Skocz do zawartości


Lea

mundurki w szkole

Polecane posty

Lea

 

Jaka jest wasza opinia na ich temat. Ja mam mieszane uczucia, z jednej strony wprowadzały pewną uniformizację i coś w rodzaju porządku  w szkole, ale z  drugiej trochę ingerowały. Ja chodziłam do gimnazjum w którym mieliśmy mundurki, a dwa piątki w miesiącu były przeznaczone na możliwość innego stroju. Teraz w liceum tego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jacenty

Jestem przeciw mundurkom...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rutlawski

Pachnie mi to niestety w dużej mierze ujednoliceniem, trenowaniem dzieci czego w szkole i tak już jest aż nadto.

 

Ź drugiej strony jest to jakieś przygotowanie do życia - tak jak w przyszłości do pracy będziesz musiał odpowiednio się ubrać, tak tutaj mundurek.

  • Lubię to! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helena

Jak ja chodziłam do Liceum Pedag.(nie będę wspominała kiedy to było)-to obowiązywały granatowe fartuszki +tarcze na rękawie .Takie były wymogi i trzeba było się dostosować bez dyskusji .Fakt ,że trochę się kombinowało np.tarcze na agrafce itp.Ale ogólnie było fajnie nikt się nie wyróżniał,ani popisywał strojami.Teraz to istna rewia mody +malowane paznokcie nie mówić już o fryzurach .Sama nie wiem czy to dobrze ,czy żle ?po prostu inne czasy i tyle?luz-bluz

w7xe0sxppbb5.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacenty
11 godzin temu, Helena napisał:

 

w7xe0sxppbb5.jpg A ja ze 100 lat temu to było- ..no może szkoła na luzie mi się trafiła,to jak na tym zdjątku się ubieraliśmy tzn.podobnie  tylko bez porwanych spodni bo moda tego jeszcze nie przewidywała.

 

  • Lubię to! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadowolony
toja

Harcerskie były fajne i byłem harcerzem

  • Lubię to! 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoły
BrakLoginu

W moim życiu może nie tak, aż długim były takie mundurki:
4599dc68ed3bcfc0af0acb44848161c1.jpg

 

Ktoś takie wdzianka z niecodziennym fasonem wkładał na siebie prócz mnie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyczerpany
Cooliberek

ja np. 8 lat w takim chodzilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Publikujesz jako gość. Jeśli masz konto, Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.






Chat Nastroik

Chat Nastroik

Proszę wpisać nazwę wyświetlaną

×
×
  • Utwórz nowe...