Skocz do zawartości


Heniu

Proces upadku PiS

Polecane posty

Heniu

Po tym wydarzeniu w Gdańsku Kaczuś i cała ta nazi-katolicka swołocz przez niego holowana już jest skończona. Ich czas świetności już minął. Także ta złodziejska i skorumpowana uczepiona pisowskiej klamki. Dochodzi do tej konkluzji kryzys mafii kościelnej jaki nigdy w Polsce nie miał miejsca. Tak naprawdę w duecie robią - PiS i Kościół.

Mogą jeszcze różne świństwa Polsce wyrządzić, ale procesu upadku nic nie powstrzyma.

Nie jest to przepowiednia Jackowskiego z Człuchowa, który Jakiego miał widzenie w warszawskim ratuszu. Moja jest solidnie umotywowana. Przelało się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Rutlawski

Nie sądzę aby to było takie proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoły
BrakLoginu
2 godziny temu, Heniu napisał:

Mogą jeszcze różne świństwa Polsce wyrządzić, ale procesu upadku nic nie powstrzyma

Nie będzie tak łatwo, tyle teraz dają socjali, by tylko ludzie na nich głosowali. Taki co dzięki temu się utrzymuje to raczej będzie miał wyrąbane na to, że obecna władza rządzi tak jak rządzi, takiego będzie interesować jedynie kasa.
Przed wyborami znowu jakieś cudowne obietnice padną, a do tego nie ma tak na prawdę mocnej alternatywy, by ich całkiem obalić.

  • Lubię to! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
contemplator
W dniu 17.01.2019 o 18:34, Heniu napisał:

Po tym wydarzeniu w Gdańsku Kaczuś i cała ta nazi-katolicka swołocz przez niego holowana już jest skończona. Ich czas świetności już minął. Także ta złodziejska i skorumpowana uczepiona pisowskiej klamki. Dochodzi do tej konkluzji kryzys mafii kościelnej jaki nigdy w Polsce nie miał miejsca. Tak naprawdę w duecie robią - PiS i Kościół.

Mogą jeszcze różne świństwa Polsce wyrządzić, ale procesu upadku nic nie powstrzyma.

Nie jest to przepowiednia Jackowskiego z Człuchowa, który Jakiego miał widzenie w warszawskim ratuszu. Moja jest solidnie umotywowana. Przelało się.

Dam Ci dobrą radę,... przemyśl 10 razy zanim coś napiszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Jakjejtam

Mądrzy w większości wjechali z Polski, a pozostali w większości to ciemnogród...wniosek...władza pozostanie.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sowa

Tak prędko nie upadnie, zaliczy jeszcze co najmniej jedną kadencję, jeśli wystarczy kasy na rozdawnictwo, pewnie i drugą.

W pisowskim sklepie mięsnym (inaczej jatka) jest taka mnogość kiełbasy wyborczej, że prezes i jego drużyna mogą spać spokojnie. Kolejne obietnice mają swoje odzwierciedlenie w sondażach, o ile można wierzyć w ich wiarygodność. Sporą grupę wyborców zapewni nieustannie dotowany milionami złotych mały grzybek z Torunia.

Tak więc, nie lękajcie się ludkowie, "dobra zmiana" tak prędko się nie zmieni i zapewni nam jeszcze niejeden "luksus".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoły
BrakLoginu
6 godzin temu, Sowa napisał:

Tak więc, nie lękajcie się ludkowie, "dobra zmiana" tak prędko się nie zmieni i zapewni nam jeszcze niejeden "luksus".

Ja się obawiam, że zbliżające się wybory też wygrają, na następne może ludzie trochę otworzą oczy i jakimś cudem uda się ich obalić. Przyjdą następni, zobaczą kondycje finansową i zabiorą lub ograniczą te wszystkie "datki". Naród się wkurzy i przy najbliższej okazji znów wybierze PiS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SteelRat
Cytat

Taki co dzięki temu się utrzymuje to raczej będzie miał wyrąbane na to, że obecna władza rządzi tak jak rządzi, takiego będzie interesować jedynie kasa.

A to mnie do tej pory dziwi. Przecież właśnie powinna ich interesować kasa. Obecny wariacki wzrost cen to efekt właśnie inflacji, co prawda na razie ukrytej, ale inflacji - mamy w obiegu najwięcej banknotów w historii RP, więcej miał tylko PRL i to krótko. Jak "dawali" 500+ to było to warte ówczesne 500. Dziś dalej jest to 500, ale warte max tyle samo co wtedy 300. Jednocześnie obciążenia rodzin z dziećmi tak wzrosły, że nawet "zwykły robotnik" ma relatywnie gorzej niż miałby bez tego programu - finansowo. Korzystają realnie tylko ci co żyją wyłącznie z socjali, ale ich jest mniejszość - w przeciwnym razie system by się zawalił.

 

Wniosek - ja naprawdę już nie wiem, co tych wyborców PiS interesuje, ale wiem, że nie kasa - bo wybieranie PiS to raczej droga do zubożenia społeczeństwa, co już obserwujemy wraz z coraz większym zanikiem klasy średniej.

 

Raczej obstawiam sentyment narodowy - ten sam który wykorzystali w II RP Piłsudczycy - biednie, ale Polska jest niepodległa i suwerenna. Tyle, że PiS w tym zakresie oszukuje, bo nie jest suwerenna, a Piłsudski przynajmniej rzeczywiście dał i niepodległośc i suwerenność.

Edytowano przez SteelRat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Publikujesz jako gość. Jeśli masz konto, Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.






Chat Nastroik

Chat Nastroik

Proszę wpisać nazwę wyświetlaną

×
×
  • Utwórz nowe...