Skocz do zawartości


Zaloguj się, aby obserwować  
Agnieszka

Problem z bratem

Polecane posty

Agnieszka

Hej, mam 17 lat i mam o 2 lata starszego brata. Mam też chłopaka, który jest starszy ode mnie o 3 lata(jesteśmy razem pół roku). Przed związkiem z obecnym chłopakiem dosyć blisko przyjaźniłam się z pewnym chłopakiem, który jest z kolei przyjacielem mojego brata, z tamtym chłopakiem byliśmy tylko przyjaciółmi i byliśmy tego świadomi po naszych ustaleniach, że tylko to tylko przyjaźń, niestety po jakimś czasie on przestał się do mnie odzywać, czyli w skrócie - zostawił mnie bez słowa, a byliśmy bardzo dobrymi przyjaciółmi. Mam problem z moim bratem, on nie rozumie tego, że jego przyjaciel zachował się tak wobec mnie i często przy moich znajomych podśmiewa się, że owy chłopak jest moim byłym. On nie rozumie, że jestem dosyć uczuciową i przywiązują osobą i czułam się strasznie gdy mój przyjaciel odszedł bez słowa wyjaśnienia. Ma też problem do mojego obecnego chłopaka, nie do końca jeszcze zaakceptował, że jakiś chłopak z zewnątrz (nie znał go) jest z jego siostrą i nie jest do niego zbyt dobrze przekonany. Nie wiem czy mam z nim porozmawiać, co zrobić, tak bardzo nie lubię go za to, że jego i wtedy mój przyjaciel tak mnie zranił a on nic z tym nie zrobił i nawet się nie przejął, a do mojego obecnego chłopaka jest niezbyt dobrze nastawiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Wania

Ja bym mu powiedział, że skoro tak bardzo lubi tego swojego kumpla i tak bardzo lubi o nim wspominać, to sam się może za niego brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Publikujesz jako gość. Jeśli masz konto, Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  





Chat Nastroik

Chat Nastroik

Proszę wpisać nazwę wyświetlaną

×
×
  • Utwórz nowe...