Skocz do zawartości
  • Niebo
  • Borówka
  • Szary
  • Porzeczka
  • Arbuz
  • Truskawka
  • Pomarańcz
  • Banan
  • Jabłko
  • Szmaragd
  • Czekolada
  • Węgiel

gościu

Trzy miesiące więzienia za zabicie karpi bez znieczulenia

Polecane posty

gościu

Czy ja śnię, czy ktoś naprawdę w tym kraju zwariował?
https://www.tvn24.pl/poznan,43/krotoszyn-proces-oskarzonego-o-gilotynowanie-ryb-bez-ogluszania,917023.html

BrakLoginu

No tak, dać mu jeszcze może nagrodę za gilotynowanie karpi bez ogłuszania? Ja bym mu przywalił z 2 lata.

Rutlawski

Gościu, zaloguj się proszę żebyśmy mogli podyskutować.

Dołącz do rozmowy

Publikujesz jako gość. Jeśli masz konto, Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Witamy na forum Nastroik.pl

Jeśli jesteś nową osobą na forum, zachęcamy do rejestracji! Zajmie ci to tylko 30 sekund a dzięki rejestracji zyskasz:

• Dostęp do Chatbox'u
    • PW - system prywatnych wiadomości.
      • Można wyłączyć jeśli ktoś sobie nie życzy prywatnych wiadomości.
    • Możliwość edycji Swoich tematów i odpowiedzi.
    • Dostęp do wszystkich tematów i odpowiedzi, które zostały napisane przez Ciebie
    • Przejrzenie listy Użytkowników online.
    • Twoje kanały aktywności.
    • Rankingi Użytkowników.
    • Brak irytującego reCAPTCHA.
    • Możliwość pisania statusów na forum.
    • Możliwość wybrania Naszego aktualnego nastroju na forum.
    • System powiadomień (Działa z przeglądarką Chrome i Firefox)
    • Możliwość wspominania Użytkowników - wygląda to tak: @Rawik
    • Możliwość ustawienia sygnaturki pod Swoimi postami. (Można je ignorować)
    • Własne wyróżniające się zdjęcie profilowe.
    • Dostęp do profili Użytkowników.
    • Możliwość obserwowania Znajomych.

Oraz wiele więcej niewymienionych funkcji.

Życzymy miło spędzonych chwil na naszym wspólnym forum Ekipa Forum Nastroik.pl

• Nowe Posty

• BrakLoginu
      Tyle lat po wojnie, a oni dalej się kłócą przy tym płocie    
    • BrakLoginu
      ... Janusz się nie poddawał przeczesując klasztory, bo wydawało mu się, że tam znajdzie jakiegoś prawiczka i miał rację "wydawało mu się". Był bliski załamania, ale wpadł na pomysł, by przeszukać sieć Internet, a tam było dużo ogłoszeń, ale że to nie były tanie rzeczy, bo jedna kropla kosztowała 2000 peso chilijskich. Postanowił zrobić wyprzedaż garażową. W niej pośród tradycyjnych towarów znalazły się takie cuda jak...
    • BrakLoginu
      @Zuzia lalka nie duża la la la (wybacz, to jest silniejsze ode mnie ) Najciężej jest opisywać somsiadkę, bo człowiek jednak może wiedzieć nieco więcej niż inni   Miłośniczka rękopisów i literatury. Zakręcona pozytywnie, a do tego wydaje się być roztrzepana. Pozytywnie nastawiona do ludzi i otaczającego ją świata. Dusza romantyczki o dobrym usposobieniu. Pomocna, nie przejdzie obojętnie wobec krzywdy ludzkiej. Ma poczucie humoru i dystans do swojej osoby, a to dziś rzadkość, bo wiele osób tylko zgrywa zdystansowanych, aż nie zaczniemy sobie z nich dowcipkować, a ona takiego problemu nie ma   Od niedawna miłośniczka Henryków (nie, nie zakłada męskiego haremu - to takie piwo ), co dla mnie jest plusem, bo nie pije szczyn, ale z drugiej strony minusem, bo mi ze skrzynki ciągle ubywa i ją podejrzewam o ten proceder!  
    • BrakLoginu
      Nie jestem pedantem i nie muszę mieć dzień w dzień domu na błysk, ale lubię porządek. Nie czekam też całego tygodnia, by się później odgruzowywać. Myślę, że tak co 2-3 dni coś większego robię   Twój pierwszy mandat jakiej był wysokości i za co? (nie chodzi tylko o prowadzenie aut itp., ale ogólnie)
    • Jacekz
    • BrakLoginu
      Nie wiem czy chcą wyrównać szanse, ale wiem za to, że tam mają swój największy elektorat i tym też lub tylko tym może to być spowodowane. Ja jakoś w dobre ich intencje nie wierzę. No chyba, że oni na prawdę chcą dla Polski dobrze, ale znów im wyjdzie jak zawsze   Myślę, że tam mają sporo myślących ludzi w tej partii, ale beton im nie pozwala na pewne ruchy.
    • Amani
      To nie jest naiwność. PiS w ten sposób chce zlikwidować przepaść między wschodem a zachodem. Tylko, ze mogą być tego opłakane skutki.    Problem tez jest inny. Nie sprawdzam statystyk, ale strzelam, ze to właśnie ze wschodnich rejonów najwiecej ludzi emigruje. Być może to jest sposób nań zaproszenie ich do powrotu. Choć to byłby strzał w kolano... mogłaby tez wzrosnąć stopa bezrobocia....
    • BrakLoginu
      Nowoczesna osobista drezyna  
    • BrakLoginu
      No i tutaj wychodzi naiwność tych, co zagłosują na PiS tylko i wyłącznie dla tych obietnic. Wychodzi brak podstawowej wiedzy, bo taki człowiek nie pomyśli, że tak na prawdę, to żadna podwyżka, bo ona będzie jedynie wizualna w dniu wypłaty jak spojrzy na konto.  Na niektórych działa "promocja" w sklepie, gdy czasami cena nawet jest wyższa lub taka sama jak przed tym "wielkim" wydarzeniem, a na niektórych cyferki przy wypłacie.
    • BrakLoginu
      Ajmen.  Rozumiem robienie czegoś ze sobą dla własnej potrzeby, dla formy, zdrowia, poprawienia sylwetki, ale trzeba mięć w tym jak we wszystkim umiar. Jak ktoś jest otyły lub strasznie szczupły, to jego sprawa, ale te wszystkie usługi wspomnianej Chodakowskiej czy Lewandowskiej, to jest już zwyczajny biznes dlatego tak ich wszędzie pełno.
  • Najnowsze Tematy

• Popularni autorzy

1. 1
      BrakLoginu
      BrakLoginu
      27
    2. 2
      Layne
      Layne
      18
    3. 3
      Maybe
      Maybe
      18
    4. 4
      Mptiness
      Mptiness
      17
    5. 5
      Jacekz
      Jacekz
      16

Chat Nastroik

Chat Nastroik

Proszę wpisać nazwę wyświetlaną

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

W związku z Rozporządzeniem UE 2016/679 (znanym też jako „RODO”) informujemy w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe pozostawiane podczas korzystania z forum Nastroik.pl. Zamykając ten komunikat wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych przez forum Nastroik.pl - Regulamin - Polityka prywatności