grillu u ex. Tyle, że my się rozstaliśmy w pokojowych warunkach i jest między nami ok.

Olej, co inni pomyślą. Jeżeli masz ochotę to idź,  jeżeli nie - to grzecznie odmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tako rzeczka Brahmaputra
3 godziny temu, Jacekz napisał:

Za darmo alkohol i jedzonko na tych urodzinach..to trza iść.

a poważnie to co to przedszkole..? Dlaczego nie iść jak się jest zaproszonym...

i przede wszystkim wyłączyć myślenie "co oni sobie o mnie pomyślą". Jeśli po wyłączeniu takiego myślenia jest szansa na to, że można się dobrze bawić, to być może warto iść. Jeśli z góry wiadomo, że nie ma szans na luźną atmosferę to raczej nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Publikujesz jako gość. Jeśli masz konto, Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  





Chat Nastroik

Chat Nastroik

Proszę wpisać nazwę wyświetlaną

×
×
  • Utwórz nowe...