Skocz do zawartości
  • Niebo
  • Borówka
  • Szary
  • Porzeczka
  • Arbuz
  • Truskawka
  • Pomarańcz
  • Banan
  • Jabłko
  • Szmaragd
  • Czekolada
  • Węgiel
gościu

Trzy miesiące więzienia za zabicie karpi bez znieczulenia

Polecane posty

gościu

Czy ja śnię, czy ktoś naprawdę w tym kraju zwariował?
https://www.tvn24.pl/poznan,43/krotoszyn-proces-oskarzonego-o-gilotynowanie-ryb-bez-ogluszania,917023.html

BrakLoginu

No tak, dać mu jeszcze może nagrodę za gilotynowanie karpi bez ogłuszania? Ja bym mu przywalił z 2 lata.

Rutlawski

Gościu, zaloguj się proszę żebyśmy mogli podyskutować.

Dołącz do rozmowy

Publikujesz jako gość. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Witamy na forum Nastroik.pl

Jeśli jesteś nową osobą na forum, zachęcamy do rejestracji! Zajmie ci to tylko 30 sekund a dzięki rejestracji zyskasz:

• Dostęp do Chatbox'u
    • PW - system prywatnych wiadomości.
      • Można wyłączyć jeśli ktoś sobie nie życzy prywatnych wiadomości.
    • Możliwość edycji Swoich tematów i odpowiedzi.
    • Dostęp do wszystkich tematów i odpowiedzi, które zostały napisane przez Ciebie
    • Przejrzenie listy Użytkowników online.
    • Twoje kanały aktywności.
    • Rankingi Użytkowników.
    • Brak irytującego reCAPTCHA.
    • Możliwość pisania statusów na forum.
    • Możliwość wybrania Naszego aktualnego nastroju na forum.
    • System powiadomień (Działa z przeglądarką Chrome i Firefox)
    • Możliwość wspominania Użytkowników - wygląda to tak: @Rawik
    • Możliwość ustawienia sygnaturki pod Swoimi postami. (Można je ignorować)
    • Własne wyróżniające się zdjęcie profilowe.
    • Dostęp do profili Użytkowników.
    • Możliwość obserwowania Znajomych.

Oraz wiele więcej niewymienionych funkcji.

Życzymy miło spędzonych chwil na naszym wspólnym forum Ekipa Forum Nastroik.pl

• Nowe Posty

• Rawik
      A no tak  
    • Zizi
      Ja tak właściwie mało piszę i bez większego sensu. Traktuję forum jako odskocznię od życia w realu.  
    • Enigma
      Demon wyłazi Pa.
    • Rawik
      Ale jak razi? Ciemnością?   Taa   Dobrej nocki, Miłych i Słodkich  
    • Dżiulia
      Jak mnie nie pytają, to nie opowiadam o życiu prywatnym. Bleblania nie lubię, a konkretne tematy podobnie jak aliada. O czym nie piszę? Powiem tak; oprócz tematów z socjologii, psychologii, teologii/religii, parapsychologii i wszytko co trudne do ogarnięcia umysłem.
    • Enigma
      Dla mnie jest znaczna, bo mroczny razi, a ciemny nie To ja też bliżej mam do morza, więc jak pojedziesz w góry, to będę Ci machać na stopa Jecę w sen. Dobrej Nocy    
    • Rawik
      No tak  Dlatego dajemy wybór 4 motywów, nie 2 czy brak  Ja ktoś woli Nowoczesne wyglądy to Mroczny i Nowoczesny, ktoś woli klasyczne wyglądy to Klasyczny i Ciemny - chociaż niestety na telefonach są prawie bez różnicy  Jedynie kolorystyka coś tam robi   Ja lubię góry, nienawidzę morza - a mieszkam bardzo blisko morza  
    • Enigma
      Jest ok, a poza tym każdy może zmienić, jak woli.  Przemierzyłałam te szlaki wzdłuż i wszerz. Ciągnie mnie tam. Tylko te tłumy odstraszają 
    • Rawik
      Ja początkowo lubiłem Klasyczny, ale z czasem po prostu po powrocie zrobiłem "big update" i weszły dodatkowe motywy i wtedy używałem głównie Mroczny, Nowoczesny przez ten czas zmienił się chyba ze 4 razy  Ale w końcu zrobiłem mniej więcej taki jaki mi się podoba, no i jak można się domyślić - używam go  Taki mały smaczek to to że te góry które są w grafice tła na nowoczesnym to Tatry     
    • Dżiulia
      Zgadzam się z Twoją całościową wypowiedzią...fajnie, że rozwinąłeś wątki, które dały mi szersze spojrzenie. Ja tylko do niektórych się ustosunkuję. Myślę, że każda religia opiera się na tradycji i odszukiwane są wątki z dalekiej przeszłości, a komentarze są z teraźniejszości, a w dodatku rabina (w przypadku judaizmu...). One często odbiegają od przekazów zapisanych, co prawda interpretacja musi być inna/współczesna, ale tutaj chcę zaznaczyć, że jedna osoba (w każdej religii) przedstawia stronę drugą w bardzo złym świetle...stąd nienawiść i tworzenie się wielu odłamów religijnych, które tak naprawdę nic z religią nie mają wspólnego...mam na myśli np. odłamy islamu (terrorystów). No tak, ale poniekąd mają rację, a dlaczego?...bo Żyd od zarania czasów miał głowę handlową i szybko się bogacił...począwszy od handlu bursztynem, a może coś tam wcześniej, a to był kąsek dla innych (tych co im w łepetynę), wszak każdemu bogactwo się marzy, a żeby ukraść trzeba było zabijać. I tak jest do dziś. Tak, było spokojnie, nawet Żydów faworyzowano, ale Turcy Seldżucy bardzo źle traktowali/prześladowali chrześcijan  , co doprowadziło do I wyprawy krzyżowej, a ci to dopiero - Krzyżowcy jeszcze byli gorsi; mordowali i palili żywcem Żydów w Synagodze. Nie wnikam komu z kim po drodze w tym bałaganie bliskowschodnim i nie tylko, ale powiem tak: To nie tamtejsze państwa mają interes w tych walkach, choć to naród porywczy i bojowy, ale ci dalsi "przyjaciele" (Stany, Rosja) , wiadomo, że chodzi im o ropę i bogaceniu się na niedoli ludzi (sprzedaż broni), no jeszcze zyski osobiste korupcja. Niekoniecznie. Polska ma największą liczbę katolików...żadne państwo nie jest tak katolickie. ===== Wszystkie religie, jak się przyjrzeć są takie same, zmiana jest nazewnictwa, cosik odjęte, a cosik dodane.  No tak, ale jest rewers i awers ... kto zatem morduje chrześcijan tubylców, misjonarzy i niesioną pomoc humanitarną. I z tym się zgadzam bardzo, a nawet bardziej niż bardzo i też mi się nie podoba. Szczególnie wyjęte z kontekstu fragmenty z komentarzem. Nie tylko tak jest z faktami zagranicznymi, a naszymi...polskimi też, by mieć zielone pojęcie co się dzieje trzeba obejrzeć informację tę samą w dwu różnych stacjach.
  • Najnowsze Tematy

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

W związku z Rozporządzeniem UE 2016/679 (znanym też jako „RODO”) informujemy w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe pozostawiane podczas korzystania z forum Nastroik.pl. Zamykając ten komunikat wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych przez forum Nastroik.pl - Regulamin - Polityka prywatności