Skocz do zawartości


Zaloguj się, aby obserwować  
Jacenty

Takie miejsce

Polecane posty

Jacenty

Początkowo temat chciałem wstawić do "Strefy tajemnic" ale chyba za mało dziwny jest. ?
A więc-mam takie miejsce do pracy i rozrywki..Od lat wszystko co jest przeważnie elektroniczne się psuje(czasem tymczasowo).Zaczęło się wiele lat temu gdzie kasety magnetofonowe stojące na półce same się pokasowały.Oczywiście jest taka możliwość,że od pola elektromagnetycznego np.blisko stojących kolumn głośnikowych ..ale były pokasowane tylko fragmenty co parę minut minuta..więc to wykluczone.
W jednym miejscu jest TV/monitor,komputer,dekoder TV i sprzęt audio/wideo + kolumny.
Niedawno z innego pokoju przeniosłem TV i podłączyłem-matryca padła.Kupiłem nowy-i prawie codziennie dźwięku nie ma.W komputerze od 2 dni internet sam się parę razy dziennie wyłącza.Dzisiaj nowy dysk zaczął hałasować przez parę minut jak traktor..Obok stojący zegar przestał chodzić i już miałem wymienić baterię ale zaczął ponownie po 2 minutach,..nadgonił i chodzi co do sekundy!Przyrządem do wykrywania przewodów elektrycznych i metalu sprawdziłem ścianę,przy której to wszystko się dzieje.Zaczął szaleć jak by w niej były całe zwoje kabli pod napięciem-lecz tam nic nie ma prócz jednego kabla do gniazdka w ścianie..Pomysły mi się kończą a sprzętu szkoda..może jakaś żyła wodna czy promieniowanie kosmiczne..?
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Layne

Hm. Dziwnie.  A może trzeba szukać nad a nie pod lub w?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
la primavera

Zadziwiające, że znając ,, dziwność" tego miejsca od lat, uparcie tam stawiasz wszystko, co może się popsuć.  Nie szkoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacenty
14 godzin temu, la primavera napisał:

Zadziwiające, że znając ,, dziwność" tego miejsca od lat, uparcie tam stawiasz wszystko, co może się popsuć.  Nie szkoda?

Bo to ja dla miejsca czy miejsce dla mnie-albo odwrotnie..jakieś powiedzonko takie było ..Nie będę przemeblowywał i przestawiał .. sobie poradzę..tylko nie wiem jak..może odpromieniacz żył wodnych kupię ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
la primavera

Chcesz to przegonić do sąsiada??

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoły
BrakLoginu

Jakiś Czort siedzi, ja bym zainwestował w Egzorcystę :D 
Tak poważnie, to nie słyszałem jeszcze o takich "zjawiskach", może rzeczywiście to są jakieś żyły wodne, a może spadki prądu w gniazdkach? Coś ogólnie z elektryką w tym miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Publikujesz jako gość. Jeśli masz konto, Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  





Chat Nastroik

Chat Nastroik

Proszę wpisać nazwę wyświetlaną

×
×
  • Utwórz nowe...