Skocz do zawartości


JogiMis

Noszenie koszuli w spodniach

Polecane posty

JogiMis

Cześć,
zawsze moim ulubionym ubiorem były jeansy i tshirt. Jednak okazało się że dorosłem i praca wymogła inny ubiór, więc do tych jeansów i koszulki dorzuciłem marynarkę. No ale w szafie mam również koszule z długim rękawem które nie da się nosić nie wpuszczonych do spodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Rutlawski

Konkluzja?

 

 

Nie, poważnie, czego oczekujesz od nas? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pientryk

musiałbyś zrobić jakaś fotkę  to ci powiemy jak to wygląda  ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maryś
W dniu 27.02.2019 o 11:13, JogiMis napisał:

No ale w szafie mam również koszule z długim rękawem które nie da się nosić nie wpuszczonych do spodni.

Nikogo to, co tam w spodniach masz, nie powinno obchodzić. Jak ktoś ma za dużo i to widać, to wtedy jest... dziwnie. W innym przypadku nie ma się czym przejmować (przynajmniej jeśli chodzi o dobór ubioru) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wercia555

Dzień Dobry 

 

To chyba zależy od koszuli, typ flanelowych raczej zostawiłabym na zewnątrz, a pod nią właśnie jakiś t-shirt np. biały ze 100% bawełny, a jeśli chodzi o koszule bardziej wizytowe to chyba zależy od człowieka, mój ojciec mając 60 plus zawsze wkłada do spodni swoje koszule w typie: czy też jakieś w kratę, zaś siostrzeniec 21 letni ciągle zostawia je na zewnątrz. Widać to chyba kwestia wieku i tego jak się czujemy w danym ubiorze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aco
5 godzin temu, wercia555 napisał:

Dzień Dobry 

 

To chyba zależy od koszuli, typ flanelowych raczej zostawiłabym na zewnątrz, a pod nią właśnie jakiś t-shirt np. biały ze 100% bawełny, a jeśli chodzi o koszule bardziej wizytowe to chyba zależy od człowieka, mój ojciec mając 60 plus zawsze wkłada do spodni swoje koszule w typie: czy też jakieś w kratę, zaś siostrzeniec 21 letni ciągle zostawia je na zewnątrz. Widać to chyba kwestia wieku i tego jak się czujemy w danym ubiorze. 

Do marynarki koszula powinna być wpuszczona w spodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wercia555

Aco możliwe, ale cóż zrobić jak każdy woli inaczej według swojego gustu. Ja pod żakiet ubieram tak półgolf, aby pasowało i było wygodnie. Jednak znam takich, którzy nawet takie ubranie ubierają "na opak" ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arkina

Mam identyczna prawie marynarkę w tym samym kolorze i oczywscie lubię taka, wersję tylko kapeluszy nie noszę ?

 

0fd63e0e90d3.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Publikujesz jako gość. Jeśli masz konto, Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.






Chat Nastroik

Chat Nastroik

Proszę wpisać nazwę wyświetlaną

×
×
  • Utwórz nowe...