Skocz do zawartości
  • Niebo
  • Borówka
  • Szary
  • Porzeczka
  • Arbuz
  • Truskawka
  • Pomarańcz
  • Banan
  • Jabłko
  • Szmaragd
  • Czekolada
  • Węgiel


Zaloguj się, aby obserwować  
Kika

Czy na prawdę aż tak może działać na mnie stres

Polecane posty

Kika

Witam z badań krwi wyszły podwyższone MCV , MCH , LIMFOCYTY oraz obniżone RDW-CV , BAZOFILE I BIAŁKO CAŁKOWITE po konsultacji z lekarzem stwierdził , że to stres . Fakt stres w pracy nie raz daje popalić . Choruje przewlekle na zapalenie zatok ale pracuje też w klimatyzowanym pomieszczeniu co niestety nie pomaga . Waga spada w dół włosy wypadają garściami , drżą mi ręce ,marzną mi ręce i stopy , ciśnienie wiecznie niskie , denerwuje mnie wszystko , miewam zawroty głowy , oblewają mnie poty . Tsh i anty TPO w normie Usg tarczycy też ok . Czy na prawdę aż tak może działać na mnie stres . Dodam , że palę papierosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Layne

Do lekarza proponuję iść i się przebadać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SteelRat

I to do psychiatry. Bo o ile lekarz pierwszego kontaktu ma rację - to mogą i zapewne są objawy stresu, to nie jest to normalna reakcja na stres w pracy. Taka jej siła może wskazywać na przykład na zaburzenia w tym zakresie. To już nie te czasy, żeby to było wstydliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingus77

Stres działa na cały organizm i bardzo prawdopodobne, że właśnie ci coś schrzanił.. Polecam udać się do specjalisty, dokładnie do lekarzy od <reklama>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jerry

Melisa dobra na uspokojenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przygnębiony
WtomiGraj
Dnia 25.02.2019 o 14:37, Kika napisał:

Choruje przewlekle na zapalenie zatok ale pracuje też w klimatyzowanym pomieszczeniu co niestety nie pomaga .

Wg mnie - może.

Widzę po sobie stres, tłumienie złości powoduje u mnie szczękościsk, a zatoki szczękowe tego nie lubią. Napięcie mięśni twarzy może mieć duże znaczenie.

 

Słyszałam, że robią serum (preparat) z własnej krwi w Niemczech. Czy ktoś może korzystał z tego?

Jakie są wasze opinie o drenażu zatok FEES?

Ja próbowałam ze ssaniem oleju, ale z racji bardzo wczesnego wstawania wzięło to w łeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimik

Zdecydowanie stres moze wiele złego narobić, warto zawsze isć do specjalisty. Jeśli ktoś z okolic Torunia to warto zajść do przychodni Nasz Lekarz. Tam maja odpowiednich specjalistów i z pewnością coś poradzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Publikujesz jako gość. Jeśli masz konto, Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  





Chat Nastroik

Chat Nastroik

Proszę wpisać nazwę wyświetlaną

×
×
  • Utwórz nowe...