Skocz do zawartości


Olka

Czy warto wziąść pożyczkę

Polecane posty

Olka

Mieszkam z mamą, ale mam już dość tego domu wykańczają mnie psychiczne. Teraz przychodzi do głowy mi pytanie czy warto wziąść pożyczkę i wyprowadzić się chociaż na pokój? Mam 22 lata. Proszę o pomoc bo od ponad roku się męczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


endriu

Hej,

nie, nie warto. Pożyczki trzeba spłacać, wydawanie pieniędzy, których nie masz, to jedna z najgorszych rzeczy, jakie możesz zrobić.

Masz 22 lata, to dobry moment na wyprowadzkę, ale jesteś dorosła i powinnaś myśleć jak dorosła. Skoro męczysz się od ponad roku, to jeszcze miesiąc Cię nie zbawi – znajdź pracę (choćby w fast foodzie), a pokój wynajmij za pieniądze, które zarobisz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helena

Jak pracujesz ?to warto wziąść .Ja od kiedy pamiętam zawsze brałam pozyczki jak była "takowa" potrzeba? -spłaciłam i zapomniałam .Nigdy chyba ?bym nie odłożyła ,a tak musiałam ratę zapłacić ,a daną rzecz miałam o wiele szybciej itd.Tylko musisz poszukać korzystnych ofert w bankach i tyle?powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rutlawski

Lepiej weź się za to The old Fashion way.

Lepiej najpierw znaleźć pracę i ogarnąć się finansowo a potem realizować tak ważne decyzje w Twoim przypadku wynikające głównie z emocji.

  • Lubię to! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Publikujesz jako gość. Jeśli masz konto, Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.






Chat Nastroik

Chat Nastroik

Proszę wpisać nazwę wyświetlaną

×
×
  • Utwórz nowe...